Debela

_Tajna_

Početnik
Poruka
5
Kada vidite debelu devojku- sta prvo pomislite?
Ima li debelih devojaka na ovom forumu?


Kako reagujete na debljinu?
Da li bi ikada bili sa debelom devojkom (muskarci)??
Sta bi uradili kada bi vam drugarica rekla da hoce da se ubije zbog svoje debljine??
 
_Tajna_:
Kada vidite debelu devojku- sta prvo pomislite?
Ima li debelih devojaka na ovom forumu?


Kako reagujete na debljinu?
Da li bi ikada bili sa debelom devojkom (muskarci)??
Sta bi uradili kada bi vam drugarica rekla da hoce da se ubije zbog svoje debljine??


1. mozda je genetika kriva , a ako nije genetika-onda lenjost
2. sigurno ima, ja nisam
3. a kakva reakcija ?! ne reagujem nikako ...doduse, sigurno pomislim da bi doticna osoba izgledala mnogo lepse i zdravije kada bi malo oslabila
4, nisam muskarac
5.sigurno bih pokusala da je utesim da to nije razlog za ne-daj-Boze samoubistvo, mada je to onda problem za psihijatra, a ne za nutricionistu
 
_Tajna_:
Kada vidite debelu devojku- sta prvo pomislite? bljak
Ima li debelih devojaka na ovom forumu? nema :oops:


Kako reagujete na debljinu? .uf
Da li bi ikada bili sa debelom devojkom (muskarci)??
Sta bi uradili kada bi vam drugarica rekla da hoce da se ubije zbog svoje debljine?? smorila bih se..sta sad treba da je teshim?????

ma to je bullsit dosadno bi bilo da su svi mrshavi. ali ja bi volela da nisam sklona gojenju :( a ionako se vecina zena ugoji kad izradja decu. pa sta, pa nista.
e znam neke "debele" koje su dobr ribe, frajer se motaju oko njih, evo jednu znam sigurno a ima ih jos isto sigurno. ako i nisu bash debele a nisu ni mrshave

e to da je lenjost...pa ja sam sigurna da postoje ljudi skloni gojenju i oni drugi koji mogu da jedu puno a da im ne bude nista. j akad pojedem malo vise sve se lepi za mene a plus volim da jedem ali sad sam na onoj dijeti i kao neshto se skinulo. ali to lenjost.....pa lako je pricati ako si prirodna saraga da je neko lenj. valjda je i sex tu dosta bitan
e reci joj za onu dijetu imas je ovde ali j augasena. samo nek ipak nekog pita struchnog. dobro je jer moze da jede koliko oce samo da se suzdrzi da ne gricka izmedju. eto ja ne volim dijete ali eto ovo mi je sad zabava
 
Nikad nisam imala problema sa kilogramima,imam izuzetno brz metabolizam,ni posle porodjaja nisam se nesto mucila sa dijetama.Ali iskreno zao mi je toh ljudi.Nije strasno biti gojazan,koliko je strasan taj komleks koji ti ljudi osecaju,muke tipa da li izgledam mrsavije u ovoj ili onoj majici.Sve je stavr navike pa i ishrana,ja poslednjih 5 godina svaki dan idem na trcanje,jednostavno to mi je u navici tako se oslobadjam negativne energije.Ali nebitno,imam neke drugarice koje su stvarno debele i bas mi je zao sto je to tako,probala sam nekako da im poturim neku dobru dijetu,ali me sve strah da se neuvrede.Ali iskreno ima i debelih ljudi koji mnogo vise posvecuju svom izgledu,pogotovu zene,uvek im je lepa frizura,odeca uvek u tonu,lepa sminka,nego mnoge mrsavise koje idu kao cudovista.Tako da i debeli ogu biti lepi,ali je mnogo lakse biti slang.
 
Imam dve ženske osobe u okolini, jedna je baš debela, a druga je jake gradje, ima ramena kao muškarac, velike grudi. Prva nikada ne spominje svoj izgled, ali je lepa žena, naravno nosi šivenu garderobu specijalno za nju i verujte da je elegantnija od mnogih drugih koje su skladnije gradjene,ona svoju debljinu ume da nosi, i svi smo se oko nje navikli na nju takvu kakva je.
Druga se zeza na račun svog izgleda od kad znam za nju, jedva bi dočekala da joj neko da novu dijetu znači bez ljutnje, i ona je super lik, znači gde je ona u društvu tu je uvek zezanje, svi je gotive. Naravno mnogo je lakše biti mršava, ali nema govora oo ubijanju. Treba konsultovati nutricioniste za početak.
 
Meni su Bridget Jones i sve one koje svoje telo nose ponosno i sa stilom preslatke. Uostalom bitno je ko je kakav čovek, a fizički izgled mi je manje bitan.
 
