padate na komplimente???

AllPacino

Zainteresovan član
Poruka
487
ona tema o komplimentima me je stvarno bacila u razmisljanje...da li su sve zene stvarno toliko naivne da padaju na lepe reci i komplimente...a dokazano da velika vecina jeste...cak i onda kada je ocigledno da ih farbaju...ili je to neko zadovoljavanje svoje sujete...pa kazu...lazi me...nema veze...samo da je meni lepo...laze...laze...ali lepo laze...
samo molim da me postedite filozofskih komentara...
 
E vidis, to isto sam se i ja pitala ali za muskarce ;)
Ma dal je moguce da mi u svaki taj kompliment veruje i ubedjen da je bas tako, a on se samo smeska i uziva :P
Shalu na stranu, licno ne volim preterivanje u komplimentima. Tu i tamo neki nekad da, ali sad da me kuje u zvezde kako sam ovakva i onakva a tek me upoznao....yeah right. Ljigavo ako mene neko pita. Radije pricam o svemu i svacemu, odnosno radije vidim da padne neka normalna prica, da me neko odusevi svojom ostroumnoscu i pamecu nego da mi prosipa takve bisere, jer po pravilu sam nepoverljiva. Vise mi znaci paznja od komplimenata, koja se 'meri' delima a ne recima.
 
kad se vec pitas za muskarce...reci cu ti kako je kod mene...bez zezanja...ja verujem u svaki kompliment koji mi da devojka...izgleda da sam veliki narcis...ponekad se zapitam...Boze,da li si ti svestan kakvo si stvorenje stvorio...savrseno...to se vec zayebavam....ali...stvarno...pa to je valjda normalno da svima prija kompliment...naravno da treba da si toliko samosvestan da znas kad te neko bas farba...a kad misli ozbiljno...a primetio sam da mnogo devojaka nema taj osecaj...
 
AllPacino:
kad se vec pitas za muskarce...reci cu ti kako je kod mene...bez zezanja...ja verujem u svaki kompliment koji mi da devojka...izgleda da sam veliki narcis...ponekad se zapitam...Boze,da li si ti svestan kakvo si stvorenje stvorio...savrseno...to se vec zayebavam....ali...stvarno...pa to je valjda normalno da svima prija kompliment...naravno da treba da si toliko samosvestan da znas kad te neko bas farba...a kad misli ozbiljno...a primetio sam da mnogo devojaka nema taj osecaj...

Slazemo se, o ti savrsenstvo za koje Bog jos uvek nije svestan da ga je stvorio ;) :P
 
naturaly:
TIKILI:
Ne padam bas bukvalno na komplimente,mada mi jako prija kada mi neko udeli neki kompliment.Ali nisam toliko glupa i tacno znam koji od njih je tacan,a i koja je svrha komplimenta koji mi je upucen od strane nekog muskarca.
A sta mislis ?
decko hoce da te IMA !!!
Ne,nisam mislila samo kao sto ti kazes,kada hoce da me IMA!!! :oops: Postoji jos mnogo drugih stvari za koje su potrebni komplimenti :idea:
 
Uzivam u svakoj lepoj reci i komplimentu koji mi muskarac uputi ali ne padam na njih. E sad, moze se desiti da vam kompliment uputi neko do koga vam je izuzetno stalo pa padnete mu u narucje tako sto mozda sami sebe neprimetno sapletete :wink: :D
 
AllPacino:
da li su sve zene stvarno toliko naivne da padaju na lepe reci i komplimente..

Meni komplimenti nepoznatih osoba (iznenada i ničim izazvani :lol: )
idu na nerve i izazivaju podozrenje.
Ne volim slatkorečive ljude, ni žene ni muškarce.
I preterani gestovi kojima neko želi da me fascinira - a malo se poznajemo - mi smetaju.

