A sta ako je on bio sa vama da bi "udario recku"

DevicaZ:
Upravo se osecam grozno, pogotovo sto smo oboje cetrdesetogodisnjaci, oboje slobodni.
Kako prostacki i odvratno.Kako se izvuci?

Pa ti njega ne voliš... mislim, ko voli takve osobe?

Počni od toga a završi sa pričom da se između vas nikada ništa nije dogodilo jer dotičnom ne može da se digne... i to po mogućstvu u zajedničkim krugovima ljudi, pričaj kako te je zamolio da ga ne blamiraš pa da si zato ćutala i potvrđivala vezu ali da je u suštini nisi ni imala... reci da si totalno zagorela, da nisi imala dobar seks od... ihihi...
Pitaj najveću tračaru za savetu ''u poverenju'' za šta služi nekakva pumpa čudnog oblika koju nosi sa sobom u kupatilo...

Ako se setim još nečega, napisaću ti...

Ali baš je fora da na taj način izmisliš neku vremensku mašinu koja će da obriše onu crticu koja predstavlja tebe.

Neće želeti da te se seća na kraju :wink:
 
?:
g-rock:
to mi nikada nece biti jasno, zar devojkama nije lepo ponekad da spavaju sa nekim cisto neobavezno??? mislim da je klinka pa da skapiram, ali cetrdeset BRE!

brate pa lakse je kad je klinka a ne matora zena mislim te samante ni ne postoje, mozda u nekomo malom promilu. a ovo klimax ovo ono rame za plakanje komsiluk poslednji voz i slicno.

Kad te neko povredi svejedno je koliko imas godina - boli isto i onu od 18 i onu od 40 godina !!!
 
1)Ako ti je stavio do znanja sta mozes da ocekujes, nisi ni trebala da se upustas u tu pricu ako su tvoja ocekivanja bila drugacija.

2)Ako te je svojim ponasanjem naveo da ocekujes vezu razumem tvoju razocaranost, ali ne vidim razlog za toliku ogorcenost...u pitanju nije bilo nista ozbiljno... Ljudi svakodnevno razocaravaju, bar meni je bitno da me ne razocaraju oni koje istinski volim dok ostala razocarenja brzo prebolim. Glupo je nervirati se oko svake budale koja proleti kroz nas zivot.
A "kako se izvuci?". Pa jednostavno. U cemu je problem? U sta si se ti to tako duboko "uvukla"?

3)Covek koji ima 40 i slobodan je ne mora da po defaultu zeli vezu. Poneki je ne zele uopste, a poneki sa nekom zele samo neobavezan sex a sa nekom drugom vezu.

Ako si vec spavala sa njim nadam se da si to uradila jer si i ti to zelela i da si uzivala, tako da nema razloga da se zbog toga kajes. E, sad ako je i u krevetu podbacio, onda stvarno nemas srece... ;)
 
Betty:
CaLiMeRo:
Ništa lakše. Dođeš mu u goste, primakneš se
nekom od zidova, urežeš recku ključem i kažeš:
-Pa, ja sad mogu i da idem. Doviđenja.

I odeš.

sve to s ključem, samo po kolima :twisted:

aaa...stvarno grozno.
a prethodno mu još neke pakosti, štatijaznam, uradiš pod obavezno.

Jao, sto smo mi zene grozne, osvetoljubive....zaboravile smo kastriranje i spaljivanje na lomaci :wink:
 
DevicaZ:
Upravo se osecam grozno, pogotovo sto smo oboje cetrdesetogodisnjaci, oboje slobodni.
Kako prostacki i odvratno.Kako se izvuci?
Nemoj da serreš! :evil:
Stalno pratim vaše komentare, i jednostavno ne mogu da se otmem utisku da se na ovom forumu nalaze sve neke krmače! :evil:
I vi udarate recke... :evil:
I vi znate da isparite bez i jedne reči... :evil:

Ovo se odnosi na sve vas... žene...

PRESTANITE DA SERETE!!! :evil:
 
Lele koliko foliranja na ovoj temi....


Pa ljudi , ako ovde ima jedne iskrene rečenice....

AAA da ima naivnih rečenica, ono , kao pa zar se vi nikad ne smuljite zbog seksa....Pa zbog čega bi inače......A to što postoji umetnost da se razlog predstavi višim razlozima to je već druga demagogija.....

Kako ono ide,,,,, skoro sam sreo drugaricu iz detinjstva, i zamislite pupak joj više nije na istom mestu, nekako se spustio i promenio. A i ja više ne čačkam pupak prstom....
 
bio perica na rekreativnoj i pita uciteljicu pred spavanje. "molim vas uciteljice je l mogu da spavam s vama u krevetu ja sam tako navikao :(".....pristane ona i leze oni tako....."je l mogu da stavim prst u vash pupak? a mooolim vas ja sam tako navikao"... .ona> "?????...pa...dobro ajde"
........
"perice, to nije moj pupak!!!!! "
"znam nije ni moj prst"
 
TOMAX:
DevicaZ:
Upravo se osecam grozno, pogotovo sto smo oboje cetrdesetogodisnjaci, oboje slobodni.
Kako prostacki i odvratno.Kako se izvuci?
Nemoj da serreš! :evil:
Stalno pratim vaše komentare, i jednostavno ne mogu da se otmem utisku da se na ovom forumu nalaze sve neke krmače! :evil:
I vi udarate recke... :evil:
I vi znate da isparite bez i jedne reči... :evil:

Ovo se odnosi na sve vas... žene...

PRESTANITE DA SERETE!!! :evil:

I kakve veze sto imate 40 godina?

E zene,totalno ste me razocarale.
Ja sam mislio da ste toliko jake ribe pa da znate da gubite.Kad ono..... :x
 
Ma šta je to sa vama?

Šta, tolerišete sex na brzaka jer vama lično to ne zvuči kao loša ideja... O.K. Možda i nije ukoliko obe strane imaju svest o tome, ali ukoliko je neko postao - u svetu --------------------------------------------------------------------------------------
I pritom je, naravno povređen... Umesto da roni suze na jastuku uz zvuke sentimentalne muzike mladosti, potrebno je da da sebi oduška da razmišlja na tako jedan ''ne oprostiv način''.

Ih mnogo me je potreslo što je neko razočaran zbog komentara, prosto ne znam šta ću od briga i tuge ne izmerne :lol: :lol: :lol:

Glasam za žene - ubice mekog qurca i prenaglašene muškosti u postupcima i komentarima.
 

Back
Top