O virtualnoj ljubavi...

MjAu

Početnik
Poruka
6
Pitanje je da li ste imali ijednu internet ljubav .....da li se kajete ili ste uzivali.......

ja sam uzivala......bila sam ludo "zaljubljenja" u njega i sad sam.....jos me drzi....... :oops:





O virtualnoj ljubavi...

E da, ne znam točno kada, ali udala sam sam se za svog opižđenog ljubavnika koji me zaprosio iako
sam udata, i oženio virtualno i imamo već i jedno virtualno dete, malu devojcicu...

Ime mu je Radost Života.

I gledam to naše dete svakodnevno koje smo skupa začeli, tu toplinu, i divljinu i nežnost u njemu,
te oči, u čije dubine volimo oboje zaroniti i sve se više radujem, sve više me obuzima ta radost
životna.

A naveće oblačim prozirnu haljinu satkanu od paučine i plešem sa svojim Virtuenim mužem ples ljubavni i
ponirem u još neistražene dubine svemira do ranih jutarnjih sati. A sa svitanjem i nova nada, da ovo
naše vreme neće skoro iscuriti.

I sada znam da je ljubav nešto predivno već sam puno čitala o njoj ...

I tako ipak smo odlučili odgoditi put u Virtualni svet, bar za još par virtualnih dana ali zato planiramo
jedno planinarenje i spavanje u šatoru uz neku Virtualnu rečicu gde ćemo umakati noge pre spavanja, on
će skuvati finu supicu a ja ću nam pripremiti vreću za spavanje da se uljuljuškamo jedno u drugo ...

Whatever, danas me pomalo uhvatila seta, što nije tu, što ga ne mogu provuć kroz žicu, pa onda opet
mislim, ZENO a što bi ti htela, najbogatija si žena u ovom virtualnom, imaginarnom svijetu a i
van njega :)))

da bila sam...:(:(
 
E bas super, ti varas svog muza, a mi trebamo da ti aplaudiramo... Razvedi se zeno pa se posle motaj s' drugima, kresi realno ili virtuelno kako ti draze, i radi sta hoces... Bilo koja vrsta prevare je nesto najbednije sto neko moze uraditi - biti s' nekim dok te interesuje neko drugi nije laganje samo te osobe, vec i laganje sebe...
 
MjAu:
Pitanje je da li ste imali ijednu internet ljubav .....da li se kajete ili ste uzivali.......

ja sam uzivala......bila sam ludo "zaljubljenja" u njega i sad sam.....jos me drzi....... :oops:





O virtualnoj ljubavi...

E da, ne znam točno kada, ali udala sam sam se za svog opižđenog ljubavnika koji me zaprosio iako
sam udata, i oženio virtualno i imamo već i jedno virtualno dete, malu devojcicu...

Ime mu je Radost Života.

I gledam to naše dete svakodnevno koje smo skupa začeli, tu toplinu, i divljinu i nežnost u njemu,
te oči, u čije dubine volimo oboje zaroniti i sve se više radujem, sve više me obuzima ta radost
životna.

A naveće oblačim prozirnu haljinu satkanu od paučine i plešem sa svojim Virtuenim mužem ples ljubavni i
ponirem u još neistražene dubine svemira do ranih jutarnjih sati. A sa svitanjem i nova nada, da ovo
naše vreme neće skoro iscuriti.

I sada znam da je ljubav nešto predivno već sam puno čitala o njoj ...

I tako ipak smo odlučili odgoditi put u Virtualni svet, bar za još par virtualnih dana ali zato planiramo
jedno planinarenje i spavanje u šatoru uz neku Virtualnu rečicu gde ćemo umakati noge pre spavanja, on
će skuvati finu supicu a ja ću nam pripremiti vreću za spavanje da se uljuljuškamo jedno u drugo ...

Whatever, danas me pomalo uhvatila seta, što nije tu, što ga ne mogu provuć kroz žicu, pa onda opet
mislim, ZENO a što bi ti htela, najbogatija si žena u ovom virtualnom, imaginarnom svijetu a i
van njega :)))

da bila sam...:(:(

Savetovao bih ti da odes kod doktora "za glavu", ili da pocnes da pises knjige, pa da ti se bar isplati caknutost...
 
