klempave zene

?

Elita
Banovan
Poruka
15.014
ima li vas?? je l krijete ushi?? ili ste ih operisale?? ili vas bole UVO. ili letite po cirkusu???
da li kad ste operisale da li vam je bilo drago ili ste drugacije cule? ja super cujem ovako. mozda ima neke veze i sa ushima
ja se pravim d aih ne primecujem ali kad mi neko to pomene hocu da ga bijem kao da se u stvari i slazem :( ali jedan deo mene voli moje klempave ushi narocito mi pomazu leti.
e sad zasto je ovo ovde a ne kod decaka. pa kao muskarci smeju d abudu klempavi. a zene ne.

pa nemojte onda da citate kad samo procitate i odete :cry: je l vam zao da me povredite ili se ispovracate ili sve po malo. zato sam zla zbog ushiju sad mi je sve jasno!!!!! kako malo treba coveku da bude srecan
 
?:
ima li vas?? je l krijete ushi?? ili ste ih operisale?? ili vas bole UVO. ili letite po cirkusu???
da li kad ste operisale da li vam je bilo drago ili ste drugacije cule? ja super cujem ovako. mozda ima neke veze i sa ushima
ja se pravim d aih ne primecujem ali kad mi neko to pomene hocu da ga bijem kao da se u stvari i slazem :( ali jedan deo mene voli moje klempave ushi narocito mi pomazu leti.
e sad zasto je ovo ovde a ne kod decaka. pa kao muskarci smeju d abudu klempavi. a zene ne.

pa nemojte onda da citate kad samo procitate i odete :cry: je l vam zao da me povredite ili se ispovracate ili sve po malo. zato sam zla zbog ushiju sad mi je sve jasno!!!!! kako malo treba coveku da bude srecan

Meni su klempave uskice kod zene bas simpa... :wink:

Aj posalji sliku da vidim, aleksej@uns.ns.ac.yu, bez zezanja.
 
Ja imam jedan divan par usiju :) , ne zna se koje je lepse od onog drugog ;) , a javljam se na ovoj temi jer sam cula da je operacija usiju najjednostavniji i najjeftiniji zahvat estetske hirurgije.Malo valjda zategnu i to je to.Znam dvojicu momaka koji su ih operisali, jedan jos u osnovnoj, drugi da bi se "skinuo" iz vojske pre roka.
 
aha...najjednostavniji...samo ti slome hrskavicu,nabiju uvo unutra ,skrate kozu i prisiju !!!!
odvtano izgleda kad se gleda...jedna od retkih stvari zbog koje mi je pripalo muka !!!

a sta ako su usi malo samo klampave gore a dole ne.

da li se i tada zovu klempave usi???

ili poluklempave...
 
mene tata zeza i smeje se jer ne misli ozbiljno :lol:
brat me zeza kad hoće da se tučemo :lol:
a muž me voli 8)
mene su ranije nervirale uši ali sad mi je svejedno...pa nosim i vezanu kosu u rep što ranije nisam...
a operacija ušiju je mučna i ne bi se podvrgla tom zahvatu...
 
e super telegrami podrshke
ma da kao lako je valjda.

aaa gigule pa i ti, eto kako se mi izdvajamo skromne i chedne...to je zbog ushiju

dobro ova tema nije naishla na prodju neku ali ako
 
Vragolasta Amfibija:
aha...najjednostavniji...samo ti slome hrskavicu,nabiju uvo unutra ,skrate kozu i prisiju !!!!
odvtano izgleda kad se gleda...jedna od retkih stvari zbog koje mi je pripalo muka !!!

a sta ako su usi malo samo klampave gore a dole ne.

da li se i tada zovu klempave usi???

ili poluklempave...

Lome hrskavicu? Pa i dalje ne mislim da je to tako strasno iz razloga sto jke moj brat slomio hrskavicu u uvetu u saobracajnoj nesreci i jedino sto ga je malo bolelo i sto nekoliko dana nije mogao da spava na toj strani tela.
Ti verovatno bolje znas to od mene, njemu su rekli da je jako tesko slomiti na taj nacin i da je u neku ruku "medicinski fenomen" ali desilo se...slomio covek uvo...ima mali oziljak i dalje...

A o jednostavnosti sam pricala u odnosu na ostale operativne zahvate...
 
jel da otvorim novu temu ,,,mada ova se već dotakla ušiju --- ja nemam resice -- imam ali male uši tako da su i resice male --skoro kao da ih nemam ,,šmrc - jel radio neko nadogradnju resica ,, ili da kao pleme stavim teške mindjuše -- ali ja ne nosim mindjuše ,,---dilema :?

pa šta --
 
Nemam klempave uši... Imala sam druga u osnovnoj koji je operisao uši zbog toga... ništa komplikovano, a on posle baš bio zadovoljan.

Ali ne uočavam klemapve uši na drugima... To može da bude i simpa. Ne dopadaju mi se velike uši...al to i nije tema.
 
avesic:
jel radio neko nadogradnju resica ,, ili da kao pleme stavim teške mindjuše -- ali ja ne nosim mindjuše ,,---dilema :?

resice ti kazu duzinu zivota, pa ako su kratke...pishi testament!

ahaha sta je ovo nema oshtrih ubedjivanja dajte ocu stres
 
?:
ima li vas?? je l krijete ushi?? ili ste ih operisale?? ili vas bole UVO. ili letite po cirkusu???
da li kad ste operisale da li vam je bilo drago ili ste drugacije cule? ja super cujem ovako. mozda ima neke veze i sa ushima
ja se pravim d aih ne primecujem ali kad mi neko to pomene hocu da ga bijem kao da se u stvari i slazem :( ali jedan deo mene voli moje klempave ushi narocito mi pomazu leti.
e sad zasto je ovo ovde a ne kod decaka. pa kao muskarci smeju d abudu klempavi. a zene ne.

pa nemojte onda da citate kad samo procitate i odete :cry: je l vam zao da me povredite ili se ispovracate ili sve po malo. zato sam zla zbog ushiju sad mi je sve jasno!!!!! kako malo treba coveku da bude srecan


ehehehe...ako si zla zbog USHIJU,
onda idi odmah da izvrsis suicid :lol:
mislim, da li stavljas na njih balzam za kosu da budu meke kad se ljubis s deckom ?


usi nemaju nikake veze sa lepotom
al ja sam em dosadna em staromodna s mojim SVJETONAZOROM
jelte
vazno je kako ih nosis
 

Back
Top