Sasvim drugo je kada mi prijatelj koga znam oduvek
ponekad uputi kompliment. To je iskreno i to je od srca.
 
znate kako smo malopre rasterale muskarce u teretani?
govorile smo im kako su divno gradjeni i kakvo su ima trapezijusi,deltoideusi i buljile neprekidno poluotvorenih ustiju...posle 15 minuta teretana je bila samo nasa - ZENSKA !!!
:lol:
 
"Jel ti neko nekada rekao da imash jako lepe ochi/usta/pokrete/noge/guzu/telo/glas/shta-god..", "Jako si zgodna/lepa/slatka/...", "Mora da se stalno gledash u ogledalo", i slichne splachine.. zar neko zaista pada na to??
Komplimente uvazhavam jedino od burazera i momka - prvi je iskren do bola i nema dlake na jeziku, drugi mi uvek samo lepe stvari kazhe
a050.gif

Shalim se.. rechi su prolazne. Pogledi kazhu mnogo vishe..
 
I prema pohvalama i prema pokudama se odnosim jednako. Najbitnije je od koga kompliment (ili pak prekor) dolazi. Kad je u pitanju osoba koju ne poznajem (i koja, usto, ne poznaje mene) ili osoba do čijeg mi mišljenja nije stalo - nijedan komentar nije u stanju da me prene, niti me se dotakne na bilo koji način.
Na komplimente "padaju" samo nezrele, nesigurne osobe...nedovoljno svesne sebe i svojih istinskih kvaliteta.
U svakom slučaju, iskrene (a to se uvek oseti) i umesne komplimente...uvek primam blagonaklono.
 
AllPacino:
ona tema o komplimentima me je stvarno bacila u razmisljanje...da li su sve zene stvarno toliko naivne da padaju na lepe reci i komplimente...a dokazano da velika vecina jeste...cak i onda kada je ocigledno da ih farbaju...ili je to neko zadovoljavanje svoje sujete...pa kazu...lazi me...nema veze...samo da je meni lepo...laze...laze...ali lepo laze...
samo molim da me postedite filozofskih komentara...

Ja licno slabo padam na komplimente (da ne kazem da ne padam nikako). Drago mi je da cujem poneki kompliment, ali da mi svaki dan ponavlja komplimente. No thanks! To mi je onda kao da to radi po navici.
... Ali zato imam drugaricu koja jako pada na komplimente. Bili oni iskreni ili lazni, ona pada na to. Cak UVEK dodje da se pohvali sta joj je ko rekao, sta joj je ko dobacio, kako je pohvalio, svi joj se dive, svi je obozavaju, ona je svima jedina i najbolja (ona je jedna tipicna labilna i hvalisava vaga)... Meni je licno to odvratno. Ne kapiram je kako moze da pada na tako nesto.
Kao sto si rekao zadovoljenje sujete i mozda i lecenje nekih kompleksa.
Meni veci kompliment ne treba od onog koji primetim u ocima mog skorpioncica kada me onako pogleda, i onog osmeha....
 

Ne znam zašto je pitanje upućivanja komplimenata, vezano u ovoj temi, isključivo za muškarce.
Žene i te kako upućuju komplimente.
Kod njih je to mnogo rafiniranije, jer se pametne trude da provale tvoj tekst, i onda pričaju, ne samo stvari koje želiš da čuješ, već izgovaraju tvoje sopstvene rečenice.
Na to se svi muškarci obezglave.
Ono preveliko šlihtanje "volimtevolimte, najjači si, najbolji, najveći...", kod mene proizvodi samo kontraefekat. Takve nikad nisam podnosio.
 
divlja u srcu:
Prijaju mi komplimenti, al' padam samo kad dolaze spontano i od srca.
Covek koji je prilicno svestan sebe, i svojih mana i vrlina, zna da prepozna pravi kompliment medju onim iza kojih stoji puki ili povrsni interes. :P
Apsolutno se slazem! Jako je velika razlika izmedju pravog i ulizivackog, laznog komplimenta, a osoba koja cvrsto stoji na zemlji otkrice uljeza lako! Zato, nemojte previse biti darezljivi sa istim, osim ako to nije 100% istina!
 

Back
Top