Necete verovati.....

GROF79:
Upoznao sam, odnosno stupio u kontakt sa devojkom putem cata jos u Januar.I sve to nebi bilo tako cudno da smo se mi videli do sada, ili da je rekla videcemo se otom/potom...Ona je uvek pricala te desilo se ovo, te ono, ali sa takvim stilom da sam jos uvek bez reci. Za tako dugo vreme jako smo se zblizili, necete verovati i zaljubili. Ja znam samo njen br. telefona, a ona o meni malo vise..... Sve bi bilo super kao iz bajke(nemogu da pisem sve sta mi je ispricala jer nebi bilo fer prema njoj) da smo se mi videli, ali nismo iako to stalno obecava,iako zavisi samo od nje. Ocigledno je negde problem.... Ja zelim da mi pomognete(nemojte samo reci da sam glup) i da mi kazete vase misljenje"da li mislite da ce se videti na kraju samnom ili ne"

Pazi decko isto, ali identicno to se desilo mom najboljem drugu samo je trajalo za nijansu krace...

Nece, pa nece da se vidi, i sta je bilo: Imala je preko 100 kg (slovima preko sto kila!!!)

Znas kako jedno je imati mane i biti iskomlpeksiran, ali zavlaciti nekog, ... tu opradvanja nema!

Dakle, UCENI JE! Ili to ili kraj! Jer ovo ne vodi nikud.


Inace na kraju mu je popusila, ali se nisu videli posle, ej, a on mastao da se kresnu u kolima, a ona nije mogla ni da veze pojas!!! :D :D :D
 
u jednom manastiru ...negde...italija??? su devojke ..tada.. 16 vek? ucile da sviraju i bio je sjajan orketstar i svi su im se divili... ali jedan deo je sedeo iza zavese i odatle se cula strava muziak i niko ih nije video...i neki baja je dosao da vidi orkestar i dozvoli mu dirigent da zaviri iza zavese.... a one sve bile gubave ali su svirale

e dirigent je bio vivaldi, 4 godisnja doba i to ; )
eto
 
Nema kaze decka od novembra, a javlja se svako vece, pa nebi ni mogla da bude sa njim a da me zove. Svidja mi se komentar za drugovo iskustvo i 1oo kg. To me i interesuje kako li izgleda, ona kaze da je zgodna... bas sam zbunjen....
 
GROF79:
Nema kaze decka od novembra, a javlja se svako vece, pa nebi ni mogla da bude sa njim a da me zove. Svidja mi se komentar za drugovo iskustvo i 1oo kg. To me i interesuje kako li izgleda, ona kaze da je zgodna... bas sam zbunjen....

Ha, ha, zamisli kako je bilo kad je on meni pricao...

Kaze: 'al sam se ya zayebo...' pa cuti, cuti i kaze 'ono je tenk!'

Nemoj da te to skenja, ne mora biti i kod tebe tako, ali da znas, ne treba vise da izbegava to.

P.S. On je nju upoznao na chatu preko mobilnog, i slala mu slike, ali vrlo iskusno, mi nismo nista skontali. A i kako bi...? Posalje nam sliku sise, pa pice, pa prstic u pici,... Ko je mislio o posledicama!?
 
jbt...ja bi crkla od smeha !!! hahahahha...

ali zamislite sam okoliko je ona bila srecna zbog tog dopisivanja i kako joj je bilo tesko kad je morla da prestane.jadna cura.debela ali i ona bi malo...
:lol:
 
Eto sta internet uradi ljudima c....c...c
Jadan ti.Bolje izadji iz kuce i pogledaj malo okolo.
Ima lepih devojaka a ti buljis u ekran!Mozda ta mala nevoli takve kao sto si ti.Mozda te je samo zajebavala! :D


GROF79:
Upoznao sam, odnosno stupio u kontakt sa devojkom putem cata jos u Januar.I sve to nebi bilo tako cudno da smo se mi videli do sada, ili da je rekla videcemo se otom/potom...Ona je uvek pricala te desilo se ovo, te ono, ali sa takvim stilom da sam jos uvek bez reci. Za tako dugo vreme jako smo se zblizili, necete verovati i zaljubili. Ja znam samo njen br. telefona, a ona o meni malo vise..... Sve bi bilo super kao iz bajke(nemogu da pisem sve sta mi je ispricala jer nebi bilo fer prema njoj) da smo se mi videli, ali nismo iako to stalno obecava,iako zavisi samo od nje. Ocigledno je negde problem.... Ja zelim da mi pomognete(nemojte samo reci da sam glup) i da mi kazete vase misljenje"da li mislite da ce se videti na kraju samnom ili ne"
 
Vragolasta Amfibija:
jbt...ja bi crkla od smeha !!! hahahahha...

ali zamislite sam okoliko je ona bila srecna zbog tog dopisivanja i kako joj je bilo tesko kad je morla da prestane.jadna cura.debela ali i ona bi malo...
:lol:

Ziva istina, zamisli kako sam ga tek ja tovario, posle zbog toga :lol: .

After ol, kasnije smo shvatili da je on bio samo 1 u nizu...
 
GROF79:
Upoznao sam, odnosno stupio u kontakt sa devojkom putem cata jos u Januar.I sve to nebi bilo tako cudno da smo se mi videli do sada, ili da je rekla videcemo se otom/potom...Ona je uvek pricala te desilo se ovo, te ono, ali sa takvim stilom da sam jos uvek bez reci. Za tako dugo vreme jako smo se zblizili, necete verovati i zaljubili. Ja znam samo njen br. telefona, a ona o meni malo vise..... Sve bi bilo super kao iz bajke(nemogu da pisem sve sta mi je ispricala jer nebi bilo fer prema njoj) da smo se mi videli, ali nismo iako to stalno obecava,iako zavisi samo od nje. Ocigledno je negde problem.... Ja zelim da mi pomognete(nemojte samo reci da sam glup) i da mi kazete vase misljenje"da li mislite da ce se videti na kraju samnom ili ne"
Na chatu ima puno patoloških slučajeva...Najiskrenije i iz ličnog iskustva-čim vidiš da nešto nije u redu,okreni se i beži,inače ćeš samo gubiti dragoceno vreme.
 
