Digitalni fotoaparat

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
O

okica13

Gost
Bilo bi lepo ako neko od vas moze da mi pomogne?! :D Imam digitalni fotoaparat Misys 6210 ( 6 in 1 ) :lol: a zelim da kupim vecu memorijsku karticu i jedina dilema koju imam je : da li mogu da kupim memorijsku karticu od bilo kod proizvodjaca ili samo od pojedinih i od cega to uopste zavisi?
:shock:
Hvala unapred
 
ja mislim da se ti samo hvališ--- nema frke ,,,mnogi se hvale ... jednostavno -- odeš u radnju gde si kupio aparat... ako je poklon ili ispod ruke ... opet odeš u radnju gde se prodaju aparati ,,,, jel to TOLIKO komplikovano
 
okica13:
Bilo bi lepo ako neko od vas moze da mi pomogne?! :D Imam digitalni fotoaparat Misys 6210 ( 6 in 1 ) :lol: a zelim da kupim vecu memorijsku karticu i jedina dilema koju imam je : da li mogu da kupim memorijsku karticu od bilo kod proizvodjaca ili samo od pojedinih i od cega to uopste zavisi?
:shock:
Hvala unapred

Mislim da postoji tema fotografija. ;) Nema veze.

Sve zavisi od vrste memorijskih kartica koja se koristi.... Mislim da bi u uputstvu trebalo tacno da pise koji format kartica podrzava. ;)
 
Ne hvalim se vec sam mislila da neko od vas zaista moze da mi pomogne ne "slepo"! :oops: By the way aparat je toliko dobar da ga nikom ne bih preporucila :? ali u svakom slucaju hvala na skromnoj pomoci :wink:
 
okica13:
Ne hvalim se vec sam mislila da neko od vas zaista moze da mi pomogne ne "slepo"! :oops: By the way aparat je toliko dobar da ga nikom ne bih preporucila :? ali u svakom slucaju hvala na skromnoj pomoci :wink:

Izvini ali ni Big Brother (Google) ne zna odgovor. ;) Da nisi mozda pogresno spelovala ime?
 
okica13:
Bilo bi lepo ako neko od vas moze da mi pomogne?! :D Imam digitalni fotoaparat Misys 6210 ( 6 in 1 ) :lol: a zelim da kupim vecu memorijsku karticu i jedina dilema koju imam je : da li mogu da kupim memorijsku karticu od bilo kod proizvodjaca ili samo od pojedinih i od cega to uopste zavisi?
:shock:
Hvala unapred

Okice, izedem ti obe okice :shock: , one na profilu, :P one gde se tvoje lance i privezak ne tvoje telo zalepile :oops: .. ups pardon, nije to tvoja slika.. :cry:
 
iluzionista:
okica13:
Ne hvalim se vec sam mislila da neko od vas zaista moze da mi pomogne ne "slepo"! :oops: By the way aparat je toliko dobar da ga nikom ne bih preporucila :? ali u svakom slucaju hvala na skromnoj pomoci :wink:

Izvini ali ni Big Brother (Google) ne zna odgovor. ;) Da nisi mozda pogresno spelovala ime?

Nisam pogresila to je sigurno, ali sam na Google uspela da nadjem Misys 6220 koji je skoro isti kao i 6210 :( ali nema veze hvala u svakom slucaju :wink:
 
SRDJAN_FR:
okica13:
Bilo bi lepo ako neko od vas moze da mi pomogne?! :D Imam digitalni fotoaparat Misys 6210 ( 6 in 1 ) :lol: a zelim da kupim vecu memorijsku karticu i jedina dilema koju imam je : da li mogu da kupim memorijsku karticu od bilo kod proizvodjaca ili samo od pojedinih i od cega to uopste zavisi?
:shock:
Hvala unapred

Okice, izedem ti obe okice :shock: , one na profilu, :P one gde se tvoje lance i privezak ne tvoje telo zalepile :oops: .. ups pardon, nije to tvoja slika.. :cry:

Bas mi je drago sto znas da nije moja slika :twisted:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top