Sta muskarci ne vole kod zena?

nadmenost, gledanje s visine, nedodirljivost, zapravo glumljenje nedodirljivosti, koja voli da se nadgornjava s muškarcima, koja pati od toga da je njena zadnja...
čim se setim još nečega editovaću...ovo je na prvu...
 
Poslednja izmena:
Sta ne volim kod zena: manjak smisla za humor, ustogljenost, kada ne zna da lupi, da se opusti i zeza, kada njena mora da bude poslednja cak i ako nije u pravu, kada kontrolise, manipulise, ucenjuje, kada urla i vice, kada me ne postuje kao osobu, kada me vredja i proziva, kada nema dovoljno tolerancije i razumevanja, kada je ne zanimaju neke "dublje" teme, kada seks gleda kao na (ne)potrebno zlo, kada pokusava da me menja umesto da me voli.
 
Sta ne volim kod zena: manjak smisla za humor, ustogljenost, kada ne zna da lupi, da se opusti i zeza, kada njena mora da bude poslednja cak i ako nije u pravu, kada kontrolise, manipulise, ucenjuje, kada urla i vice, kada me ne postuje kao osobu, kada me vredja i proziva, kada nema dovoljno tolerancije i razumevanja, kada je ne zanimaju neke "dublje" teme, kada seks gleda kao na (ne)potrebno zlo, kada pokusava da me menja umesto da me voli.

i ovo nisam napiso...
 
Sta ne volim kod zena: manjak smisla za humor, ustogljenost, kada ne zna da lupi, da se opusti i zeza, kada njena mora da bude poslednja cak i ako nije u pravu, kada kontrolise, manipulise, ucenjuje, kada urla i vice, kada me ne postuje kao osobu, kada me vredja i proziva, kada nema dovoljno tolerancije i razumevanja, kada je ne zanimaju neke "dublje" teme, kada seks gleda kao na (ne)potrebno zlo, kada pokusava da me menja umesto da me voli.

Kako definises ustogljenost?
Sta je to?

- - - - - - - - - -

evo da se zna ja ne volim muske stoke

Jbg... ima ih... dobro se prerusavaju, ali se brzo odaju
 

Back
Top