Program

WIN ZIP! Najnovija verzija! Napraviš .zip arhivu tim fajlovima koje želiš da prebacish na disk i onda otvoriš .zip arhivu WinZip-om i ides na Actions/Split! U novom prozoru imaš da otkucaš naziv svih rasparčanih fajlova i u donjem levom uglu imaš koliko MB da bude svaki od fajlova! Pogledaj mnogo je lako! Ja tako prebacujem mp3 muziku sa jednog kompa koji nema rezač a ima ADSL!


Pokušaj!
 
A jel si cuo za Total Commander(nekadasnji Windows Commander, morao da menja ime zbog tuzbe Microsofta)

Oznacis fajl i ides na Fils> Split Files i tu biras kako hoces da ga deli (floppy, CD..)
 
nidzesi:
WIN ZIP! Najnovija verzija! Napraviš .zip arhivu tim fajlovima koje želiš da prebacish na disk i onda otvoriš .zip arhivu WinZip-om i ides na Actions/Split! U novom prozoru imaš da otkucaš naziv svih rasparčanih fajlova i u donjem levom uglu imaš koliko MB da bude svaki od fajlova! Pogledaj mnogo je lako! Ja tako prebacujem mp3 muziku sa jednog kompa koji nema rezač a ima ADSL!
Pokušaj!

Kako da ih ponovo spojim, da ih vratim u prvobitno stanje.
 
Sucur:
nidzesi:
WIN ZIP! Najnovija verzija! Napraviš .zip arhivu tim fajlovima koje želiš da prebacish na disk i onda otvoriš .zip arhivu WinZip-om i ides na Actions/Split! U novom prozoru imaš da otkucaš naziv svih rasparčanih fajlova i u donjem levom uglu imaš koliko MB da bude svaki od fajlova! Pogledaj mnogo je lako! Ja tako prebacujem mp3 muziku sa jednog kompa koji nema rezač a ima ADSL!
Pokušaj!

Kako da ih ponovo spojim, da ih vratim u prvobitno stanje.

Ja ih nikad ne spajam!!! Imas na primer fajlove:

nikola.zip 150 MB
nikola.z01 700 MB

Uznes stavis ih u isti folder i pokrenes fajl nikola.zip i onda samo extractujes(actions/extract)! Posle toga samo obrises fajlove nikola.zip i nikola.z01, a ono sto si extractovao imas na hardu!!! Takoreci to ti je samo posluzilo da prebacis fajlove koji su veci od 705 MB sa jednog kompa na drugi i nista drugo!
 

Back
Top