KAKO VAM JE BILO NA KONCERTU BIJELOG DUGMETA???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mea Nox

Početnik
Poruka
32
Ja sam upravo dosao sa koncerta. Pravo da vam kazem nisam bas nesto ODUSEVLJEN celim spektaklom. Ne, ne kazem da je bilo lose. Covece 21 godinu cekam na ovaj dogadjaj. Samo, moglo je ozvucenje da bude MNOOOOGOOOO bolje. Pored ozvucenja, jos jedna mana je i ta sto nisu pevali "Jugoslavijo" Mada, to su verovatno izostavili da neki ne bi shvatili kao prozivku, i sa time se slazem.

Sad, zelim da cujem Vasa misljenja o koncertu.
Da li se slazete samnom ili ne?

Poz.
 
Чак ни прашина, бахато обезбеђење (замало да завршим у марици :x ), неподшишана трава (е за то им не би требало више од 1000 Е), лоша организација у вези са пићем, лоше озвучење (срећом били смо близу пројектора, па није било тако значајно), неподношљиве рекламе ПИНКА (праћене салвама звиждука...хехехехе :twisted: )...нису могли да спрече да се сви који су били на хиподрому феноменално проведу.
Примера ради многе рибе су плакале. Поред мене је била риба која води КЛОПКУ (тако ми је речено). Нека риба из њене екипе је плакала.
Сад сам дошао кући...кажу да ови који су гледали концерт преко ТВ-а нису одушевљени, поготово кад је Тифа кренуо. Међутим...доживљај на лицу места, чак и тада, је био неописив.
По доживљају и емоцијама (мада не и по квалитету свирке у појединим песмама...мада опет рецимо песма...Све ће то мила моја...је одсвирана као на CD-у...перфектно)...ставио бих га испред свих великих концерата које сам одслушао...а било их је...
Генерално...најлепше су ми биле баладе у акустичном делу биса. Зато сам и дошао на концерт. Нисам баш фан ових бржих њихових песама...мада су и оне ОК.

P.S. Боље што нису свирали Пљуни и запевај моја Југ... иако је публика већим делом тражила. Мене би то лично испровоцирало.
P.P.S. Да резимирам...упркос бројним манама...феноменално!!!
 
Ljuba82:
Чак ни прашина, бахато обезбеђење (замало да завршим у марици :x ), неподшишана трава (е за то им не би требало више од 1000 Е), лоша организација у вези са пићем, лоше озвучење (срећом били смо близу пројектора, па није било тако значајно), неподношљиве рекламе ПИНКА (праћене салвама звиждука...хехехехе :twisted: )...нису могли да спрече да се сви који су били на хиподрому феноменално проведу.
Примера ради многе рибе су плакале. Поред мене је била риба која води КЛОПКУ (тако ми је речено). Нека риба из њене екипе је плакала.
Сад сам дошао кући...кажу да ови који су гледали концерт преко ТВ-а нису одушевљени, поготово кад је Тифа кренуо. Међутим...доживљај на лицу места, чак и тада, је био неописив.
По доживљају и емоцијама (мада не и по квалитету свирке у појединим песмама...мада опет рецимо песма...Све ће то мила моја...је одсвирана као на CD-у...перфектно)...ставио бих га испред свих великих концерата које сам одслушао...а било их је...
Генерално...најлепше су ми биле баладе у акустичном делу биса. Зато сам и дошао на концерт. Нисам баш фан ових бржих њихових песама...мада су и оне ОК.

P.S. Боље што нису свирали Пљуни и запевај моја Југ... иако је публика већим делом тражила. Мене би то лично испровоцирало.
P.P.S. Да резимирам...упркос бројним манама...феноменално!!!
SVI SU PLAKALI?????????? PA VI STE NEKE ZESCE PLACHIPICHKE :wink:
 
Нема на чему.
Само да додам...вероватно људи који су били мало даље нису баш најзадовољнији из разумљивих разлога (озвучење). Мало су ту Брега и компанија испали некоректни (ипак је ово направљено да се узму паре), али опет, понављам...задовољан сам сваким уложеним динаром.
Такође позитивно изненађење је да на концерту није било неког већег промета људи ( могло се очекивати да би они удаљенији желели да приђу, али се то није десило), па ни гурања...значи сви су били веома културни.
 
I još jednom...

laže svako ko kaže da je bio dobar koncert.


Lopovi ***** im m...

Ništa nisam čula a bila sam na 100m od bine. Masa je skandirala ''jače, jače'' i ''lopovi, lopovi''i izviždali su ih muški a onda je veeelika većina napustila koncert.

Kreteni.

