hello

Veles:
pozdrav svim ljudima dobre volje...
ja hocu da pitam, kada ce Srblje da krene napred?
:)

Pozdrav i tebi.Srbiji ce da krene napred kada zbaci kvislinski prozapadnjacko lopovski rezim i uspostavi diktaturu proletarijata pa lepo sigurnim koracima u svetlu komunisticku buducnost kada vise nece biti ni Srbije niti ijedne drzave kao personifikacije sile i tlacenja coveka!
 
Veles:
pozdrav svim ljudima dobre volje...
ja hocu da pitam, kada ce Srblje da krene napred?
:)
hahaha pa to ti izgleda ko auto skola samo sta onaj sta je na obuci prihvata samo voznju u rikverc
i mozda se tako nada da se doveze do cara lazara pa ce onda laganica u prvu i napred bez karambola
 
zox:
Pozdrav i tebi.Srbiji ce da krene napred kada zbaci kvislinski prozapadnjacko lopovski rezim i uspostavi diktaturu proletarijata pa lepo sigurnim koracima u svetlu komunisticku buducnost kada vise nece biti ni Srbije niti ijedne drzave kao personifikacije sile i tlacenja coveka!

omaž istinskom velikanu:lol:



srbija je krenula napred,doduše sporo,al' valjda će biti nešto od toga....
 
Elvin:
omaž istinskom velikanu:lol:



srbija je krenula napred,doduše sporo,al' valjda će biti nešto od toga....
Dali su veliki gas,al smo u prvoj brzini.Ogroman broj obrtaja,tako da motor nece dugo izdrzati.Bar da idemo u pravom smeru,al se meni cini da je ovo put u provaliju.
 
zox:
Pozdrav i tebi.Srbiji ce da krene napred kada zbaci kvislinski prozapadnjacko lopovski rezim i uspostavi diktaturu proletarijata pa lepo sigurnim koracima u svetlu komunisticku buducnost kada vise nece biti ni Srbije niti ijedne drzave kao personifikacije sile i tlacenja coveka!
Ajde jos jednom al' bez gledanja u udzbenik :D
 
Sve dok očekujete da drugi odradi posao, preuzme odgovornost, kazni, ispravi, ukaže.

Pitam se pitam , da li stvarno očekujete od trenutnih političara da učine nešto što njima donosi štetu , radi vaše koristi....
 

Back
Top