matorac...

Ma ok klinke, ali ruku na srce. Kome treba stara potrosena i prejahana krava koja ce jos da zajjebava muskarca?

Istoj takvoj matoroj drtini koga su takodje prejahale i potrošile žene. Jednako važi i za te deduskere koje balave na klinke. Jer ni taj deda neće biti večni junoša.
 
Poslednja izmena:
da ne oftopickujemo dakle vratimo se na temu
zensko celjade vazda problem pravi oj da nosi karatku suknju iznad pupka
oj da nosi dekoltev ispod pupka
oj da natakne stikle ko skele da je metla
i neka keva to pusta na ulicu
a neki calac tolerise kevu

i onda fala falusu boga plodnosti i kladionice da ce neke cike da gledaju to i onda cika kriv.
pa jest cika kriv al cika cale sto je to pustio na ulicu

Tako je. Prvo od kuće kreće. Iz kuće takva izlazi.
 
Nekako mi ne ide u glavu da neko opravdava vezu čoveka od 40 godina i deteta od 15,16 koje je tek polno sazrelo ali ne i mentalno.Pa deca u tim godinama su tek izašla iz puberteta!
Lično sam protivnik takvih veza.Pogledajte jedno:kakve zajedničke tačke imaju recimo tip od 45 i devojka od 20?Oni u tim godinama imaju totalno različita interesovanja i poglede na svet.
Rekao bih da su tu moguće dve varijante:
1.Da devojka ima "tatica" sindrom i da se pali na matorce.To su uglavnom kres varijante radi zadovoljavanja svojih fetiša.
2.Ako "tatica" ima para.Dakle tu je motiv isključivo novac.Tu ne mislim samo na te neke sponzoruše.Pa većina devojaka od 18-30 bi volele da se bar na par dana prošetaju sa nekim šarmantnim čikom od 40-50 ili se provozaju njegovom najnovijom "mečkom".To više nije ni tajna ni tabu već tragikomična stvarnost.
Lično znam nekoliko primera i iz jedne i iz druge varijante i mogu da kažem da mi se u svakom slučaju gade!
Sve do 7,8 godina razlike je Ok i smatram da je to krajnja granica.
 
Bezbol palica

- - - - - - - - - -

prvo sam pomislila, hvala bogu da nemam cerku ali kad se bolje razmisli ista je opasnost i za sina....sad tete u najboljim godinama vole piletinu vise neg ista :))))

Nije isto.
Svaka pamti svoj prvi put,
ali nije OK ako je premlada.
Za momčiće je još najbolje da ih u posao
uvede neka starija polovnjača.
Uvek je bilo takvih, samo su se ranije bolje krile.

A sad, em demokratija,
em mogu da se sakriju iza nick-a
 
Poslednja izmena:
Imao sam neku raspravu sa prijateljicom na tu temu
i uzmemo Tender oglase -
muških oko 20% a ženskih da biraš -
udate, razvedene. devojke, udovice.
Neke otvoreno nude bogatu nadoknadu,
normalno, ako se pokažete.
Doduše ima i nešto malo sponzoruša.
 
I meni se čini da naginje ka tome. Plaši se a sa klinkama se oseća moćno.
naravno da se osecam mocno jer mi nikako nije do slusanja i izlazenja na kraj s nedojebanim isfrustriranim tetkama u godinama koje niko nece, jer lajanjem nikako ne znaci da su mocnije i dobre jebacice pored kojih se muskarac ne moze pokazati
 
naravno da se osecam mocno jer mi nikako nije do slusanja i izlazenja na kraj s nedojebanim isfrustriranim tetkama u godinama koje niko nece, jer lajanjem nikako ne znaci da su mocnije i dobre jebacice pored kojih se muskarac ne moze pokazati

Zavisi, imaš i sigurne u sebe žene koje ne laju nego tucaju.
Sam se hvališ kako klinke padaju na ponižavanje i napušavanje kako ti kažeš, i kad spojimo neiskustvo sa glupoćom i ne treba ti nikakva moć.
Kod ovih prvih medjutim treba.
 
prvo sam pomislila, hvala bogu da nemam cerku ali kad se bolje razmisli ista je opasnost i za sina....sad tete u najboljim godinama vole piletinu vise neg ista :))))

da al tesko da momci vole raskantane babe sa njihovim serpetinama :O

- - - - - - - - - -

Zavisi, imaš i sigurne u sebe žene koje ne laju nego tucaju.
Sam se hvališ kako klinke padaju na ponižavanje i napušavanje kako ti kažeš, i kad spojimo neiskustvo sa glupoćom i ne treba ti nikakva moć.
Kod ovih prvih medjutim treba.

sho klinka mora nuzno biti glupa aa aa el to govor patoloske ljubomore i zavisti aa
 
Zavisi, imaš i sigurne u sebe žene koje ne laju nego tucaju.
Sam se hvališ kako klinke padaju na ponižavanje i napušavanje kako ti kažeš, i kad spojimo neiskustvo sa glupoćom i ne treba ti nikakva moć.
Kod ovih prvih medjutim treba.
oo itekako zresis danas je napusavanje na ceni ne moze to svako to se uci,a to da li se hvalim ili odgovaram na teme nije do tebe da procenis ipak nismo zajedno cuvali ovce
 

Back
Top