Aleksej BAso, bas mi je zanimljivo to sto se desilo isto tvom drugu. Moram da vam kazem da bi je ja sutnuo odavno ali stvarno ima neverovatnu pricu (cak da je sve i izmislila skidam joj kapu na takvoj ideji). Moram da nesto smislim i da je navatam....
 
znam i to miss ju. ali nemam srca da je oteram u p.m. jer ipak ima i pored svega i dobrih osobina zbog kojih i gubim sve ovo vreme cekajuci. Ako se neko seti nekog dobrog predloga kako da je navatam, molim ga da mi ga kaze.HVALA UNAPRED !!
 
GROF79:
Aleksej BAso, bas mi je zanimljivo to sto se desilo isto tvom drugu. Moram da vam kazem da bi je ja sutnuo odavno ali stvarno ima neverovatnu pricu (cak da je sve i izmislila skidam joj kapu na takvoj ideji). Moram da nesto smislim i da je navatam....

Vidi, opet kazem ne mora da znaci da ce to biti slucaj i kod tebe,ali...

Konkretno ova riba je rekla da ima agorafobiju-strah od valjda otvorenog prostora i javnih mesta ili tako nesto, pa zato ne mogu da se vide, misli i jos kojesta. Pazi brate koja laz, naravno kasnije se ispostavilo. I jos par lazi...

A ja mu kazem 'ajde da je sacekamo ispred zgrade u drugim kolima' (znala je sta on vozi i vrlo je upadljiv auto) ali on jok! Bolje da me je poslusao na vreme...
 
GROF79:
To me i interesuje kako li izgleda, ona kaze da je zgodna... bas sam zbunjen....
1. Slika: tražio, ne tražio, dobićeš je, pa posle oceni koliko je iskrena.
2. Neće da se sretne: dosađuj, smanji intenzitet priče, bla, bla (joj, kad ovo T. bude čitala, ugasio sam);
3. Ne svidite se jedno drugom ili šta već: Pa šta?
4. Ispostavi se da je u pitanju 18 godišnji dečko koji se zeza: Udri ga, da se prizove pameti (i ne, nisam homofobičan);
5. Devojka je, ali ima 12 godina: Pedofilija je kažnjiva, osvesti se na vreme šta radiš, bla, bla,...
6. Ispostavi se da je strašna riba, nikad bolja, uz to i soul mate, i luda za tobom i... ma ja bih se u ovom slučaju ozbiljno zabrinuo. Ili probudio.
 
Aleksej_BASO cak sam pomislio da nije u pitanju ista riba, ali ova ima skroz drugu pricu. Nemogu da je citiram jer ko zna mozda ipak slucajno je neko prepozna. Ali veruj mi da bi 90% muskaraca poverovalo.Sta bi dao da je vidim jer ovo je da poludis...
 
DisMisaL:
GROF79:
To me i interesuje kako li izgleda, ona kaze da je zgodna... bas sam zbunjen....
1. Slika: tražio, ne tražio, dobićeš je, pa posle oceni koliko je iskrena.
2. Neće da se sretne: dosađuj, smanji intenzitet priče, bla, bla (joj, kad ovo T. bude čitala, ugasio sam);
3. Ne svidite se jedno drugom ili šta već: Pa šta?
4. Ispostavi se da je u pitanju 18 godišnji dečko koji se zeza: Udri ga, da se prizove pameti (i ne, nisam homofobičan);
5. Devojka je, ali ima 12 godina: Pedofilija je kažnjiva, osvesti se na vreme šta radiš, bla, bla,...
6. Ispostavi se da je strašna riba, nikad bolja, uz to i soul mate, i luda za tobom i... ma ja bih se u ovom slučaju ozbiljno zabrinuo. Ili probudio.
 
1. nikad da dobijem, ali kaze da je u spotu od Vlade Georgijeva "jedina i andjele"(zna li neko vladu da proverimo)?
2.Sve probao(djaba)
3.I ja kazem isto
4.Prebio bi ga, ali nije jer bi provalio glas preko telefona
5.I to neverujem, deluje starija, pre bi pomislio da je matorka a ne klinka
6.DAJ BOZE, samo bih je zamolio da me ustine....
 
GROF79:
1. nikad da dobijem, ali kaze da je u spotu od Vlade Georgijeva "jedina i andjele"(zna li neko vladu da proverimo)?
2.Sve probao(djaba)
3.I ja kazem isto
4.Prebio bi ga, ali nije jer bi provalio glas preko telefona
5.I to neverujem, deluje starija, pre bi pomislio da je matorka a ne klinka
6.DAJ BOZE, samo bih je zamolio da me ustine....
Jedan predlog ,posto samo ti znas vasu pravu pricu, mislim lepo je sto je stitis od ove surove javnosti...Dakle pretpostavljam da si osetio da je iskrena prema tebi. Pa lepo onda kad te sledeci put nazove ti budi malo neraspolozen, malo budi hladan, prirodno sledi da te pita sto si takav? A ti onda reci ili sta ti je na dusi (tipa osecam da me zavlacis , da se bojis da me upoznas, da ne otkrijem da si me "mozda" slagala i tako to) pa onda vidi ima li postora da se dogovorite oko susreta...
Naravno, svemu ovom mora da prethodi iskrenost u vazem odnosu....
Pa srecno!!!
 

Back
Top