Paznja i komplimenti

Gost118

Elita
Poruka
22.445
Sinoc na TV-u emisija o prostituciji...
U program se javlja decko koji se predstavlja kao zigolo... Krece tu neka prica, bla, bla...
Voditelj:Sta vi pruzate zenama?
Zigolo:Ono sto ne dobijaju od muza.
Voditelj:Ali, sta to?
Zigolo:KOMPLIMENT...

Njegov odgovor duboko me je zamislio...
Koliko vremena, paznje, komplimenata posvecujete partneru? Pogotovo ako se radi o dugogodisnjim vezama... Koliko paznje dobijate od partnera?

Koliko se osjecate pozeljnim, zeljenim, voljenim? Koliko se oni pored vas osjecaju takvima?
 
Eh, verbalne komplimente ne volim... :roll:
Sem od ljudi koji me poznaju sto godina,
i za koje sam sigurna da me vole.

U vezi i prijateljstvu sam vrlo pažljiva i posvećena.
Trudim se oko ljudi koje volim i oni to znaju, osećaju.
Prema poznanicima sam distancirana i uzdržana.

P.S. Stepen očaja zanemarenih žena direktno je srazmeran
uspesima raznih žigola, javnih i prikrivenih... :lol:
 
Gazdarica:
Sinoc na TV-u emisija o prostituciji...
U program se javlja decko koji se predstavlja kao zigolo... Krece tu neka prica, bla, bla...
Voditelj:Sta vi pruzate zenama?
Zigolo:Ono sto ne dobijaju od muza.
Voditelj:Ali, sta to?
Zigolo:KOMPLIMENT...

Njegov odgovor duboko me je zamislio...
Koliko vremena, paznje, komplimenata posvecujete partneru? Pogotovo ako se radi o dugogodisnjim vezama... Koliko paznje dobijate od partnera?

Koliko se osjecate pozeljnim, zeljenim, voljenim? Koliko se oni pored vas osjecaju takvima?

Sta je to?

Komplimenete uputjujem samo kad treba da mi da(tacnije kad molim)//
 
Ja njemu pruzam svu paznju (odnosno, kad nemam ispite; kad imam neke obaveze onda sam napast :? ), dajem komplimente, mazim, pazim.

A on meni nista (osim sto me mazi i pazi). Vrlo retko daje komplimente, misli da se sve podrazumeva... To me jako iritira. :?

Hocu jednog zigola! :cry:
 
Snezna_kraljica:
Ja njemu pruzam svu paznju (odnosno, kad nemam ispite; kad imam neke obaveze onda sam napast :? ), dajem komplimente, mazim, pazim.

A on meni nista (osim sto me mazi i pazi). Vrlo retko daje komplimente, misli da se sve podrazumeva... To me jako iritira. :?

Hocu jednog zigola! :cry


mozda on tebi nista posto je ispitni rok!!!!
 
tolike price o zigolima, qrvama, varanjima...pa vise ljudi vara nego sto ne vara. ne postoje srecni brakovi a i oni koji deluju uglavnom su smor bar gledano spolja. meni se cini da ljudi u "srecnom" braku moraju da stagniraju, da ne bi upropastili vezu. tj da moraju da se lise mnogo toga.
pa da li je onda brak ok resenje?
ocigledno da nije normalno gledati jednu osobu 30 godina i biti zdrav
sto se ljudi uopste vencavaju? najcesce kad ona zatrudni je l
ili maltene je OK imati jednog ljubavnika-cu sa strane koja te razgali, koja je samo tvoje otkrice, prodrma te sexualno i vrati u normalu i onda si spreman-na da trpis svog supruznika koji jeste "divan" al ne mozes s njim bas svaki dan da izdrzis poludis
 
Snezna_kraljica:
Ja njemu pruzam svu paznju (odnosno, kad nemam ispite; kad imam neke obaveze onda sam napast :? ), dajem komplimente, mazim, pazim.

A on meni nista (osim sto me mazi i pazi). Vrlo retko daje komplimente, misli da se sve podrazumeva... To me jako iritira. :?

Hocu jednog zigola! :cry:

evo ona.nju crkva vezuje za njega...i muchi je!!!
a drugo sto ona mu daje komplimente uvek neke taktike u tim odnosim uvek neko razmisljanje nema direktnosti...jer se time mozda gubi odnos i sigurna luka i siguran sex (u nekom slucaju) i status u drustvu (Stttaaaaa raskinuli ste). sigurna luka, ne znam sta htedoh reci...dobijes dosadniji seks i ne upoznavanje sebe potpuno ali dobiejs i vechno spasenje. pa ti vidi
 
vec imam ponudu da budem striptizer (valjda se tako pise za musku striptizetu) ,mozda ce me primiti u jedan tri sa nekim bracnim parom (samo jos da razmotrimo ko koga tu cepa) a bogami mogao bih ladno da budem i zigolo 8)
 
pa je l oces
brate imma i ja slicne misli mada nisam za striptizetu ali s nekima to da se vatam ili trojke i da pusim ne znam. kao lose je ali ne osecas da je loshe ha, samo su ti rekli

ko ce mi se smejati
 
Gazdarica:
Koliko vremena, paznje, komplimenata posvecujete partneru? Pogotovo ako se radi o dugogodisnjim vezama... Koliko paznje dobijate od partnera?

Koliko se osjecate pozeljnim, zeljenim, voljenim? Koliko se oni pored vas osjecaju takvima?


