Napravite svoju drzavu

MadSerbs

Početnik
Poruka
19
Da li ste nekada razmisljali kako bi bilo kada biste vodili drzavu/kraljevstvo/carstvo? E pa na ovom sajtu mozete napraviti drzavu kako ste je VI zamislili.
Kako to funkcionise? Prvo imenujete drzavu, izaberete zastavu i odredite vrstu vladavine(demokratija,zlo,liberali,radikali,anarhija,psihoticna vladavina...), a onda popunjavate neku vrstu ankete i po tim odgovorima ce se formirati vasa drzava kada kliknete na 'create nation'. Da ne zaboravim, registracija podrazumeva samo generisanje imena drzave i passworda dok mail nije potreban osim ako zelite da dobijate vesti o vasoj drzavi.
Posle krece zanimljiviji deo ove "igre". Mozete uci u UN, mozete slati telegrame, odgovarati na vazna pitanja pomocu kojih ce se vremenom vasa drzava razvijati.
Veoma zanimljiva mogucnost je osnivanje regiona. Pre 4-5 meseca napravili smo nas region Srbija .

Adresa:
http://www.nationstates.net
 
marco3dx:
evo, dosao sam u Srbiju . . .
aj sad da napravimo najjaci region :)

naravno :D

mi smo imali oko 70 drzava , ali problem je bio sto sam ja imao problema sa internetom tako da smo izgubili mnogo drzava u roku od dva meseca .

Sada ponovo krecemo , morace ponovo da biramo vladu,skupstinu ... a sto je najbitnije , tj. to ja predlazem stavicu kao diskusiju to na forumu , ako je potrebno da se ponovo glasa za ustav
 
glasacemo za ustav i skupstinu ako treba, al ja neznam kako se to radi...
za sad samo glasam za one rezolucije u UN i one predloge sto mi salje vlada!

p.s. ne kontam sta je ono "endorsement". mislim znam da je to podrska, al sta mi znaci kad me neko podrzava???

poz
 
MadSerbs:
marco3dx:
evo, dosao sam u Srbiju . . .
aj sad da napravimo najjaci region :)

naravno :D

mi smo imali oko 70 drzava , ali problem je bio sto sam ja imao problema sa internetom tako da smo izgubili mnogo drzava u roku od dva meseca .

Sada ponovo krecemo , morace ponovo da biramo vladu,skupstinu ... a sto je najbitnije , tj. to ja predlazem stavicu kao diskusiju to na forumu , ako je potrebno da se ponovo glasa za ustav

немој погрешно да разумеш, али мени нешто ту није баш сасвим логично... :roll:
не контам како то да због једног човека (у овом случају тебе), све се упропасти?!...мислим, не кажем да си ти то скривио, али ниси могао на нет одређено време и све је пропало...па каква је то демократија кад је сва власт у рукама једног човека? :shock: чему онда све те скупштине и парламенти, ако један лик не може на нет и држава се разбије?

п.с.
ево примили и мене у УН :wink: :D
 
фигхтер:
MadSerbs:
marco3dx:
evo, dosao sam u Srbiju . . .
aj sad da napravimo najjaci region :)

naravno :D

mi smo imali oko 70 drzava , ali problem je bio sto sam ja imao problema sa internetom tako da smo izgubili mnogo drzava u roku od dva meseca .

Sada ponovo krecemo , morace ponovo da biramo vladu,skupstinu ... a sto je najbitnije , tj. to ja predlazem stavicu kao diskusiju to na forumu , ako je potrebno da se ponovo glasa za ustav

немој погрешно да разумеш, али мени нешто ту није баш сасвим логично... :roll:
не контам како то да због једног човека (у овом случају тебе), све се упропасти?!...мислим, не кажем да си ти то скривио, али ниси могао на нет одређено време и све је пропало...па каква је то демократија кад је сва власт у рукама једног човека? :shock: чему онда све те скупштине и парламенти, ако један лик не може на нет и држава се разбије?

п.с.
ево примили и мене у УН :wink: :D

pazi ja sam bio osnivac regiona , a region je bio u svom razvoju , a ja nisam bio tu da pomognem , tako da kao osnivac uzimam na sebe krivicu , iako smo imali i prelaznu vladu , skupstinu ... ali sta je tu je :roll:
 
absonic:
ja sam Ujedinjena Srbija

i usao sam u UN... Ja negujem suverenitet i integritet i teritorijalnu nezavisnost i necu da ulazim u region SERBIA...

p.s i usao sam u UN

eve vi linke pa vidite kuj pise o moj drzava...

http://www.nationstates.net/cgi-bin/index.cgi/target=display_nation/nation=ujedinjena_srbija

kad budes hteo da predjes kod nas si dobrodosao :wink:

a kako ste napravili region?

lepo svako od drzava ima opciju da napravi svoj region

na primer :

ides na : Tired of life in Srbija? Then move to a new region!

potom na ekranu dobijes :

Create a New Region

Move to an existing region
 
moze da se ratuje

e sad imas dva ratovanja :

1.da pises na forumu , ja sam te napao , bacio nuklearnu bombu ... blablabla

2. da zauzimas regione tako sto im oboris ustav , ili postanes UN delegat promenis password u regiji izbacis sve i zauzmes region :D
 

Back
Top