muke smrdljive

avesic

Domaćin
Poruka
3.004
e ljudi ... imam šefa koji je došao do saznanja ,,, --- doktorka mu pričala ,,, da je veoma opasno koristiti sprejeve i rollonove i ostale u stikovima --protiv znojenja --- pa je on sada rešio da po ovom vrelcu prestane sa korišćenjem bilo čega ---- recite mi šta da radim --- ja moram nešto da preduzmem ,,,, znate oseća se
 
reci mu da TA količina cinka i ostalih "štetnih" materija koju njegovo parčence kože ispod miške primi u toku života NE MENJA DNK i nije kancerogeno! Mislim, stvaaaarno....samo mu je trebao izgovor za nekupanje, a?
Reci mu, tj pitaj ga št aće sam da radi u firmi kad svi izginu od njegovog "zdravog"lifestylea, pitaj ga....
 
eeee beti ne vredi ... reko mi da više voli da smrdi nego da umre od raka kože --- inače to je ova generacija pred penziju --- oni nikome ne veruju ,,, a doktorka je njegova komšinica koja se penzionisala prošle godine ,,,, a on se plaši da će da umre ...znate sada ima skoro šesdeset ,,, valjda frka za životom raste srazmerno godinama ,,, crknutićuuuu :evil:
 
To je istina....za stetnost dezodoranasa, roll-ona i ostalih sredstava za suzbijanje neprijatnog mirisa. Doktorka mi je preporucila i ja sam zaista zadovoljna kremom Lidera, proizvodi Ilirija iz Ljubljane, kosta oko 150-200 din. Koristi je samo nekoliko puta nedeljno a nemate pojma kako je extra...probajte
 
avesic:
e ljudi ... imam šefa koji je došao do saznanja ,,, --- doktorka mu pričala ,,, da je veoma opasno koristiti sprejeve i rollonove i ostale u stikovima --protiv znojenja --- pa je on sada rešio da po ovom vrelcu prestane sa korišćenjem bilo čega ---- recite mi šta da radim --- ja moram nešto da preduzmem ,,,, znate oseća se

e, to je samo za anti transpirante, nije za one obicne. neka kupi neki na kome ne pise anti-transpirant i do pola resen problem, posto ga to nece spreciti da se znoji ali nece bas toliko ni da smrdi. aha, ali ih treba prsnuti posle tusiranja inace se razvijaju bakterije koje donose te neprijatne mirise. a ako mu kazes da kad ne stavlja nista pomaze razvoju raznih bakterija? ako je hipohondar, mozda uspe... :wink:
 
avesic:
e ljudi ... imam šefa koji je došao do saznanja ,,, --- doktorka mu pričala ,,, da je veoma opasno koristiti sprejeve i rollonove i ostale u stikovima --protiv znojenja --- pa je on sada rešio da po ovom vrelcu prestane sa korišćenjem bilo čega ---- recite mi šta da radim --- ja moram nešto da preduzmem ,,,, znate oseća se
:wink: :lol: :lol:
Plati njegovoj doktorki,da mu kaze da ce zaraditi :twisted: koksaki ako boravi u klimatizovanoj prostoriji(ako imas klima uredjaj u kancelariji).Pa ce deka prestati da dolazi i stvar resena. :D
 
avesic:
eeee beti ne vredi ... reko mi da više voli da smrdi nego da umre od raka kože --- inače to je ova generacija pred penziju --- oni nikome ne veruju ,,, a doktorka je njegova komšinica koja se penzionisala prošle godine ,,,, a on se plaši da će da umre ...znate sada ima skoro šesdeset ,,, valjda frka za životom raste srazmerno godinama ,,, crknutićuuuu :evil:

a TOGA se boji?
E onda neka jede što crveniji paradajz
kajsije i šargarepu
zbog karotina i oksidanata
ebao ga rak kože
šta koji moj nije valjda izgoreo kao dete
ma nek ide na dermoskopiju to niej teško
jel ima osnovane sumnje, verujem da nema
joj debil!


e, kupi mu vlažne maramice
i sebi airwick ondaK
nema druge
hipohondar
 
mojra:
avesic:
e ljudi ... imam šefa koji je došao do saznanja ,,, --- doktorka mu pričala ,,, da je veoma opasno koristiti sprejeve i rollonove i ostale u stikovima --protiv znojenja --- pa je on sada rešio da po ovom vrelcu prestane sa korišćenjem bilo čega ---- recite mi šta da radim --- ja moram nešto da preduzmem ,,,, znate oseća se

e, to je samo za anti transpirante, nije za one obicne. neka kupi neki na kome ne pise anti-transpirant i do pola resen problem, posto ga to nece spreciti da se znoji ali nece bas toliko ni da smrdi. aha, ali ih treba prsnuti posle tusiranja inace se razvijaju bakterije koje donose te neprijatne mirise. a ako mu kazes da kad ne stavlja nista pomaze razvoju raznih bakterija? ako je hipohondar, mozda uspe... :wink:
mojra duso antiperspirant!
 
