TAmnica

Jooockey

Ističe se
Poruka
2.007
Dakle, dragi moji, Jovanu i mene nesto interesuje pa rijesismo da ovdje razrijesimo tu dilemu...
Buduci da smo na "Ljubav i seks" primijetili hronicnu nestasicu aktivnih ucesnika u seksu, muskog pola,, pitamo ima li zainteresovanih za ispravljanje te greske...
Kandidat bi bio mjesec dana zatvoren i mucen seksom...
Cilj:Pretvoriti ga ne samo u aktivnog ucesnika, nego i u ovisnika o seksu...
Jovana i ja bismo dale sve od sebe, da ostvarimo tu misiju...
Inace, obje smo izrazile skepsu da ce se bilo ko prijaviti, a ovaj topic ce pokazati jesmo li bile u pravu ili ne...

Da malo pojasnim....ovo su pisale GAzdarica i Jovana...ja iskopo na svastari.....znaci nije cilj nije ismevanje(a sto bi bio) Nego vremena se menjaju pa tako da.....
 
Kao sto sam to uvek radio u zivotu ne razmisljajuci o posledicama, kad se treba dokazati hrebrost,

ja se javljam ali...

nemoj posle da bude 'ej ja ne moguuuu viseee' jako sam nervozan i tezak ako ne dobijem svoju porciju...
 
Cilj:Pretvoriti ga ne samo u aktivnog ucesnika, nego i u ovisnika o seksu...


A KAD NARKOMAN ISPOLJAVA SVOJU OVISNOST????-kad ima ili kad nema droge???
 
Hehehehehe, zar si toliko besposlen da citas stare i to zakljucane teme...? :lol:
Elem, taj konkurs je zatvoren kad je izabran pobjednik...
Kako mu je bilo, treba njega pitati... :mrgreen:
 
Gazdarica:
Hehehehehe, zar si toliko besposlen da citas stare i to zakljucane teme...? :lol:
Elem, taj konkurs je zatvoren kad je izabran pobjednik...
Kako mu je bilo, treba njega pitati... :mrgreen:
MA jok nisam besposlen..nego me zanimalo kako je svastara pre izgledala....kakve teme ovo on...bl bla..ko je biJo pobednik
 
Jooockey:
Gazdarica:
Hehehehehe, zar si toliko besposlen da citas stare i to zakljucane teme...? :lol:
Elem, taj konkurs je zatvoren kad je izabran pobjednik...
Kako mu je bilo, treba njega pitati... :mrgreen:
MA jok nisam besposlen..nego me zanimalo kako je svastara pre izgledala....kakve teme ovo on...bl bla..ko je biJo pobednik

pobednik je pored nagrade dobio i titulu moderatora na forumu......pa ti vidi..... :lol: :lol: :lol:
 
Jooockey:
Gazdarica:
A zna se da moderatori mogu da budu samo oni muskarci koji imaju najmanje 20 cm... I tako... :mrgreen:
Znaci moracu da secema da bi postao moderator...

Kad LupimLupim 2o cm chisto sumnjam
Pile, zar jos nisi naucio da citas?
Pise, NAJMANJE 20 cm...
DakleM, fazon ti je propao...
I, kakve veze KadLupimLupim, ima sa tim? Ni to nisi dobro procitao? Hm, kupicu ti bukvar za rodjendan... :twisted:

Usput, nije lijepo da decka prozivas na taj nacin... Otkud ti znas koliko on ima?
 

Back
Top