SAKUPI PIVO I GLEDAJ ...

payche:
ljudi pomoc!!!
ne mogu da predjem sesnaesti nivo...
uvek kad skocim da uzmem prsten onaj zmaj me baci u reku lave...
jel moram da uzmem nesto pre prstena???
slusaj na pocetku 16-nivoa imas kucicu,udji u nju i imas ogledalo,uzmi ga. kad dodjes do zmaja izvadi ga i on ce kad se ugleda u ogledalo da pobjegne i onda skocis i imas prsten :wink:
 
zunam:
treba mi sifra za 4 nivo 17ti krug

E kad dodjes kod onog cove sa smjesnim sesirom treba da mu das dukat... ili dva koliko imas! Sto mu vise das vise ce da te smara nepotrebnim informacija o novom nivou! moja ti je preporuka da ga klepis onom macom koju si uzeo iza bureta u 16om krugu i tada ce ti se otvvoriti tajni prolaz... i onda nastupa ludilo...! ali da ti ne odajem tajnu!

payche:
ljudi pomoc!!!
ne mogu da predjem sesnaesti nivo...
uvek kad skocim da uzmem prsten onaj zmaj me baci u reku lave...
jel moram da uzmem nesto pre prstena???

Imas jedan samostrel kod onog drveca prije mostica... ali je sakriven u krosnji! moras da se popenjes da ga skines! A kad ga uzmes primjetices prije mostica da ima jedan patuljak ispod! E treba tim samostrelom da upucas patuljka jer je patuljak ustvari onaj zmaj kojeg je nemoguce preci... neka forica o dijeljenju srca kad je zmaj bio onemocao... glupost! a prsten je samo kljucic za tajni prolaz u 21. nivou... VRH IGRA!!!

P.S. Ne slusaj Afleka... pali te da bi ranije izgubio zivot i on oborio rekord!
 
skinuo sam neki extra patch sa www.LazniPatcheviZaLazneIgre.lazni.domain sa dodatnim oruzjem i novim skinom za lika, ima neki Mongol, Tadzikistanac, Svabo, Rozbif, i neki misje Zan, i ima jos neki krezavi sa sajkacom na glavi, drzi vile u rukama i MB u desnoj ruci; e samo njega ne mogu da otvorim, zakljucan je...
Tamo kad te u 22. nivou, stage 3. pozovu Iracani da sa njima pravis bojeve glave za unistavanje Rusa, ti samo reci "Paprike i loncici prave zurku... A vi se ye8ite!!!" <ye8ite napisite stvarno> ...
Neverovatno ali istinito ! :shock:
 
mslav:
skinuo sam neki extra patch sa www.LazniPatcheviZaLazneIgre.lazni.domain sa dodatnim oruzjem i novim skinom za lika, ima neki Mongol, Tadzikistanac, Svabo, Rozbif, i neki misje Zan, i ima jos neki krezavi sa sajkacom na glavi, drzi vile u rukama i MB u desnoj ruci; e samo njega ne mogu da otvorim, zakljucan je...
Tamo kad te u 22. nivou, stage 3. pozovu Iracani da sa njima pravis bojeve glave za unistavanje Rusa, ti samo reci "Paprike i loncici prave zurku... A vi se ye8ite!!!" <ye8ite napisite stvarno> ...
Neverovatno ali istinito ! :shock:

E taj sa sajkacom je najbolji.... pokusaj da ga obalis i yagolicas po tabanima... onda ce se predati i ti ces ga moci koristiti kao bodygard-a! Ako to uspijes skoro si zavrsio igru... ja sam citavu noc se borio s njim i dzabe... ne mogu ga pogilicat i ne mogu... better luck 2 U!
 
dtdt:
:!: Najzesca je kad skocis u bunar :!: E tad da vidis cudo :!: ali pazi u koji skaces ima dva, u jednom ima vode a u drugom nema :!: :!: :!: :D

E u tome i jeste fora! Ti ako skocis u onaj sa vodom ne mozes izaci... trebas u ovaj drugi da skocis... u letu moras da dohvatis jednu polugu koju moras da pomjeris da bi se duplo dno otvorilo, inace umires... Poluga je u zidu sa desne strane, ali je dosta upadljiva i nije ju tesko pokrenuti! Kad to obavis... dole te saceka dusek a jedna Filipinka ti masira ledja pola sata da se odmoris od pada i pretpljenog strana! COOL igrica!!!
 
Zar ne vidite da vas zaje*avaju??? U naslovu pise sakupi pivo a oni se jure sa nekim zmajevima?


Haha kako glupog sveta ima danas!!! :lol: :o :D :)


_____________________________________________________
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!
 
ovo je nesto najgotivnije i najludje sto sam video!!!! :lol: :D :lol: :D :lol: :D
najgore je sto je chika doktor izdao celu stvar jos na drugoj stranici. Ljudi su se lozili nedeljama kasnije!!!
th_laughinghard1.gif
 

Back
Top