Necete verovati.....

GROF79

Zainteresovan član
Poruka
219
Upoznao sam, odnosno stupio u kontakt sa devojkom putem cata jos u Januar.I sve to nebi bilo tako cudno da smo se mi videli do sada, ili da je rekla videcemo se otom/potom...Ona je uvek pricala te desilo se ovo, te ono, ali sa takvim stilom da sam jos uvek bez reci. Za tako dugo vreme jako smo se zblizili, necete verovati i zaljubili. Ja znam samo njen br. telefona, a ona o meni malo vise..... Sve bi bilo super kao iz bajke(nemogu da pisem sve sta mi je ispricala jer nebi bilo fer prema njoj) da smo se mi videli, ali nismo iako to stalno obecava,iako zavisi samo od nje. Ocigledno je negde problem.... Ja zelim da mi pomognete(nemojte samo reci da sam glup) i da mi kazete vase misljenje"da li mislite da ce se videti na kraju samnom ili ne"
 
ej pazi ovako:ti je zamisljas
kao boginju a ona...malo manje lepa i malo
manje zgodna i malo manja i...
prici nikad kraja !!!

ili si ti sve to a ona suprotno pa joj lepo
da prica s tobom!!!


ili...


ima 10000 scenarija te ne znam odakle da pocnem
a mogu i roman da napisem sad o ovoj
situaciji!!!

zato...ne smaraj!!!

P.S. Nista licno
 
Ja mislimn da te zavlaci. :(
Cak i ja, koja se nikad ne upoznajem sa ljudima sa neta (samo 2 puta), sa buducim deckom sam se uponala posle samo mesec dana (tacnije, 27), zato sto sam naslutila da je izuzetna osoba. Sa jednim forumasem sam se upoznala, istina, posle nekoliko meseci, ali to nikad i nije pretendovalo da bude ista vise od prijateljstva. :wink:
Porazgovaraj sa njom. :roll:
 
Snezna_kraljica:
Ja mislimn da te zavlaci. :(
Cak i ja, koja se nikad ne upoznajem sa ljudima sa neta (samo 2 puta), sa buducim deckom sam se uponala posle samo mesec dana (tacnije, 27), zato sto sam naslutila da je izuzetna osoba. Sa jednim forumasem sam se upoznala, istina, posle nekoliko meseci, ali to nikad i nije pretendovalo da bude ista vise od prijateljstva. :wink:
Porazgovaraj sa njom. :roll:


,,sa budućim dečkom,,??? --- aaa misliš tada je bilo budućnost za ono što je sada prošlost ,,,
----
ne zamerite ljudi imam loše snove poslednjih par dana -- sve vezano za ljudske provokacije koje mi se dešavaju ali nepravedno ,,ničim izazvane sa moje strane ,,, pa sam malo opterećena i zato samo komentarišem tudje postove ,,,
 
mozda vam bude sranje ako se upoznate, ko zna sta ti je napriacla o sebi izmedju ostalog.
a i ako ne bude sra.nje nece biti ko pre
postoje sex sprave, za virtuelni sex. (muska pisa, zenska pisA), mozda nisu toliko skupe, pa...sta cekas
 
avesic:
,,sa budućim dečkom,,??? --- aaa misliš tada je bilo budućnost za ono što je sada prošlost ,,,
----
ne zamerite ljudi imam loše snove poslednjih par dana -- sve vezano za ljudske provokacije koje mi se dešavaju ali nepravedno ,,ničim izazvane sa moje strane ,,, pa sam malo opterećena i zato samo komentarišem tudje postove ,,,
Da, sa tada buducim, a sada - sa sadasnjim. vidim da si nesto nadrndana danas... :wink:
 
Snezna_kraljica:
avesic:
,,sa budućim dečkom,,??? --- aaa misliš tada je bilo budućnost za ono što je sada prošlost ,,,
----
ne zamerite ljudi imam loše snove poslednjih par dana -- sve vezano za ljudske provokacije koje mi se dešavaju ali nepravedno ,,ničim izazvane sa moje strane ,,, pa sam malo opterećena i zato samo komentarišem tudje postove ,,,
Da, sa tada buducim, a sada - sa sadasnjim. vidim da si nesto nadrndana danas... :wink:


e sada mi je bezveze ,,osećam se kao mrgud --a nisam inače ,,,,,

meni se svidja mogućnost ali samo kao neostvarena ,,, još ako je čovek sklon sanjarenju nikako ne treba da ostvari taj susret,, bolje da ostane kao sećanje ,
ej ljudi -- meni leva ruka tamnija od desne - tek sada vidim na ovoj beloj tastaturi --- kontrast ,,,, baš je tamnija --- valjda od vožnje kolima pa izbaciš jednu ruku ,,, za izjednačavanje dobro dodje engleski saobraćaj --- oni naopačke voze :shock:
 
Snezna_kraljica:
Sa jednim forumasem sam se upoznala, istina, posle nekoliko meseci, ali to nikad i nije pretendovalo da bude ista vise od prijateljstva. :wink:
Porazgovaraj sa njom. :roll:

Da pogadjam... sa tim forumasem si se upoznala pre cca 5 meseci? :lol:

2 GROF79,
Ako se tako odlaze u nedogled, a ti si (sto je ocito) zainteresovan, preuzmi ti inicijativu i smisli nacin da se vidite... Mislim ako imas samo njen broj telefona, onda znas gde zivi... A kad znas gde zivi, sta ti je problem da odes i odatle joj se javis?
 
