mrsavost

Probaj kompleks b vitamina 3x1,trebalo bi da ti pojaca apetit a time i kilazu.Ne znam koliko imas kilograma i koliko planiras da dobijes ali to ne ide preko noci jer verovali ili ne teze je ugojiti mrasavog nego gojaznom smanjiti kilazu.Srecno!
 
drago mi je da je neko potegao ovo pitanje ja sam probala sve i svasta i nista ne pomaze trenutno pijem BIJOMED 6 da vidim jos to pa sta bude a i doktorka mi je rekla da to zadnje probam. a savetujem da svi koi imaju ovaj problem prvo urate testove hormone stitne zlezde,jer poznajem osobe kod koih je ovo bio uzrok. AKO NEKO IMA NEKI SAVET MOLIM VAS PISITE NAMA KOI KOI BOLUJEMO ZA MALO VISE KILOGRAMA> HVALA<:(
 
Meni licno nisu pomogli ni vitamini,ni nutricionista...Njegov rezim ishrane mi je bio neizvodljiv.A ceo zivot sam malo mrsavija.Ne znam ni ja sta da probam vise.Svaki savet je dobro dosao.
 
vrijedi itekako pokusati sa polenom u granulicama.ima ga u svakoj apoteci.pije se 3x1 k.k pola sata prije jela...inace je zdrav jako...jaca krvne sudove,srce,kod pojacane nervoze,nesanice,za kozu.
u malo mlake vode,caja,soka razmutiti kasicicu polena a moze i u sok
 
Bio sam mršav "k'o grana" otkako znam za sebe. Želio sam se udebljati ali nikako nije išlo. Međutim, otkako sam u tridesetdrugoj prestao pušiti odjednom sam dobio apetit a to se onda osjetilo i na kilaži. Sada, dvije godine poslije prestanka pušenja, mogu sa ponosom reći da nisam više mršav, čak i da imam mali pivski bojlerčić. Uglavnom, zadovoljan sam.
 
dr:
Probaj kompleks b vitamina 3x1,trebalo bi da ti pojaca apetit a time i kilazu.Ne znam koliko imas kilograma i koliko planiras da dobijes ali to ne ide preko noci jer verovali ili ne teze je ugojiti mrasavog nego gojaznom smanjiti kilazu.Srecno!

Zdravo.Ja imam 22 godine,47 kg a visoka sam 165cm.Zelela bih da se ugojim ali ne znam kako.Jedem sve zivo u normalnim kolicinama,godinu dana sam koristila B vitamin milgamma i nisam se ni malo ugojila.Ja inace nisam imala ubrzan metabolizam do pre par godina.Uvek sam imala normalnu kilazu,oko 53kg i to mi je savrseno odgovaralo.Moram da napomenem da sam pusac ali i pored cigara ja jedem normalno.Molim vas za pomoc!Hvala unapred
 
Zdravo.Ja imam 22 godine,47 kg a visoka sam 165cm.Zelela bih da se ugojim ali ne znam kako.Jedem sve zivo u normalnim kolicinama,godinu dana sam koristila B vitamin milgamma i nisam se ni malo ugojila.Ja inace nisam imala ubrzan metabolizam do pre par godina.Uvek sam imala normalnu kilazu,oko 53kg i to mi je savrseno odgovaralo.Moram da napomenem da sam pusac ali i pored cigara ja jedem normalno.Molim vas za pomoc!Hvala unapred

Meni je svojevremeno pomogla kombinacija B6 + folna kiselina + B12. Beviplex nije bio od pomoći. Još da napomenem da nisam uzimala navedene vitamine od domaćih proizvodjača sem Bedoxina.
 
Zdravo.Ja imam 22 godine,47 kg a visoka sam 165cm.Zelela bih da se ugojim ali ne znam kako.Jedem sve zivo u normalnim kolicinama,godinu dana sam koristila B vitamin milgamma i nisam se ni malo ugojila.Ja inace nisam imala ubrzan metabolizam do pre par godina.Uvek sam imala normalnu kilazu,oko 53kg i to mi je savrseno odgovaralo.Moram da napomenem da sam pusac ali i pored cigara ja jedem normalno.Molim vas za pomoc!Hvala unapred

moja sestra se ugojila nakon što je prestala da puši, probaj pa vidi :)
 
Ostavila cigarete, pila Beviplex, Oligovit... trenutno pijem Bedoxin, kapi koprive, caj od ive... smanjila kafu... jedem slano, slatko, masno...shtitna zlezda ok... malo anemicna- pijem revita gvozdje... 4-5 obroka dnevno, i danju i nocu... i nikakav napredak, ni kilo! :(
 
slatkiši dolaze u obzir samo ako ih ne koristiš umesto obroka,
tj. ako ih jedeš posle obroka je ok, a ako se zasitiš njima pa preskočiš obrok,
to ne valja, tako se samo mršavi bez obzira na kalorije...
inače koliko dugo već tako pokušavaš da se ugojiš?
možda da smanjiš na 3 obroka dnevno ali obilnija?
možda ti to uspori metabolizam..
 
Nemam nista od bakterija,proveravala sam.A zaboravila sam da kazem da sam unazad pet godina imala do problema sa zelucem i u tom periodu sam i smrsala,ali sam pre godinu ipo dana resila taj problem i sad normalno jedem ali nece nista da se zalepi!
 

Back
Top