za ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

.pissbottleman

Iskusan
Poruka
6.368
Ja sam pokusao da nadjem temu za Cult,ali kad ukucam u pretrazivac izbaci mi deset stranica...a i onako su je svi zaboravili...Mislim da nije bilo potrebe u ovom slucaju da zatvaras temu za THE CULT,kad onu niko ne zna gde je...ili,aj' bar je nadji...

P.S.Mogla bi da postoji i tema za primedbe i predloge,malo je glupo da otvara se uvek nova tema zbog ovoga.
 
.pissbottleman:
Ja sam pokusao da nadjem temu za Cult,ali kad ukucam u pretrazivac izbaci mi deset stranica...a i onako su je svi zaboravili...Mislim da nije bilo potrebe u ovom slucaju da zatvaras temu za THE CULT,kad onu niko ne zna gde je...ili,aj' bar je nadji...
Za dobre stvari se treba potruditi! nadam se da ce tema "procvetati"
.pissbottleman:
P.S.Mogla bi da postoji i tema za primedbe i predloge,malo je glupo da otvara se uvek nova tema zbog ovoga.
Slazzem se i ja sa ovim!
 
.pissbottleman:
Ja sam pokusao da nadjem temu za Cult,ali kad ukucam u pretrazivac izbaci mi deset stranica...a i onako su je svi zaboravili...Mislim da nije bilo potrebe u ovom slucaju da zatvaras temu za THE CULT,kad onu niko ne zna gde je...ili,aj' bar je nadji...

znam jer sam je i ja trazio i ja sam je nasao. Mislim da je na 3 strani kad se stavi da trazi po muzici.

.pissbottleman:
P.S.Mogla bi da postoji i tema za primedbe i predloge,malo je glupo da otvara se uvek nova tema zbog ovoga.
I ta tema postoji i zove se "Pitanja i komentari (o) moderatorima" ili tako nesto i ja sam autor iste. Nacu je sad i dovesti na 1 stranu.
Inace ova tema se lokuje jer takve teme posoje i ovo moze da se salje i na pp bez problema
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top