RESEARCH: Ves za mladice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Betty

Elita
Poruka
21.481
Kakav ves vi decati volite da nosite i zasto? Devojke, sta volite da vidite na frajeru, kad se skine? Ima li to neke veze sa osobinama licnosti? momci, ko vam kupuje ves i kako ga bira(te). Koje su boje sad in? Sta uopste volite da nosite, a sta vam je off?
 
Betty:
Kakav ves vi decati volite da nosite i zasto? Devojke, sta volite da vidite na frajeru, kad se skine? Ima li to neke veze sa osobinama licnosti? momci, ko vam kupuje ves i kako ga bira(te). Koje su boje sad in? Sta uopste volite da nosite, a sta vam je off?

U principu,sto se mene tice - gace su gace! Bitno je samo da ne zuljaju! A najvise volim da nosim slip gace jer su mi rekle (dame naravno, da su tipovi - zabrinuo bih se) da mi guza najbolje izgleda u njima. Dakle, nosim slip - lady's choice! Boja - kupis crne i nema greske (staro pravilo, crno suzava), mada su i sive OK, zatim neke pastelnih boja, plave, mogu i bele (al za to moras da imas tip-top guzu, belo prosiruje). Ves kupujem ja, mada sam sve moguce varijante donjeg vesa dobijao za rodjendan (cak i tange, stashno! :roll: ). Off su sigurno one predratne shlajferice sa mornarskim prugama! :wink:
 
Ne njajke, to su isto bubrezare....buahahahahaha....Uh bre, shto sam veseo vecheras...
shy.gif
goss.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top