MjAu:
Pitanje je da li ste imali ijednu internet ljubav .....da li se kajete ili ste uzivali.......

ja sam uzivala......bila sam ludo "zaljubljenja" u njega i sad sam.....jos me drzi....... :oops:


O virtualnoj ljubavi...

O chemu prichash - o Internetu kao 'mestu' gde ste se upoznali, sastajali i 'voleli' (a to je virtuelna ljubav), ili o Internetu samo kao nachinu, sredstvu preko kojeg ste se saznali jedno za drugo, a pravu ljubav nashli/nastavili uzhivo (a to je ljubav preko Interneta)..?

Kod mene ovo drugo traje, evo vec 3 godine.

A ove, virtuelne.. ma to nisu ljubavi vec zaljubljenosti i zaludjenosti. Kome ja to dajem srce na Internetu? Oh, pardon.. virtuelno srce ;)
2.gif
 
Ovo je jako tuzno. Tuzno do bola... Dokle ide ljudska usamljenost i u sta je covek sve u stanju da sebe ubedi.. :?

A najbolje je ono - zelela bi da ga provuce kroz zicu, da bude pored nje.

E, pa, draga moja, kad bi ga i dobila, postao bi ti dosadan, kao tvoj muz. Sladak ti je zato sto je nerealan. I mani se tih mastarenja, razumem da se neka klinkica zaludjuje takvom pricom, ali odrasla zena... To je vec potpuno neozbiljno. :?
 
" O chemu prichash - o Internetu kao 'mestu' gde ste se upoznali, sastajali i 'voleli' (a to je virtuelna ljubav), ili o Internetu samo kao nachinu, sredstvu preko kojeg ste se saznali jedno za drugo, a pravu ljubav nashli/nastavili uzhivo (a to je ljubav preko Interneta)..?

Kod mene ovo drugo traje, evo vec 3 godine.

A ove, virtuelne.. ma to nisu ljubavi vec zaljubljenosti i zaludjenosti. Kome ja to dajem srce na Internetu? Oh, pardon.. virtuelno srce .."

DA bas o tome pricam..o internetu mestu gde smo se sreli..upoznali...."zavoleli" cak nismo ni jednu "ruznu" / sexi rec izgovorili..........samo smo voleli biti zajedno...........to je samo masta........koja vredi u nekim periodima zivota......cak nije ni "zabranjena ljubav" .......o zanosu koji traje veoma kratko.......... :oops:
cak i ovi sto galame su isto koliko toliko zagrijani za svoje sagovornike ali ne zele to da kazu. Nije to ni vazno...... :?:

Da bas sam to htela da kazem/ internet mastarije....dogodilo mi se prvi put...uzivala sam ...svaki minut proveden na inernetu sa njim........to mi je bas prijalo........kao gorivo kad naspes u kola i ono ide dalje............ne zelim da ga upoznam, jer znam da bi se moja mastanja s'time zavrsila.......

Blac_cat znaci tu si sa njim/njom....drago mi je da to cujem........................... :wink:
 
ma ne lažeš ---tako je to ,,,, ja ću sada da dam oglas na ,, ona traži njega ,, --- i navešću da mi se javi lik koji je uživo zanimljiviji i lepši i jači --- ma svi smo mi bezveze ,,, ja bi se znaku pitanja radije upoznala sa tobom nego sa bilo kojim muškarcem ---jel hoćeš da se upoznamo ??? ---i idemo na pivo ,,,,evo saću da idem da stavim temu ,,kada ste se poslednju put napile,, na prvo mesto
 
Snezna_kraljica:
Black_cat:
... ili o Internetu samo kao nachinu, sredstvu preko kojeg ste se saznali jedno za drugo, a pravu ljubav nashli/nastavili uzhivo (a to je ljubav preko Interneta)..?

Kod mene ovo drugo traje, evo vec 3 godine.
I kod mene dve ipo. Ali, to NIJE ISTO!!! :x

Mislish, nije isto kao ovo 'ljubavisanje' samo putem Interneta? Pa, naravno.. ovo je stvarno.
 

Back
Top