Pa meni je nekako najbitniji prvi utisak koji neko ostavi na mene... Ima debelih devojaka koje su skroz opičene i blesave i sa kojima se čovek smeje po ceo dan i skroz su super. Moja najbolja drugarica i kuma su debele devojke...
Ali mislim da je ''debljina'' bolest protiv koje se treba boriti, stalno ih maltretiram s tim, verovatno vam se ne sviđa kako ovo zvuči ali debljina ne retko izaziva koje kakve zdravstvene probleme a i debeljuce su često ne zadovoljne same sobom.
 
Pričamo o buckastim osobama ili baš predebelim?

Prvo mi je vrlo simpatično, uopšte lepše su mi devojke koje nisu mršave.
A ovo drugo... pa kad ih vidim uvek pomislim - a kako izdržavaju vrućine? Ili smaranje oko kupovine garderobe. I pomislim na bolesti srca i krvnih sudova...
 
eov ja sma malo debela ali nekako se dryim
e sanja je debela bar po slikama ali vidis nikad ne bi rekao ona ima stav i valjda se sredi pa se ne primecuje. mozda vise nije debela
ali je opasnaaaaaaaaaaaa uf plasim se zbog nje necu vise na forum! saljite joj cvece
 
?:
eov ja sma malo debela ali nekako se dryim
e sanja je debela bar po slikama ali vidis nikad ne bi rekao ona ima stav i valjda se sredi pa se ne primecuje. mozda vise nije debela
ali je opasnaaaaaaaaaaaa uf plasim se zbog nje necu vise na forum! saljite joj cvece

Sanja nije debela nego je trudna
 
Apsolutno sam za da treba ukinuti modu zgoljavih curica koje su gradjene kao djecacici pred pubertet. A da mi buckasto slatko, daleko od toga. Slojevi su jako bez veze i faca sa bebecim obrazima na odrasloj zeni mi je sve sem lijepa. Ti slojevi su mast koje kod novorodjencadi imaju funkciju, a ovako mi se ne svidjaju. Debljina uzasno otezava zivot iz svih mogucih, opste poznatih razloga. Zena treba da ima grudi (ne silikone ili slonovske visece vrece), moze malo zadnjice i malo butina, to su obline. A slojevi koji plivaju preko pantalona su salo.

Ne dopadaju mi se debele osobe, voljela bih da im mogu uliti snagu volje da maknu to sa sebe. Nisam debela i nemam drugaricu koja hoce da se ubije iz tog razloga, ali bih joj savjetovala vjezbe, dijete, nutricionistu i sama bih pribjegla nekom slicnom, ali blazem tretmanu da joj pruzim podrsku.
 
_Tajna_:
Kada vidite debelu devojku- sta prvo pomislite? DOBRO JUTRO LEPOTICE :D
Ima li debelih devojaka na ovom forumu? SEVEDA :D


Kako reagujete na debljinu? TO MI JE RELATIVNO NORMALNO I NE REAGUJEM, ALI STRESAM SE NA ONE FRIKOVE STO IMAJU SVAKI MISIC IZDEFINISAN I STO NE IZLAZE IZ TERETANE PO CEO DAN 8)
Da li bi ikada bili sa debelom devojkom (muskarci)?? STO DA NE :idea: :roll:
Sta bi uradili kada bi vam drugarica rekla da hoce da se ubije zbog svoje debljine??REKLA BI JOJ DA NE K*ENJA I DA TREBA DA SE UBIJE ZBOG TAKVE IZJAVE, A NE ZBOG DEBLJINE :roll:
 
_Tajna_:
Kada vidite debelu devojku- sta prvo pomislite?
Ima li debelih devojaka na ovom forumu?


Kako reagujete na debljinu?
Da li bi ikada bili sa debelom devojkom (muskarci)??
Sta bi uradili kada bi vam drugarica rekla da hoce da se ubije zbog svoje debljine??


ahahahaha....long live Georgina! :lol:


Debelo...hmmm....prvo što pomislim - lenja osoba, drugo - nemarna, treće - možda ima neki hormonski poremećaj...

U Turskoj sam se nagledala NENORMALNO debelih žena, p ai devojčica od 16, 17 godina - da ne veruješ: ruke i noge mršave, a oko pojasa šlauf pola metra u krug :shock:
Znači, lenjost. Ne kreću se, mrzi ih. Jel treba da kažem da ni ne plivaju u moru? :?

Kako reagujem - ne reagujem na debljinu (osim u sebi, pitam se kako to nose - jbt, pa kako sednu ili ustanu? To je sigurno veliki teret!), dakle reagujem na osobu (ako je upoznam) u skladu s njom samom. Ne podsmevam se i ne ogovaram (uvek mi je na pameti ko zna kakva zdravstveni problem ima).

Sigurno ima debelih na forumu, verovatno više nego na ulici (sedeći poslovi) mada, ko zna?

