ПОДРШКА СВЕТОМ РАШИ

Keeper:
shinoda, bjezh' odavde bolan, josh si mali da bi troshio zhivce a ovde ima puno chudnih chika i teta ;-)
Znam da ima, verovao ili ne,ali iskusio sam no na podforumu "TV"...
Diskusija o B92... neka nam je "Bog" u pomoci uz ove nase drage "nacionaliste i patriote"...
Glas intelekta i razuma mora da se cuje, dok smo jos uvek ovde, a posle nek se yebu sa svojim IQ 70... :evil:
 
jedno mi nije jasno... ako je Rasha takva junachina shto ne izadje mirne il pre bih reko nemirne savesti pred tribunal i odbrani svoj narod? nego se skriva i bezhi ko poslednja izdajica dok njegovom narodu mashu nad glavom sankcijama i ko zna chime josh? :roll:
il je u pitanju veliko-srpski inat koji nas je ovde i doveo, do propasti?
 
Keeper:
jedno mi nije jasno... ako je Rasha takva junachina shto ne izadje mirne il pre bih reko nemirne savesti pred tribunal i odbrani svoj narod? nego se skriva i bezhi ko poslednja izdajica dok njegovom narodu mashu nad glavom sankcijama i ko zna chime josh? :roll:
il je u pitanju veliko-srpski inat koji nas je ovde i doveo, do propasti?

Да би то разумео мора да будеш СРБИН :D
 
Keeper:
jedno mi nije jasno... ako je Rasha takva junachina shto ne izadje mirne il pre bih reko nemirne savesti pred tribunal i odbrani svoj narod? nego se skriva i bezhi ko poslednja izdajica dok njegovom narodu mashu nad glavom sankcijama i ko zna chime josh? :roll:
il je u pitanju veliko-srpski inat koji nas je ovde i doveo, do propasti?

Ima nas Raso svoju cast, i sta ima on kome da tamo dokazuje! Ko je njima u hagu bre dao za pravo da oni odlucuju ko je kriv a ko nije! Ko su bre oni! Bog je sudija, a Raso Karadzic i Srbski narod samo njega priznaju za sudiju!

Pa nece valjda Radovan da se pravda crncugi Robinsonu i onim kinezcicima tamo! Sta bre zna camuga sta je Srbstvo i Srbija.

Srazmerno velicini junaka je i velicina sudije. A Radovanu , s obzirom koliki je Srbin i junak nemoze ni jedan zemaljski sudija da sudi!

A za sankcije....
.....me zabole!
 

Back
Top