Toza Marković - Kikinda u Stečaju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

snejks

Elita
Poruka
17.871
Još jedna fabrika na kolenima , nekada najveći gigant u proizvodnji crepa u evropi , privatizovan pa posle toga očigledno opljačkan od strane novih vlasnika i njegove uprave sam sebi uvodi stečaj zbog dugova vrednih blizu 19 miliona evra.miškovićev pulen Dejan Babić je uspešno izvršio još jednu pljačku iovako osiromašenoga naroda i države i njene imovine.pošto je već preko 60 dana u blokadi računa i dvomesečnoga češljanja od strane svih vrsta inspekcija -koje čudom nisu našle ništa u poslovanju dotičnih , 22.4.2013 AD toza marković je podnela zahtev za stečajem sa reprogramom dugova u visini od 19 miliona evra (ko zna čijih i ko ih je napravio u upravi koja zajednički poseduje više desetina fabrika -očigledno je odlučeno da se jedna od njih upropasti u ime njihovoga lopovluka , stečajni postupak pod brojem 11/2013 kod zrenjaniskoga trgovinskoga suda je pokrenut i za stečajnoga upravnika je već postavljen Božin Dragan , apsolutno nesposoban čovek za bilo kakvo upravljanje zatvorio je do sada sve fabrike u kojima je imao mesto stečajnoga upravnika -likvidacijom dotičnih firmi.
 
Svaka čast! Još jedna uspešna akcija Udruženih Štetočinskih Vlasti Srbije, počev od onih koje su prodale regionalnog giganta, pa do ovih poslednjih...

Šta reći, a ne zaplakati...

- - - - - - - - - -

Samo za tvoju informaciju Sava je umro ugušio se u požaru koji je sam izazavao svojom cigaretom.

Ali će živjeti dovijeka, jer svaka mu je Njegoševa...
 
što je najgore nisu se usudili ni u novine da puste , . nema ni u jednim novinama sve podatke moraš sam iskopavati sa sajta APR-a sa Rating DOO gde se lepo vidi da je Toza u blokadi preko 60 dana , sa portala sudova među kojima se nalazi i spiskovi predmeta kod sudije Pajtaševa iz zrenjanina pa do statusa predmeta na kome se vidi dokle su stigli.
 
Poslednja izmena:
Clipboard02.jpg
da čovek ne poveruje
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top