Lavovi-generalno

Dust

Domaćin
Banovan
Poruka
4.184
:D Neshto nisam primetila da se pominju Lavovi pa sam morala da se ukljuchim! :wink:
Ja sam Lav sa podznakom u Devici i mesecom u Strelcu,da li neko moze da mi kaze shta to znaci?
Zanima me zhta mozete da mi kazete o odnosu Lavova sa drugim znacima i o kombinacijama Lavova sa razlichitim podznacima?
Takodje me zanima kakvi su vashi utisci o Lavovima i kako se vi slazete sa njima :?:
 
Dust :P ,i ja sam lav sa podznakom u devici,ali mi je mesec u skorpiji! :D
mislim da nam kombinacija podznaka nije bas idealna.meni su,tumaceci ostatak aspekata u natalnoj karti rekli da imam extra predispozicije da uradim nesto bitno u zivotu (kao:da postanem poznata javna licnost,da dostignem najvisa profesionalna zvanja i ostvarim se na nekom rukovodecem mestu,cak obzirom na pluton u II kuci i ne znam sta jos-mogla bih da dodjem do miliona...),ALI:problem je u ovoj devici koja me uvek vraca vise koraka u nazad,koja utice na to da se povremeno povlacim u sebe,da sumnjam u sebe,podcenjujem svoje sposobnosti,analiziram previse,emotivnije reagujem nego prosecan lav,sklona sam depresiji...tako nesto.inace,ne bavim se astrologijom pa ne znam da ti kazem da li je ovo primenljivo i na tebe,ali predpostavljam da vazi nesto slicno. :wink:
btw,sad ce orca da se prikljuci:njemu su cice lav-devica nesto sto je doktorirao :lol: .uglavnom,covek je nasu kombinaciju prilicno proucio i provalio 8)
 
Lav-Devica:
Vama je Sunce u 12 kući!
Mislim da vas Sunce čuva i to od najgorih situacija. Jedino ako je Sunce ugroženo od nekih zlobnika....u tom slučaju zovite u pomoć astrologa.
Poznajem jednog momka Lav-Devica, stvarno je fenomenalan.
Inače se slažem sa Lavovima.
Vašem podznaku odgovara podznak Ribe! Pošto vam je 7 kuća u Ribama! Iz iskustva mislim da vam treba mirniji partner, poslušan, izrazito lep,dobar, pametan...naj, naj, naj,...Lavovi vole da se "hvale" sa svojim partnerom (kao i sa svim drugim stvarima). Ali vole i da dominiraju.
Imam utisak da je Lav-Devica posebna "sorta" nežni, željni neograničene pažnje......
Javite mi ako grešim!
 
Само пази...ако ти Сатурн улети у девету кућу као што се мени десило пре пар дана...а тамо већ Јупитер...биће зјбно...мислим мало је то простора. :roll: :lol:
 
Dust:
:D Neshto nisam primetila da se pominju Lavovi pa sam morala da se ukljuchim! :wink:
Ja sam Lav sa podznakom u Devici i mesecom u Strelcu,da li neko moze da mi kaze shta to znaci?
Zanima me zhta mozete da mi kazete o odnosu Lavova sa drugim znacima i o kombinacijama Lavova sa razlichitim podznacima?
Takodje me zanima kakvi su vashi utisci o Lavovima i kako se vi slazete sa njima :?:

Vecina mojih drugova su u znaku lava :)Odlicno se slazem sa tim znakom izgleda. Strasno velikodusni, srcani ljudi, uvek u dobrom raspolozenju, deca u srcu..bar ovi lavovi koje ja znam.
 
Moja oba roditelja su Lavovi. Pozrtvovani jesu, majka narocito sto se kuce tice, a otac i na poslu. Dobre su duse, pa se cesto desi da ih neko zezne. Svakome se nadju u nevolji.
Alui, tvrdoglavi su uzasno.
Aja sam Vodolija, suprotan znak u zodijackom krugu od Lava. Tako da je u kuci pravi mali radt kad se oko necega ne slozimo.
Ali kad se slozimo, mogli bismo i planetu da obrnemo naglavacke :wink:
 
Osobe koje su najvise traga ostavile u mom zivotu su lavovi. Ne zato sto to oni tvrde, nego zato sto je to istina - najbolji su. Cak i oni sa najnizim moralnim i ljudskim normama imaju nesto u sebi carsko. Imaju veliko srce i niko ne moze da te voli kao lav i nikog ne mozete voleti kao sto volite lava. Najbolje saradnike u poslu sam imao lavove, prijatelje takodje.
Jednu stvar koju ne mogu da svarim a to je kad muski lav postane lihvar i prevarant i kad vidim zenskog lava prostitutku i kurvu.
 
Da, i ja znam neke zesce prevarante u ovom znaku, ali necemo o ruznim temama...
Super su lavovi, evo jedne pikanterije: jedino sto mi se ne svidja sto su preterano osetljivi i onda kad ih nesto malo iz zezanja "uvredis" oni se smrtno naljute, pa kad im se izvinjavas kazu ti da im se shlihtas :shock: ludi su skroz, s njima uvek zanimljivo :lol:
 
kao skorpija,lavovi mi odgovaraju.
ok su.umereni...mirni.pomalo lenji...ne previse ambiciozni.nisu neki mastari...prosek su.
imam drugaricu lava,druzimo se od malih nogu do sada(PREKO 20 GODINA).uvek je ista
pozdrav za LAVOVE!
 
