download

ric@

Početnik
Poruka
30
dakle, problem je sledeci- ne mogu nista da skinem sa neta. Uradio sam sistem, pa tako imam IE, probao da skinem Chrome i Mozilu, ne vredi, na 99% stane... Bilo sta drugo da skidam, isto tako. Inace, komp mi otvara sve stranice bez problema (naravno, sem yt, ne mogu ni flash player da skinem). Ima li ko resenje?
 
dakle, problem je sledeci- ne mogu nista da skinem sa neta. Uradio sam sistem, pa tako imam IE, probao da skinem Chrome i Mozilu, ne vredi, na 99% stane... Bilo sta drugo da skidam, isto tako. Inace, komp mi otvara sve stranice bez problema (naravno, sem yt, ne mogu ni flash player da skinem). Ima li ko resenje?

Pun si virusa.....skini preko drugog računara antivirusni program pa pregledaj računar ili uradi ponovo instalaciju ali malo bolje...
 
Prvo proveri na viruse.
Najbolji Antivirus je F-Sekure, ali traži šifru
Od Besplatnih najbolji je AVG Free.
A IE je jedino dobar da skineš Google Chome
Besplatan je i pita te hoćeš li nadogradnju.
I Mozilla je bolja od IE

+ Preporuka
Nadji i instališi (besplatan je)
Software informer
i, pazi, ne skidaj trial i vremenski ograničene verzije.
 
Poslednja izmena:
skinuo malwarebytes i skenirao, pronasao trojance i pobrisao, problem je i dalje ostao isti. Zatim, skinuh shockwave HARDov, nista se nije promenilo, ostali linkovi su mrtvi.
 
da nije losa internet konekcija ?

ima opcija Resume u IDM :)

Uradi reinstalaciju sistema, deinstaliraj sve Web Browsere i zatim instaliraj Google Chrome , ocisti registre i Junk fajlove, defragmentuj Hard Disk,

Skini Kaspersky trajal verziju i skeniraj PC ...a mozes i Ceo sistem ispocetka da instaliras a taj pun virusa da obrises i Formatiras :)
 
da nije losa internet konekcija ?

ima opcija Resume u IDM :)

Uradi reinstalaciju sistema, deinstaliraj sve Web Browsere i zatim instaliraj Google Chrome , ocisti registre i Junk fajlove, defragmentuj Hard Disk,

Skini Kaspersky trajal verziju i skeniraj PC ...a mozes i Ceo sistem ispocetka da instaliras a taj pun virusa da obrises i Formatiras :)

Pun si kontradiktornosti....
 
malware mi nije pomogao, a apdejtovao ga je do kraja. Instalirah Kasperski po predlogu Hard-a i pobrisah sve sto 'ne valja', radi normalno sada. Hvala svima na trudu, problem je resen ;)
 
klasicna blokada od strane virusa, skoro sam imao slican slucaj, konekcija se pogubila i nema sanse da je vratim, nema sta sve nisam pokusao, posto je kompjuter bio pun nepotrebnih programa, malih igrica sa neta,klinci su ga koristili i pod znakom pitanja je bilo stanje windowsa, brza i laksa solucija mi je bila obaranje sistema nego da sam sve to skenirao na viruse, deinstalirao programe, sredjivao registar i 100 drugih cuda. naravno ovo je lako kad korisnik upotrebljava 10 osnovnih programa, a ovakva egzibicija mi ne pada na pamet kod sebe gde ne znam prvo gde su sa svim podacima sa harda, a zatim sa 100 programa koje treba instalirati ponovo :). dok ne ispusti dusu i ne poplavi nema obaranja sistema
 
klasicna blokada od strane virusa, skoro sam imao slican slucaj, konekcija se pogubila i nema sanse da je vratim, nema sta sve nisam pokusao, posto je kompjuter bio pun nepotrebnih programa, malih igrica sa neta,klinci su ga koristili i pod znakom pitanja je bilo stanje windowsa, brza i laksa solucija mi je bila obaranje sistema nego da sam sve to skenirao na viruse, deinstalirao programe, sredjivao registar i 100 drugih cuda. naravno ovo je lako kad korisnik upotrebljava 10 osnovnih programa, a ovakva egzibicija mi ne pada na pamet kod sebe gde ne znam prvo gde su sa svim podacima sa harda, a zatim sa 100 programa koje treba instalirati ponovo :). dok ne ispusti dusu i ne poplavi nema obaranja sistema


Pa kupi eksterni disk :lol:, a volio bih zaviriti u tvoj komp da vidim koji 100 programa koristiš :lol:
 
eksterni ma koliko bio bitan nije jos na vrhu prioriteta, snalazim se ok sa 160+80GB , evo sada trpam i na Adrive da se nadje backup kad vec daju 50GB
ne videh sta je ric@ imao od av zastite kad je uspeo da zapati to? pored toliko dobre zastite ljudi i dalje muce muku sa virusima
 
И ја сам КОЛЕКЦИОНАР КОМЈУТЕРСКИХ ПРОГРАМА :D:D:D

Али на компу имам само оне - КОЈИ СУ МИ НАЈЧЕШЋЕ ПОТРЕБНИ :aha2:
 

Back
Top