dijagnoza

jinxy

Zainteresovan član
Poruka
312
mozda mi se cini, ali zasto ozbiljna veza zvuci kao dijagnoza kod doktora?

- :?: doktore, sta mi je?
- :) ah, pa vi imate OZBILJNU vezu!
- :shock: .je li to izlecivo?
- :D naravno, sada je sezona ozbiljnih veza, nista strasno.
- :!: dobro, znaci obloge od komovice i antibiotici...

u cemu je stvar? kako se prenosi? koji su znaci bolesti?
 
Ja jedva cekam da je nadjem pa da se skrasim sa nekom ko ce znati da postuje i ceni kao sto su donosenje dorucka u krevetu i sasvim normalno poklanjanje cveca na nekim bezznacajnim datumima...dodushe nashi mushkarci su vecinom Balkanci pa je za njih cvece Shpansko selo... 8)
 
Ma, 'ocjete li se vishe okanuti tih klishea koje tip treba da ispunjava da bi mogao da ponese epitet 'romantichan'!
To romantichno uopshte ne mora da podrazumeva cvecje i svecje.
Toliko je nachina na koji mozhe da se pokloni pazhnja, priushti nezhnost i izjavi ljubav... a uopshte ne moraju da podrazumevaju mesechinu, ruzhe i vecheru..
 
don't panic:
mackica ns:
santorini:
Ja jedva cekam da je nadjem pa da se skrasim sa nekom ko ce znati da postuje i ceni kao sto su donosenje dorucka u krevetu 8)
Ja znam da cenim to što momku donosim doručak u krevet :lol:
Jel' mu sasvim normalno poklanjaš cveće beznačajnim datumima? :wink:

Ja sam jednom prilikom narucila cvece jednom decku preko Teleflore da mu odnesu na adresu :oops: :oops: :oops:
 
E pa ja naprimer jedva cekam da stekem emotivnu stabilnost. po meni, to je jako bitno zato sto kada covek ima odredjenu emotivnu stabilnost moze da raste (intelektualno i emotivno) zajedno sa svojim partnerom. mozda se zato partner zove partner!

A sto se tice dorucka u krevetu - pa to je samo izgovor da donesem hranu u krevet i onda da mojoj maloj vanilice stavim na pupak jagodicu ili cherry tomato - koji nikako ne moze da se smiri na njenom malom pupku posto je sve golica i ja pokusavam jos da smirim i njen stomak i tu malu crvenu lopticu na njenom pupku... i onda ga HAP pojedem :) ili zagrizem jagodicu cisto toliko da se onaj sladunjavi crveni sok pojavi na teksturi njene svetle, mekane koze....

... mislim da, ako uopste umrem, umrecu od nje... :)
 
Zana:
don't panic:
mackica ns:
santorini:
Ja jedva cekam da je nadjem pa da se skrasim sa nekom ko ce znati da postuje i ceni kao sto su donosenje dorucka u krevetu 8)
Ja znam da cenim to što momku donosim doručak u krevet :lol:
Jel' mu sasvim normalno poklanjaš cveće beznačajnim datumima? :wink:

Ja sam jednom prilikom narucila cvece jednom decku preko Teleflore da mu odnesu na adresu :oops: :oops: :oops:

eto kako je to romanticno!!!
evo i ja sam se raznezio...
ajde posalji i meni cvece a ja kao da se
iznenadim! :wink:
 
naturaly:
Zana:
don't panic:
mackica ns:
santorini:
Ja jedva cekam da je nadjem pa da se skrasim sa nekom ko ce znati da postuje i ceni kao sto su donosenje dorucka u krevetu 8)
Ja znam da cenim to što momku donosim doručak u krevet :lol:
Jel' mu sasvim normalno poklanjaš cveće beznačajnim datumima? :wink:

Ja sam jednom prilikom narucila cvece jednom decku preko Teleflore da mu odnesu na adresu :oops: :oops: :oops:

eto kako je to romanticno!!!
evo i ja sam se raznezio...
ajde posalji i meni cvece a ja kao da se
iznenadim! :wink:

Ako te budem volela kao njega, narucicu i tebi :wink: :wink: :wink:
 
Meni je bitno da nam je oboma lepo, ispunjeno strascu i stvarima koje oboje usrecuju. U opste mi nije bitno koliko ce to da traje. Nek je ljubav tu, pa dok traje traje :)
 
Kiss_me:
Meni je bitno da nam je oboma lepo, ispunjeno strascu i stvarima koje oboje usrecuju. U opste mi nije bitno koliko ce to da traje. Nek je ljubav tu, pa dok traje traje :)

nice :wink: .

ali kako onda objasnjavate tolike postove u kojima se traze muskarci ili devojke za "dijagnoziranu" vezu?
 
Jinxy, ja se zaljubiskala, to ti vec rekoh veceras na messengeru. Nisam trazila, doslo je spontano i bas kad nisam "imala u planu" da se zaljubim i zapocnem vezu.

Oooopusteno :wink:
Pa dokle pozivi :wink:
 
jinxy:
mozda mi se cini, ali zasto ozbiljna veza zvuci kao dijagnoza kod doktora?

- :?: doktore, sta mi je?
- :) ah, pa vi imate OZBILJNU vezu!
- :shock: .je li to izlecivo?
- :D naravno, sada je sezona ozbiljnih veza, nista strasno.
- :!: dobro, znaci obloge od komovice i antibiotici...

u cemu je stvar? kako se prenosi? koji su znaci bolesti?

A zasto bi se bilo ko lecio od toga?
 
Devilishgirl:
meni je romanticno na groblju..ali ona super sredjena..sa klupicama..tisina i mir..tek poneki pas koji zavija u daljini..
Za ovo si upravu.Mada meni nije bas nesto romanticno,ali da je mir i tisina...to je apsolutno.POsebno kad vidim po americkim filmovima ona njihova sredjana groblja,kao parkovi.Stvarno mozes da odes i da uzivas u tisini.
 

Back
Top