Na ulazu je svako morao da baci flašicu sa vodom ili sokom, da bi tu istu kupio unutra za 100 din. i dobio bez čepa (valjda da bi morali ponovo da dodjemo)

SMEŠNO, UŽASNO, ODVRATNO

Razočarana sam do yaya
 
Još za neke ljude koji su bili, znam da kažu isto... Ne znam, možda ste previše tolerantni a ja po malo razmažena (što inače govore za Bg publiku) ali očekivala sam da za cenu karata - koja nije bila sitnica, dobijem profesionalniju organizaciju, i minimalno poštovanje dotičnog benda u smislu ''Dobar dan'' ili ''doviđenja''
 
hm,ajde malo ona :P
nisam bila na koncertu,jer nikada nisam slusala dugme.
jesam ta generacija,ali mi nesto nisu omiljeni.
gledala sam koncert i uzivala.
cak sam iskreno pomislila,koji **** ja ne odo tamo?
mada sam pole koncerta jamiroquai totalno razocarana u nase organizatorske moci.
zao mi je sto se niste svi dobro proveli.
oni u lozi su uzivali,sve im je bilo super,oni dole nista nisu videli,a kazu da nisu ni culi.
jadno.
ipak je ovo koncert za secanje,bar je trebao to da bude.
jer takav koncert za 10 godina nece imati smisla,evo vec i sada mnogi od vas
nemaju,nikakvo interesovanje za bd , a kamo li za 10 godina!
oce moj sin da ih slusa? bole ga uvo...
kao i nas danas za mileta lojpura,i kompaniju iz 50 ih :P
mislim za lovu koju su uzeli,ipak je mpglo jos malo da se potrude.
da su stounsi dosli,sve bi bilo pod konac....jer njihov standard to trazi!
mislim da posle ova dva koncerta .... mene neki jos dugo nece videti!
ipak se drzim ja sava centra,i onoga sto se tamo dogadja...
jedino mozda madonna ili toto :P
ma ima jos koga bi volela da cujem,ali ti nikada nece doci....
 

Komentari ekipe kod pulta za drugi red kamera ( BTW. jeste primetili kako je "prva kamera" dodeljena slepcu koji ne ume ni da je drži? ):

"OVO JE SMEŠNO!"
"JAČE, MANIJAČE!"
"RAKO, PEDERU!"

Ja sam, za utehu, stajao pored sjajno raspoloženih ljudi, i sami smo se zezali, jer je ozvučenje bilo, malo je reći, katastrofa...
Oko mene su ljudi insistirali na "Jugoslavijoooo na noge...". Naravno, čuli smo "Lipe cvatu" i jadno izveden "Đurđevdan"...
Ja nisam fan BD, ali gl( r) upa, koja ne otpeva "Kad bih bio Bijelo Dugme, na svom "oproštajnom" koncertu. Mis'immmm, šta reći?
Akustika na bis? I to sa pesmom "Milicija"?
Jezivo...
Što reče jedan, bolje da smo otišli na Kandu&K&N u SKC, sedeli u bašti i pili pivo. Opušteno.
Nisam razočaran, jer nisam ništa posebno ni očekivao.
Srećom, idem na Summer time..da odmorim od ex yu pacera :wink:
 
TajRad:
MENI JE BILO EXTRA,ZATO STO NISAM BIO
:lol:
Takodje :D
Ukljucila sam TV i utisala ga maximalno, cisto da vidim zbog cega je napravljena tolika buka oko tog koncerta i uzas blagi. Muzika jednaka nuli, muce se da pevaju, kreste, pola reci ne pevaju, nego publika peva... ma toliko sam bila srecna sto ih ne vise ne slusam (kao mladja jesam) i sto nisam na tom koncertu da ne mogu da vam opisem. Cak sam u par navrata pomisljala da li su se svi koji su tamo smoreni takodje i razocarani, ili se samo one devojke u prvim redovima foliraju zbog kamera :? U svakom slucaju nerviralo me je kada su vikali: "Jel' da da je ovo najbolja zurka na Balkanu?"
BLJAK
3.gif


I dosta vise o tom koncertu, pogledajte koliko tema samo o njemu:
http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=46371&start=585
http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?p=1178806&highlight=#1178806
i ova jos tema!

I utisak jednog forumasa na http://iluzionista.blogspot.com/
 
ULTRAVUTRA:
A,ZAR HIPODROM NIJE ZA KONJE :?:


Sta se bre svi folirate? Kad vam je metalika pravila koncert na istom tom hipodromu onda ste cutali i bilo vam je lepo!!! A sad nesto pricate nama za BIJELO DUGME.
Sami ste krivi sto ste izabrali da slusate Seku, Cecu, Indiru i ostale "ZVEZDE" domace muzike.
Lepo sam rekao, onaj ko ne slusha Bijelo Dugme (a garantujem da je jako malo takvih samo sto nece da priznaju) nije ni bio na koncertu.
 
Mea Nox:
ULTRAVUTRA:
A,ZAR HIPODROM NIJE ZA KONJE :?:


Sta se bre svi folirate? Kad vam je metalika pravila koncert na istom tom hipodromu onda ste cutali i bilo vam je lepo!!! A sad nesto pricate nama za BIJELO DUGME.
Sami ste krivi sto ste izabrali da slusate Seku, Cecu, Indiru i ostale "ZVEZDE" domace muzike.
Lepo sam rekao, onaj ko ne slusha Bijelo Dugme (a garantujem da je jako malo takvih samo sto nece da priznaju) nije ni bio na koncertu.
SINE,U KOM SI TI NAFURU,VIDIS DA ZNAS SVE "ZVEZDE" KAKO TI KAZES, PO IMENU,MADA JE TANKA LINIJA KOJA IH RAZDVAJA OD BOSANCHEROSA "IMA NEKA TAJNA VEZA..."
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top