Dust:
:D Neshto nisam primetila da se pominju Lavovi pa sam morala da se ukljuchim! :wink:
Ja sam Lav sa podznakom u Devici i mesecom u Strelcu,da li neko moze da mi kaze shta to znaci?
Zanima me zhta mozete da mi kazete o odnosu Lavova sa drugim znacima i o kombinacijama Lavova sa razlichitim podznacima?
Takodje me zanima kakvi su vashi utisci o Lavovima i kako se vi slazete sa njima :?:


Ljudi, moram da vam kazem:
Ja sam musko-moja sestra zaboravila da se odjavi pa uzela moj nick. Stavise nisam lav uopste.
Nju potrazite pod nickom Little_White_Witch
 
Miss_Jo:
Da, i ja znam neke zesce prevarante u ovom znaku, ali necemo o ruznim temama...
Super su lavovi, evo jedne pikanterije: jedino sto mi se ne svidja sto su preterano osetljivi i onda kad ih nesto malo iz zezanja "uvredis" oni se smrtno naljute, pa kad im se izvinjavas kazu ti da im se shlihtas :shock: ludi su skroz, s njima uvek zanimljivo :lol:
Nema zezanja sa lavovima! Posebno ne vole podilazenja. Laskavci prijaju neko vreme a posle budu pojedeni.
 
Da se primetiti. :cry: ali nema veze, zivot ide dalje, nisu oni jedini :) nego, da nije mozda problem u lavovima :?: mislim, ono sto je za mene ili nekog drugog izvinjenje za njih je podilazenje :roll: u kom su fazonu? Svakom se desi da pogresi ili pretera pa iz zezanja(ponovo to kazem) uvredi nekoga. Ali je zato njima dozvoljeno da te podyebavaju kako hoce i NE SMES da se naljutis :lol:
 
Miss_Jo:
Da se primetiti. :cry: ali nema veze, zivot ide dalje, nisu oni jedini :) nego, da nije mozda problem u lavovima :?: mislim, ono sto je za mene ili nekog drugog izvinjenje za njih je podilazenje :roll: u kom su fazonu? Svakom se desi da pogresi ili pretera pa iz zezanja(ponovo to kazem) uvredi nekoga. Ali je zato njima dozvoljeno da te podyebavaju kako hoce i NE SMES da se naljutis :lol:

Можда зато што не знаш границу. Мислим ја знам да некога одвалим од зјбвња...али се из авиона види да је све добронамерно...а опет знам врло сурово да се шалим на свој рачун. Нпр. пошто ми швеца има просек на факсу преко 9.5...а ја сам...па рецимо мало одужио то...и пошто она личи на кеву, а ја ни на кога...врло често кажем за себе...ма да...копиле. А мислиш да бих дозволио некоме да ми то каже, а да остане са јединицама и двојкама у горњем реду? Значи ако не знаш где је граница...мислим шта ја имам ту да ти причам? А после то шлихтање. :roll:
 
Dobro, taj deo smo utvrdili. E sad me zanima, da li to znaci da lavovi ne prastaju cak i ako je u pitanju zezanje(dobronamerno,sigurno nije iz lose namere, ali jeste u preteranoj meri) ili pak prastaju ali ako i kad to njima dodje, posto ne prihvataju izvinjenja??? :?
 
Lepo, vaspitano izvinjenje nema veze sa podilazenjem. Taman posla. Kod njih uvek prodje ali samo kad je na pravi nacin receno i na pravom mestu. Ako ih nateras da polude, i dok su jos vruci kazes im izvini, rado ce ti "spustiti". Oni su jako centricni i to treba prihvatiti, ne kao njihov hir i teznju da budu centar sveta, vec kao realno stanje. Ali kad se oni uvrede i umuse...
 
Miss_Jo:
Dobro, taj deo smo utvrdili. E sad me zanima, da li to znaci da lavovi ne prastaju cak i ako je u pitanju zezanje(dobronamerno,sigurno nije iz lose namere, ali jeste u preteranoj meri) ili pak prastaju ali ako i kad to njima dodje, posto ne prihvataju izvinjenja??? :?

Zezati se na lavlji racun u preteranom smislu je isto kao igrati se sibicama i benzinom. Posle probaj da ugasis vatru.
Uostalom, niko ne voli preterano podje_bavanje, samo sto kod nekih mozes brze da se izvuces izvinjenjem a kod drugih ne. Zezanje ne moze biti dobronamerno ako je u preteranoj meri.
 
Mislim da ni jedan znak (čovek) ne voli da ga drugi podje****ju. Lav je specifičan jer je kralj (ove naše džungle), a ni jedan kralj ne voli šalu na svoj račun.
Lavovi koje poznajem nisu tako ponosni, šale se i na svoj račun! Bez problema. Baš imaju smisla za humor.
 
Ja sam Lav,i to dupli i stvarno smatram da smo mi lavovi nesto posebno,da ni jedan znak nije takav kao mi :D Mada kazu da smo ljubomorni?! Ja kod sebe nisam to jos primijetila u pretjeranoj mjeri a ipak sam pravi lav u svakom smislu 8)
 

Back
Top