antihrista:
mojra:
avesic:
e ljudi ... imam šefa koji je došao do saznanja ,,, --- doktorka mu pričala ,,, da je veoma opasno koristiti sprejeve i rollonove i ostale u stikovima --protiv znojenja --- pa je on sada rešio da po ovom vrelcu prestane sa korišćenjem bilo čega ---- recite mi šta da radim --- ja moram nešto da preduzmem ,,,, znate oseća se

e, to je samo za anti transpirante, nije za one obicne. neka kupi neki na kome ne pise anti-transpirant i do pola resen problem, posto ga to nece spreciti da se znoji ali nece bas toliko ni da smrdi. aha, ali ih treba prsnuti posle tusiranja inace se razvijaju bakterije koje donose te neprijatne mirise. a ako mu kazes da kad ne stavlja nista pomaze razvoju raznih bakterija? ako je hipohondar, mozda uspe... :wink:
mojra duso antiperspirant!

:oops: jao, jao znala sam,
a bas sam se pitala da li je transpirant ili perspirant i zeznuh se zbog francuskog.
hvala, pokusacu da ne lupim sledeci put :lol:
 
mojra:
antihrista:
mojra:
avesic:
e ljudi ... imam šefa koji je došao do saznanja ,,, --- doktorka mu pričala ,,, da je veoma opasno koristiti sprejeve i rollonove i ostale u stikovima --protiv znojenja --- pa je on sada rešio da po ovom vrelcu prestane sa korišćenjem bilo čega ---- recite mi šta da radim --- ja moram nešto da preduzmem ,,,, znate oseća se

e, to je samo za anti transpirante, nije za one obicne. neka kupi neki na kome ne pise anti-transpirant i do pola resen problem, posto ga to nece spreciti da se znoji ali nece bas toliko ni da smrdi. aha, ali ih treba prsnuti posle tusiranja inace se razvijaju bakterije koje donose te neprijatne mirise. a ako mu kazes da kad ne stavlja nista pomaze razvoju raznih bakterija? ako je hipohondar, mozda uspe... :wink:
mojra duso antiperspirant!

:oops: jao, jao znala sam,
a bas sam se pitala da li je transpirant ili perspirant i zeznuh se zbog francuskog.
hvala, pokusacu da ne lupim sledeci put :lol:
MA ok je. drago mi je sto se nisi naljutila zbog primedbe. :?
 
andja_stay_cool:
To je istina....za stetnost dezodoranasa, roll-ona i ostalih sredstava za suzbijanje neprijatnog mirisa. Doktorka mi je preporucila i ja sam zaista zadovoljna kremom Lidera, proizvodi Ilirija iz Ljubljane, kosta oko 150-200 din. Koristi je samo nekoliko puta nedeljno a nemate pojma kako je extra...probajte

Juče sam kupila Lideru u Merkatoru, cena je 155 din. Odlična je! :P
 
Pa ja tu vidim samo jedno rešenje. Sećaš se šta sve možeš da dobiješ kada u parku ostaviš žutu kovertu sa novcem i slikom čoveka koga treba eliminisati? Uh, odavno nisam ubijao smrdljive direktore....
 
Koliko ja vidim ovde će ljudi da se "ubijaju" i zbog nekorišćenja tik-taka i stika ....

Toliko razloga da uništite drugoga....Hmmm, tolika energija i netrpeljivost.....Kako podnosite sami sebe......Nemoguće da vam tu ništa ne smeta ....ili smo od zlata....

A nisam hteo da odmah pomenem to da je kombinacija mirisa i stika tek očaravajuća, za mene recimo koji imam mnogo osetljivo čulo mirisa. Kao svima fino, riba (češće je ovo kod devojaka) namirisana, a ja "vidim" obično seljanče (češće je da u silnoj žurbi i ambiciji one preskaču tuširanje, a i nemaju motiv tuširanje opuštanje uglavnom...)

Ne vidim prostor za kritiku , ako je znojni miris posledica jednodnevnog znojenja, jer to je nešto vezano za metabolizam tog dana. Obično je medjutim da se tu dešava više dnevno sabiranje , pa onda se nakupe i neke dodatne duše (kao i kod nogu i neredovnog pranja i sintetičkih čarapa) i onda i jednodnevni "prinos" ume da ubija .

Miris zavisi i od hrane kojom se hranite....
 
Toliko razloga da uništite drugoga....Hmmm, tolika energija i netrpeljivost.....Kako podnosite sami sebe......Nemoguće da vam tu ništa ne smeta ....ili smo od zlata....

ovo sam iskusila prvi dan na forumu, lol.onako zbunjena hahah bravo za ovu izjavu patak
 

Back
Top