Svo slobodno vreme posto zivimo zajedno :)). Bar za sada dobijam toliko paznje da mogu da kazem da se osecam veoma voljenom, zeljenom i pre svega SRECNOM. Isto mogu da kazem i za njega, jer da nije tako, prestalo bi jedno od nas da se trudi. Koliko oboje ulazete u vezu toliko dobijete zauzvrat a mozda cak i vise.
 
?:
evo ona.nju crkva vezuje za njega...i muchi je!!!
a drugo sto ona mu daje komplimente uvek neke taktike u tim odnosim uvek neko razmisljanje nema direktnosti...jer se time mozda gubi odnos i sigurna luka i siguran sex (u nekom slucaju) i status u drustvu (Stttaaaaa raskinuli ste). sigurna luka, ne znam sta htedoh reci...dobijes dosadniji seks i ne upoznavanje sebe potpuno ali dobiejs i vechno spasenje. pa ti vidi
Ja NISTA ne radim proracunato.
Cvrkucem iz LICNE potrebe. I jer tako osecam.

Sta, zarad spasenja ne smes davati komplimente ljudima?
E, nekad pises tako nerazumljivo.. Ili ja nemam zivaca da se potudim da te razumem.. ;)
 
U dugim vezama se uvek izgubi malo ta potreba da se daju komplimenti. Uvek se podrazumeva - s tobom sam sto godina, naravno da te volim inače ne bismo bili zajedno; zašto to stalno ponavljati?
A naravno da nama ženama treba ponavljati - lepa si mi, dobra si mi, volim te... ne znam koliko muškarcima treba to, sve više mi se čini da njima to ne treba. Dešava mi se i kad mu uputim neki kompliment, on odgovori - pa, znam zato i jesi sa mnom. Mislim, ok znam i ja, pa volim da čujem.

Muškarci nalaze ljubavnice zbog nedostatka sexa, žene ljubavnike zbog nedostastka pažnje.

U stvari, mislim da je suština u tome - podrazumeva se; zašto bismo trošili reči na nešto što se zna :roll: Žalosno, ali mislim da je tako :(
 
Gazdarica:
Da... Bojim se da ljudi cesto upadnu u zamke svakodnevice i uljuljkani u kolotecinu prosto prestanu jedni drugima da posvecuju paznju...
Nemam ja iskustva u tim vezama, ali kad pomislim da vreme sa sobom nuzno nosi i nedostatak paznje... Ne zelim dugu vezu. :x
Sa umiranjem paznje, umiru u osecanja... ili postaju deo te kolotecine.
 
Nina2:
Gazdarica:
Koliko vremena, paznje, komplimenata posvecujete partneru? Pogotovo ako se radi o dugogodisnjim vezama... Koliko paznje dobijate od partnera?

Koliko se osjecate pozeljnim, zeljenim, voljenim? Koliko se oni pored vas osjecaju takvima?


Svo slobodno vreme posto zivimo zajedno :)). Bar za sada dobijam toliko paznje da mogu da kazem da se osecam veoma voljenom, zeljenom i pre svega SRECNOM. Isto mogu da kazem i za njega, jer da nije tako, prestalo bi jedno od nas da se trudi. Koliko oboje ulazete u vezu toliko dobijete zauzvrat a mozda cak i vise.

Ooo, Nina, novi momenti :wink:
Inače, volim da dajem mužu komplimente i to činim često. Vraćeno mi je istom merom, samo što on to, čini mi se, bolje radi. Uglavnom mi ne daje kompliment odmah, nego recimo uveče mi samo kaže "Danas si mi bila toliko lepa, da sam se po ko zna koji put zaljubio u tebe"
 
Snezna_kraljica:
Gazdarica:
Da... Bojim se da ljudi cesto upadnu u zamke svakodnevice i uljuljkani u kolotecinu prosto prestanu jedni drugima da posvecuju paznju...
Nemam ja iskustva u tim vezama, ali kad pomislim da vreme sa sobom nuzno nosi i nedostatak paznje... Ne zelim dugu vezu. :x
Sa umiranjem paznje, umiru u osecanja... ili postaju deo te kolotecine.

Ma nije bas sve tako crno...kako prostres tako legnes, kazu ;)
 
Queen_:
Nina2:
Gazdarica:
Koliko vremena, paznje, komplimenata posvecujete partneru? Pogotovo ako se radi o dugogodisnjim vezama... Koliko paznje dobijate od partnera?

Koliko se osjecate pozeljnim, zeljenim, voljenim? Koliko se oni pored vas osjecaju takvima?


Svo slobodno vreme posto zivimo zajedno :)). Bar za sada dobijam toliko paznje da mogu da kazem da se osecam veoma voljenom, zeljenom i pre svega SRECNOM. Isto mogu da kazem i za njega, jer da nije tako, prestalo bi jedno od nas da se trudi. Koliko oboje ulazete u vezu toliko dobijete zauzvrat a mozda cak i vise.

Ooo, Nina, novi momenti :wink:
Inače, volim da dajem mužu komplimente i to činim često. Vraćeno mi je istom merom, samo što on to, čini mi se, bolje radi. Uglavnom mi ne daje kompliment odmah, nego recimo uveče mi samo kaže "Danas si mi bila toliko lepa, da sam se po ko zna koji put zaljubio u tebe"

Ma i nisu bas toliko novi, jer zivimo zajedno vec nekoliko meseci ;) Al' sve mi se cini da ti bas hoces da ti se ispuni ona zelja koju su mi pozelela za rodjos :lol:
Btw, to je taj uzajamni trud o kom pricam, samo tako nastavite i sve najbolje ;)
 

Back
Top