Drugarica da se ubije - nema šanse, lepo bicikli pod mišku, zdrava hrana i noćni život (sladak, seks sa poznatima i nepoznatima plus vatanje :wink: ) i ima da zaboravi, svašta. :P
 
hahahaha....indeed, komično :)
Htela sam da kažem da ako me nervira ili mi se ne dopada po bilo kom osnovu, to uglavnom nema veze sa debljinom, osim ako to što me nervira ne proističe upravo iz te debljine, znači poremećena ličnost (ogovaranje i zlobni komentari, to nikako ne volim, pa makar i ne dolazilo od bulimije).
Pitanje: da li debljina deformiše i psihu?
Nekad da, nekad ne.
Verovatno kad se osećaš tromo nisi dobro raspoložen(a) pa iz toga svašta može da proizađe....
 
_Tajna_:
Kada vidite debelu devojku- sta prvo pomislite?
Ako je buca...to razumem, takva joj je konstitucija, metabolizam, genetski materijal...niko od nas ne izgleda savrseno...ali nijedna osoba ne bi smela sebi da dozvoli da se toliko zapusti da to bude neprijatno pogledati.A ima ih takvih.Pa jos kad upadnu u tange i minice...blago receno uzas...
Tu je sport, masaze, kozmeticki preparati...zaista ne mogu da razumem toliku nebrigu o svom izgledu i zdravlju i toliku lenjost u vezi sa njima.Druga stvar je kada je u ptanju hormonski poremecaj.


Ima li debelih devojaka na ovom forumu?
Pa nije ovo klub mrsavica. Ne poznajem ni jednu licno, ali sam cula da ih ima. ;)


Kako reagujete na debljinu?
Kako kad. Zavisi dal' moram da delim mesto u busu sa doticnom or not. ;) U tom slucaju njenu debljinu izuzetno burno emotivno prozivljavam. ;) Mada uglavnom ne reagujem.

Da li bi ikada bili sa debelom devojkom (muskarci)??

Sta bi uradili kada bi vam drugarica rekla da hoce da se ubije zbog svoje debljine??
Ne bih ni verovala u takve glupe izjave, ko se jos ubio zbog debljine? Pitala bih je da li su joj na pamet pali i neki pametniji nacini za resavanje tog problema ili je tolika mudrijasica da zakljuci da je samoubistvo resenje?
 
majcheki:
?:
eov ja sma malo debela ali nekako se dryim
e sanja je debela bar po slikama ali vidis nikad ne bi rekao ona ima stav i valjda se sredi pa se ne primecuje. mozda vise nije debela
ali je opasnaaaaaaaaaaaa uf plasim se zbog nje necu vise na forum! saljite joj cvece

Sanja nije debela nego je trudna

pa pricam prema slikama koje je slala ranije ali nije lepo ovako da pisem ovo je najjadnije ogovaranje jel da
 
avesic:
Vragolasta Amfibija:
meni su slatke bucmaste devojke sa tim njihovim baby-facevima


dušo žena se žali da je neko debeo a ne buckast -- debela znači ...iiiiimaaaa jeeeee - kršna žena -golema

E pa htedoh da budem nezna i osecajna...ok...debele zene(ako nije u pitanju neka bolest a sve bi samo na to da se vade...)mislim da im je karakter na nuli !!!
I posle im krivi muskarci sto ih niko nece i kukaju kako je svet naprevedan,,,moja prijateljica je posle trudnoce smrsala 10 kg za 3 meseca is ad opet izgleda kao bomba....ali,bato,3 meseca krvavog rada,svaki dan teretana,trcanje i sl.
I sad je svi muvaju jer je extra riba a uvek je imala probalema sa tezinom.

sve se moze kad se hoce.samo sto se nece.
 
prokletinja:
Mislim da je biti debeo jako nekulturno :?


da da slažem se ,,,kao što reče vragolasta ,,, ako nije bolest u pitanju ,,,, dakle ---- živi da bi jeo ;;;; beznačajno ,,,, kada je čovek u punoj formi i duh mu je zdraviji ...znam par njih GOLEMIH ,,, dakle opšte mišljenje o njima je -- ma dobar je .... ma kakvi dobar kada nosi toliko salo --- mora bar malo da zavidi nekome ,, da ga gleda ispod oka onako neprimetno .. stvaraju se kompeksi -- i na kraju ..šta se dešava --- krene sa kao bezazlenim vredjanjem onih suzdržanih u hranjenju -- stvaraju se konflikti ... koji su izrasli iz nečije debljine,,, nemam ništa protiv debelih što se vidi iz priloženog ,,,,,

izvinite debeli ,,, ali bila sam trudna i imala pooooono kilograma --- smršala sam 40kg --mogu sa tim slikama da se prijavim negde da reklamiram preparat za mršavljenje ili neku spravu ili kako već ide kod božane i ostalih prevaranata ,,,,,, jedini način da se skine kilaža je da se jede umereno bez strasti i da se trenira svaki dan ,,,,, uh
 

Back
Top