BITI VAGA ILI NE BITI, PITANJE JE SAD?

Hvala svim ljudima dobre volje.
Moja muka je sledeca:
Bila sam sa jednim Bikom jedno mesec i po dana, raskinuli smo pre tri nedelje, cudni su ponekada, mnogo vole da skrecu paznju na sebe, i da su u centru paznje.Vole da dominiraju, da budu glavni.To me malo nervira, i nisam se nalazila u celoj prici...
Ipak malo je mesec i nesto pa da se upozna covek, ali ja nisam imala strpljenja, priznajem.
Trenutno su u kombinaciji dva tipa:
Jedan je vetropir, inace slavni Ovan u horoskopu,zavodnik, ne znam sta da radim sa njim.
Drugi je Riba, dobrodusan, azljiv, i nadasve me nenormalno voli, a, ja ne znam boli me sto nemam tako snazne emocije za njega, pa ga kao izbegavam...
Ako neko ima dobru ideju volela bih da je podeli sa mnom.
Hvala.
 
Ovan je svakako dobra kombinacija za tebe, neki kazu da je za vagu i ponajbolja . Ribe ti nikako ne bih preporucila, previse su emotivni, guse i teatralisu da su oni ovo i ono ucinili za tebe ili bi ucinili...jasno je da ti kao Vaga nemas toliku dubinu emocija i da te to opterecuje ( u sustini i ne razumes takvo ponasanje)
 
Malecka, citam tvoj komentar i priznajem da si u pravu...
Stvarno me ponekada gusi ta Riba svojom dubinom emocija, i cini mi se ponekada da sve sto mi govori da ima neki tragican prizvuk, tj.On me voli, On mi zeli sve najbolje, i ako zelim normalnog decka onda je on tu, i uvek bice tu...To bi trebalo da znaci da me niko drugi ne voli sem njega?
Bezveze...
Ne znam, jako sam neodlucna u sprovodjenju mojih odluka, po pitanju ljubavi.
Znam da je Ovan pravi covek, ali je u nekoj fazi, za sada...
 
Slazem se da Ovnovi izuzetno odgovaraju Vagama, kao i Vodolije, Lavovi, ...

Imam i ja uvek dilema po pitanju ljubavi! :roll: I ovaj mi je sladak, i onaj, a ovaj super izgleda, onaj je pazljiv....i tako u nedogled! :? Ali....te frustrirajuce okolnosti nestaju kada se jedna Vaga jaaako zaljubi, tada nema dilema...i ni o kome se dr. ne misli, i ni o kome se dr. ne prica! :)
Tako, da ti savetujem(kao jedna Vaga-koja celoga zivota nesto vaga) :shock: da ukoliko nisi sasvim sigurna u svoja osecanja, a vidim da nisi jer se dvoumis, bolje ne petljaj ni sa jednim nista!! Strpljenje se uvek isplati.... Bolje da sacekas i budes sa nekim stvarno vrednim, nego da uleces iz veze u vezu jer to sa sobom nosi osecaj promasenosti po tebe(mislim, ti ces se tako osecati...prazno, promaseno, glupo..)!
Toliko od mene! Javi sta budes uradila!! :D
 
SLOBODANKA:
Stvarno me ponekada gusi ta Riba svojom dubinom emocija, i cini mi se ponekada da sve sto mi govori da ima neki tragican prizvuk, tj.On me voli, On mi zeli sve najbolje, i ako zelim normalnog decka onda je on tu, i uvek bice tu...To bi trebalo da znaci da me niko drugi ne voli sem njega?
Bezveze...


yebote, koji smo mi idioti kad se zaljubimo... :roll: :lol:
tacno sam se prepoznao u ovome...uzas...
moracu vise da obratim paznju na ono sto pricam...
hvala na wake up call-u :wink:
 
SLOBODANKA:
Hvala svim ljudima dobre volje.
Moja muka je sledeca:
Bila sam sa jednim Bikom jedno mesec i po dana, raskinuli smo pre tri nedelje, cudni su ponekada, mnogo vole da skrecu paznju na sebe, i da su u centru paznje.Vole da dominiraju, da budu glavni.To me malo nervira, i nisam se nalazila u celoj prici...
Ipak malo je mesec i nesto pa da se upozna covek, ali ja nisam imala strpljenja, priznajem.
Trenutno su u kombinaciji dva tipa:
Jedan je vetropir, inace slavni Ovan u horoskopu,zavodnik, ne znam sta da radim sa njim.
Drugi je Riba, dobrodusan, azljiv, i nadasve me nenormalno voli, a, ja ne znam boli me sto nemam tako snazne emocije za njega, pa ga kao izbegavam...
Ako neko ima dobru ideju volela bih da je podeli sa mnom.
Hvala.
Hmmmmm... Idi kod prvo kod ovna pa kad te "vetropir-zavodnik" izgustira, povredi i sutne onda idi do ribe da joj places na ramenu... Izgleda da ne moze drugacije. Pravila se uvek manje vise ponavljaju. "Tu pricu zna svako od vraga do popa jer mnogi su mangupi ostali..." :)
 

Back
Top