SJAJAN POTEZ DJILASA - OD 1. JUNA OTVARA 750 NOVIH RADNIH MESTA !!!

E pa nece biti da je tako!

jedna trecina gradjana Srbije zivi u Beogradu a one dve trecine imaju bar nekog ko zivi, radi ili studira u Beogradu!

I jos nesto. Radi se o otvaranju 750 novih radnih mesta. 750 novih radnih mesta u jednom danu je velika stvar za celu Srbiju bilo gde u njoj da se ona otvore, da li u Nisu, Kragujevcu, Novom Sadu, nema veze!

To bi bilo isto kada bi o Zastavi diskutovali iskljucivo na pdf Kragujevac ili zelezari, na pdf Smederevo!

Reci mi da je ovo ironija...
A koliko zaposlenih GSPa je ostalo bez posla kad je ta lopuža ubacila u igru Turčina i njegovu firmu? Koliko prodajnih mesta za karte i markice GSPa je postojalo? Koliko je ljudi u njima radilo? Koliko njih je ostalo bez posla u jednom danu?
 
:lol:

Ala bi ti voleo da moderišeš ovde i da biješ pandurskom palicom, ha ?! :hahaha:

бије вас Ваш изабрани градоначелник, јер сте Ви то тражили
а за вашим тзв. демокрацијским форумом и његовим управљањем ме посебно заболе.....
 
Reci mi da je ovo ironija...
A koliko zaposlenih GSPa je ostalo bez posla kad je ta lopuža ubacila u igru Turčina i njegovu firmu? Koliko prodajnih mesta za karte i markice GSPa je postojalo? Koliko je ljudi u njima radilo? Koliko njih je ostalo bez posla u jednom danu?

Otpustili smo milion ljudi zaposlili smo 750
a jel za stalno?
 
Nije tacno, u Beogradu zivi 1,5mil od 7,1mil stanovnika Srbije. Jedva 1/4.
Seljadija leci komplekse bajkama o megapolisu.
1,5 милиона од 7,1 милион је "једва 1/4"? Берлин има 3,5 милиона становника од 80 милиона становника Немачке. То је "једва 1/20"? Јели тако?
 
1,5 милиона од 7,1 милион је "једва 1/4"? Берлин има 3,5 милиона становника од 80 милиона становника Немачке. То је "једва 1/20"? Јели тако?

Rekao sam "jedva" jer je gospodja pricala o 1/3 drzavne populacije, a ne zato sto je to nesto pohvalno.
Da je srece im'o bi 500 hiljada, a Srbija bar 10 miliona. :)
 
dragan-dilas-1336353303-158590.jpg


ja da sam ovako mator i da imam em 46 godina em milion evra
ja bih pljunuo na DS i na Skupštinu Grada bih obavio malu nuždu da snime i novinari
i otišao kući

Pa bih poželeo da živim još 30 godina dakle 76 ukupno
pa bih onih MILION EVRA podelio na 30 godina pa na 365 dana
pa bih se zajebavao svaki dan sa 91,32 evra dnevno
a kada bih oročio milion evra ihaj...

medjutim ovaj mamlaz seljački em nema nameru da išta napušta em na stotine miliona

KADA ĆE TO DA POTROŠI?
budala najgore vrste
 
Reci mi da je ovo ironija...
A koliko zaposlenih GSPa je ostalo bez posla kad je ta lopuža ubacila u igru Turčina i njegovu firmu? Koliko prodajnih mesta za karte i markice GSPa je postojalo? Koliko je ljudi u njima radilo? Koliko njih je ostalo bez posla u jednom danu?

Jeste, delimicno! 750 novih radnih mesta je u ovom trenutku zaista velika stvar za celu Srbiju ali svakako ne 750 novih pandura, kontrolora, budzetlija bilo koje vrste vec 750 novih radnih mesta u direktnoj proizvodnji! Sve ostalo je suvisno!

- - - - - - - - - -

Чек бре,
јел то ја из војвођанерког Панчева отворих тему о превозу београцком да кукумавчем на истој?

Pancevo je srpsko i geografski i politicki a malo uze gledano nalazi se u srpskom Banatu!
 
Jeste, delimicno! 750 novih radnih mesta je u ovom trenutku zaista velika stvar za celu Srbiju ali svakako ne 750 novih pandura, kontrolora, budzetlija bilo koje vrste vec 750 novih radnih mesta u direktnoj proizvodnji! Sve ostalo je suvisno!

Dosta igranja sa rečima
Lepo zvuči zaposlilo se 750 ljudi
ali - na koji vremenski period?
Da li sa tim poslom mogu da dočekaju penziju? :lol: :rida: :lol: :rida:

ili će da "uleti nešto bolje pa dotle ovo"?
znaš sestro šta će svima nama da uleti?
 
Jeste, delimicno! 750 novih radnih mesta je u ovom trenutku zaista velika stvar za celu Srbiju ali svakako ne 750 novih pandura, kontrolora, budzetlija bilo koje vrste vec 750 novih radnih mesta u direktnoj proizvodnji! Sve ostalo je suvisno!

- - - - - - - - - -



Pancevo je srpsko i geografski i politicki a malo uze gledano nalazi se u srpskom Banatu!

Otkud on zna šta je Banat, aa pogotovo da je Srbski, isprali mu i to malo znanja ovi, kako ono rekoše..... Aha! Srpske ustaše! :hahaha:
 
Iz dva razloga :

1. Pogrešio je temu jer se ne radi o izdaji Kosova ni DATUMU pa ne zna šta bi pisao
2. Kompleksi ne-Beograđana nisu uopšte zanemarljivi. Na Krsti, na pdf Politika - posebno. :lol:

2.1 nas Beogradjane redovno sključuju, krenu sa nekom seljačkom logikom, saslušaš želiš da mu ili joj pomogneš da ne prai od sebe budalu, objasniš zašto to ne funkcioniše tako i taman da pitaš ko mu ili joj rekao tu glupost kad

isključeni ste sa foruma - dodji posle
razlog - seksualni problemi u glavu
 
Bas si skroman i realan. :D
Реалан? 7,5 милиона + 1,5 милиона РС + 500.000 у НДХ + 2 милиона оних који продадоше веру за вечеру, + 700.000 Црногораца + 2 милиона чокалија уз нешто већи наталитет, ето ти.
 

Back
Top