cudno ponasanje

AllPacino

Zainteresovan član
Poruka
487
e...da samo znate koliko vas kradu...nikad nista ne biste napisali...ja zato vise nista ne pisem sto moze da se ukrade...svaki dan u novinama procitam nesto sto sam ovde vec procitao...yebo te...mozda se i neka serija snima odavde...kradu ideje...lopuze...
znate sta sam hteo....nikada mi nece biti jasno zasto svaka devojka mora da pokusa svog muskarca da promeni...da ga oblikuje po svojoj zamisli...da li je to neki kod koji je ukucan u svaki zenski mozak...ili smeta sto pijem...ili sto pusim...ili sto se kockam...ili kako se oblacim...kako hodam...kako se smejem...kako zveram okolo...kako su mi preci drugovi nego ona...kako sam se osisao...ali svaka..bes svaka je pokusala da me bar za dlaku promeni...naravno...bez uspeha...pre ce marko kraljevic da iscedi onu njegovu suvu drenovinu nego sto cu se ja promeniti...sto i nije toliko bitno...bitno mi je da cujem sta je razlog takvom ponasanju...da li je razlog sto je devojkama stvarno stalo da muskarac bude...recimo bolji nego sto jeste...ili je u pitanju cista igranka...ko ce kome da komanduje...ko je glavni u vezi...ko vlada situacijom...
 
To ti je zbog DOSADE!
Kad si sa nekim tipom samo da bi imala decka, a ne zato sto se stvarno lozis na njega, naravno da ce ti puno toga smetati, pa ces pokusavati da ga menjas zato sto te njegove osobine smaraju.
S obzirom na ovo gore, izgleda da se nijedna tvoja riba nije STVARNO lozila na tebe.
 
To što kradu, to je dobar znak. Znači da ima šta i odakle da kradu ;) Samo neka njima i dalje bude materijala za kradju i sve je u redu... A to se uvek radilo, pre neta krali su iz jednih da bi pisali u drugim novinama :roll:
A ono što si stvarno hteo :) ... I muškarci hoće da menjaju žene. Zato što je to igranka :D
 
Smirnoff_Ice:
To ti je zbog DOSADE!
Kad si sa nekim tipom samo da bi imala decka, a ne zato sto se stvarno lozis na njega, naravno da ce ti puno toga smetati, pa ces pokusavati da ga menjas zato sto te njegove osobine smaraju.
S obzirom na ovo gore, izgleda da se nijedna tvoja riba nije STVARNO lozila na tebe.

Nisi u pravu. I razmisljas bas bezveze na tu temu.
 
Sto se tice kradje toga je uvjek bilo u uvjek ce biti. I sta je u stvari istina? U posljednje vrijeme mi se cini da ljudi vise nemaju sta novo da kazu, da se stare teme vrte (ne mislim ovdje na krstaricu, vec uopsteno) da se postavljaju uvjek ista pitanja na koja se, opet, dobijaju uvjek isti odgovori samo mozda ponekad malo preformulisani.

A zasto zene mjenjaju muskarce...pa to je poznato...zene su jednostavno TAKVE. Isto kao sto muskarci hoce da, iako su je upoznali u kratkoj suknji, da istu skine i obuce nesto do gleznjeva jer nece niko gledati njene noge dok je ona "moja" cura...dok ti isti muskarci gledaju ostale "nevezane" nogice.
Zene hoce da mjenjaju muskarce, a i muskarci su ti koji se mjenjaju (NEGATIVNO) i opustaju kad su u vezi. Sto ih draga vise voli, to se "don zuani" vise opustaju i zanemaruju...sebe, nju, vezu....
 
mammy:
dok ti isti muskarci gledaju ostale "nevezane" nogice.
E, izvini, ali me ovo podseti na recept iz kuvara - dresirati pile (vezati mu nozice...)

mammy:
Zene hoce da mjenjaju muskarce, a i muskarci su ti koji se mjenjaju (NEGATIVNO) i opustaju kad su u vezi. Sto ih draga vise voli, to se "don zuani" vise opustaju i zanemaruju...sebe, nju, vezu....
Mislim da si ovde velikim delom u pravu.
 
Da. Pokusavaju. Pogotovo starije. Onda misle da mogu da ti govore sta da radis... Kao treba ovako, treba onako... Cisto s*anjce. Pardon, na izrazu, ali tako je.
 
Devilishgirl:
treba imati mooda, priznati svoju gresku..prvo, naravno moras VIDETI...zato autor teme gresi..
nesto tu ne stima..

To stoji. Ali generalno stoji i opaska da zene (ako postoje vece razlike izmadju m i z) vole da menjaju muskarce prema nekom svom sablonu.
 
Smirnoff_Ice:
To ti je zbog DOSADE!
Kad si sa nekim tipom samo da bi imala decka, a ne zato sto se stvarno lozis na njega, naravno da ce ti puno toga smetati, pa ces pokusavati da ga menjas zato sto te njegove osobine smaraju.
S obzirom na ovo gore, izgleda da se nijedna tvoja riba nije STVARNO lozila na tebe.

mozda si u pravu...kakvo razocarenje...a bas sam kontao da sam sve sem dosadan...yebi ga...nista...idemo iz pocetka...posto ovde ima lom nekih zanimljivih...daj da se malo priucim...da vise ne budem dosadan...za pocetak sam procitao 60 strana seksualnog obrazovanja...sto je donelo neke nove momente u moj sexualni zivot...tek sam sad video koliko sam bio slep...i neobrazovan...seksualno...pa sam procitao kako prici devojci...pa kako biti romantican...ali ne mogu da nadjem nista o tome kako prestati biti dosadan...
 
AllPacino:
e...da samo znate koliko vas kradu...nikad nista ne biste napisali...ja zato vise nista ne pisem sto moze da se ukrade...svaki dan u novinama procitam nesto sto sam ovde vec procitao...yebo te...mozda se i neka serija snima odavde...kradu ideje...lopuze...
znate sta sam hteo....nikada mi nece biti jasno zasto svaka devojka mora da pokusa svog muskarca da promeni...da ga oblikuje po svojoj zamisli...da li je to neki kod koji je ukucan u svaki zenski mozak...ili smeta sto pijem...ili sto pusim...ili sto se kockam...ili kako se oblacim...kako hodam...kako se smejem...kako zveram okolo...kako su mi preci drugovi nego ona...kako sam se osisao...ali svaka..bes svaka je pokusala da me bar za dlaku promeni...naravno...bez uspeha...pre ce marko kraljevic da iscedi onu njegovu suvu drenovinu nego sto cu se ja promeniti...sto i nije toliko bitno...bitno mi je da cujem sta je razlog takvom ponasanju...da li je razlog sto je devojkama stvarno stalo da muskarac bude...recimo bolji nego sto jeste...ili je u pitanju cista igranka...ko ce kome da komanduje...ko je glavni u vezi...ko vlada situacijom...

Hm... ja sam ranije probala da promenim jednog tipa,
i kao sto kazes, Marko je odavno iscedio drenovinu, a on je ostao isti...
E, onda je naisao jedan, koga nikako nisam htela da menjam...

Mislim da se kroz te opaske tipa ne zveraj okolo, ili kako se to oblacis... samo iskazuje neko nezadovoljstvo vezom.
Kad je TO TO ne primecujes takve stvari
 

Back
Top