Incognito:
Ako se tako odlaze u nedogled, a ti si (sto je ocito) zainteresovan, preuzmi ti inicijativu i smisli nacin da se vidite... Mislim ako imas samo njen broj telefona, onda znas gde zivi... A kad znas gde zivi, sta ti je problem da odes i odatle joj se javis?

ahahha pracenje & proganjanje d.o.o
e to i ugradi kameru i priv detektiva de je s kim je 24h
pa moza ima mob...daj pare nekom u telekomu
pocni da joj dahces u slusalicu
 
ne znam ali kad neka u koju sam se zaljubio ne bi htela da se upozna sa mnom onda bi ja "otisao bregu" sto rece Inco pa ako ni tad ne bi htela da dodje onda bi to definitivno bio kraj i dopisivanja...
 
Ja sam imala isti problem :oops: samo sto on nije hteo da se vidi sa mnom :( pa sam ga resila tako sto sam ga iskulirala, u fazonu ako ti toliko treba da se odlucis za jedno upoznavanje... druzi se sa Cecom, ja ne znam da cekam :) jednom se zivi.
 
GROF79:
Upoznao sam, odnosno stupio u kontakt sa devojkom putem cata jos u Januar.I sve to nebi bilo tako cudno da smo se mi videli do sada, ili da je rekla videcemo se otom/potom...Ona je uvek pricala te desilo se ovo, te ono, ali sa takvim stilom da sam jos uvek bez reci. Za tako dugo vreme jako smo se zblizili, necete verovati i zaljubili. Ja znam samo njen br. telefona, a ona o meni malo vise..... Sve bi bilo super kao iz bajke(nemogu da pisem sve sta mi je ispricala jer nebi bilo fer prema njoj) da smo se mi videli, ali nismo iako to stalno obecava,iako zavisi samo od nje. Ocigledno je negde problem.... Ja zelim da mi pomognete(nemojte samo reci da sam glup) i da mi kazete vase misljenje"da li mislite da ce se videti na kraju samnom ili ne"

A, jel ima dechka? :)
Chuj, net je zaebana stvar.. chatovi, forumi, icq-ovi i ostalo - sve je to gadan, zarazni krug iz kojeg nekad pokupish neshto dobro, nekad neshto pouchno, nekad i neshto ruzhno..
Neki ljudi chatuju sa ciljem da shto vishe interesantnih ljudi upoznaju i uzhivo, nekima je cilj samo da prekrate vreme, neki vole da ostanu samo na nivou Internet poznanstva. Kazhu, ima to neku svoju magiju - otprilike, kad kad se uzhivo do beskonachnosti muvash sa nekim, i nikada ne zavrshish u vezi sa njim, ali, sa druge strane, non-stop imash one leptiricje u stomaku, iznenadjenja, napetost, slatku tremu i sl..
Mozhda ona samo to i zheli. A mozhda se i stidi. A mozhda je imala i losha iskustva. A mozhda ima i dechka ;)
Svashta neshto mozhda!
 
Jel' moze da se pomocu broja telefona otkrije adresa? Onda bi bilo super, mogao bi da odes i stojis ispred njene kuce, i da vidis kakva je. Mozda je jadnica ruzna pa se boji da ako je vidis, da ces se "odljubiti".
A mozda je musko, *****, pa te zavlaci citavo vrijeme.
 
naturaly:
jel ga ti to malo tesis!!!???

joj sto je to slatko!

Ma jock. Samo eto.. filozofiram
a062.gif
 
Ona zivi u mom gradu (Bg),cak mi je jednom rekla i ulicu, koju sam naravno obisao i ispostavilo se da ne zivi tamo. A ja znam njen mobilni, a ne fiksni, fiksni kao nema. Nekada zove sa govornice, a ja znam sve u blizini njene kuce i nikako da je navatam.A u proseku me zove po sat vremena u toku dana na mobilni, pa neverujem da bi djabe trosila novac. Neznam da li tu moze nesto da ucini neki detektiv, iako znam samo njen br. mobilnog. HVALA NA DOBRONAMERNIM SAVETIMA I MORALNOJ PODRSCI.AKO IMATE JOS NEKI SAVET SALJite.....
 
Evo ti savet: sutni je... To sto prica s' tobom po sat vremena i trosi novac, nije merilo ljubavi, nego njene zelje za komunikacijom sa nekim, da se nekome izjada, itd. itd...

Ako ste u istom gradu, i ona ne moze da izdvoji sat-dva da se vidi s' tobom - ocito je da to ne zeli...
 

Back
Top