CYBER KURAJBER....

he he... lepo pitanje... Ja sam mocniji za tastaturom nego u realnom zivotu... Jednostavno, kompjuteri su moj svet, i tu ja 'carujem'... Nista me kod kompjutera ne moze iznenaditi, dok je u realnom zivotu to redovna pojava... Uostalom, da nije njih, ko zna kako bih zaradjivao za zivot...

Naravno, nikako ne treba zapostaviti realan zivot zarad ovog virtuelnog!

Doduse, i to ima veze sa realnim zivotom... Ima onima koji se mnogo mocniji osecaju sa skalpelom u ruci u operacionoj sali (hirurzi), nego van nje... Jednostavno, vecina ljudi ima neku opsesiju, neko dobro poznavanje odredjene tematike, i naravno da se lagodnije osecaju u okruzenju koje im je poznato...
 
:? :? uhhh...
Drugachije dozivljavash osobu kad chitash postove, jer obracash paznju samo na to shto kaze... a u prirodi veliki znachaj igraju osmeh, ochi, i uopshte energija kojom zrachi...
Slushaj Rasto, bice dana ... :wink:
 
Инкогнито "царује" на форуму.Што јес,јес.
А и растман је ту негде. Јел тако побро.
Нема нам Леке, а ни Газдарице.
Но нема везе, важно да су наши добри модератори ту и да се лепо разговарају. А ви ибезобразни чланови, марш са форума, чибе...бре...
Још један поздрав нашим најбољим КУРАЈБЕРИМА... алии КИИБЕР
 
Jaka sam i na netu i u RL. Ali zavisi u kojim situacijama. Ovde i nisam toliko mirna i tolerantna, mogu da napisem i neki odvratan post. U RL precutim neke stvari kod drugih. Ipak, ovde sam otvorenija sto se tice nekih licnih pitanja... neke stvari ne smem da priznam uzivo... I tako... Malo ovako, malo onako...
 
Sestra ce mi se smejati, ali... Jaka sam u oba sveta - nemam dlake na jeziku i tesko mi je (sve teze) da pracutim mnoge stvari. Na netu je lakse da se kontrolisu te stvari, jer postoji taster "Delete". A i pisana forma je moja bolja strana. Mogu mnogo toga sa recima. Ipak, uzivo sam kompletna, sa mimikom, gestakulacijama... Bilo mi je cudno kad smo se upoznavali, jer sam imala utisak da su me svi videli kao Princezu, a ne kao Zvezdu. Cudno je bilo navici se na taj Nick u stvarnosti. Ali sa kasnijim susretima vidi se koliko je ko u kom svetu. U stvarnom zivotu je tesko folirati. Sve u svemu Princeza i Zvezda su 2 u 1. Zvezdu samo nemojte da naljutite. A Princezu nemojte da uvlacite u raspravu. :wink: Obe su polubosanke i madjarice i tesko je izaci na kraj sa njima. 8)
 
Ne prozivam nikoga vec govorim generalno, mislim da ovde uopste nije tesko biti jak, sakrijemo se iza monitora i mozemo da kazemo stagod nam padne na pamet i da budemo sve ono sto u stvarnom zivotu nismo a zelimo da budemo....Mislim da to bas nije poenta naseg nazovi cyber zivota....U tom slucaju se postavlja pitanje bas te poente....Mozda je stvar samo u ubijanju vremena?
 

Back
Top