Sta muskarci ne vole kod zena?

Ja cu da pricam sta ne volim kod svojih drugarica..i one su zene..:p
Bas me mrzi kad moram da im stotinu puta potvrdjujem da im ta haljina stvarno dobro stoji, da im se taj nakit bas slaze, da im sminka nije suvise napadna i sl.. Uf, to bas smara.. Dodje mi da vrisnem iz nekoliko puta.. :evil:
 
manipulatori. onaj soj kojima je zivotna hrana d amanipulisu. ne ljudima nego konkretno zenama. jadne duse

Ja nisam takvog srela, mislim da oni nemaju mozak za tako nesto

- - - - - - - - - -

Ja cu da pricam sta ne volim kod svojih drugarica..i one su zene..:p
Bas me mrzi kad moram da im stotinu puta potvrdjujem da im ta haljina stvarno dobro stoji, da im se taj nakit bas slaze, da im sminka nije suvise napadna i sl.. Uf, to bas smara.. Dodje mi da vrisnem iz nekoliko puta.. :evil:

I kad to traje pola sata...
 
Ja nisam takvog srela, mislim da oni nemaju mozak za tako nesto
- - - - - - - - - -



I kad to traje pola sata...

bas ih podcenjujes i to strasno

- - - - - - - - - -

onda kažeš manipulator, a to nije osobina nego bolest :)
ja sam pod stokom mislio na one koji na bilo koji način povrede, a to verujem da je svako nekoliko puta uradio

a to... ma ne...
povredjivanja su normalna, to sleduje il nama il njima, uvek neko mora da ispadne povredjen:)
 
Kako definises ustogljenost?
Sta je to?

Kada se usteze od onog sto jeste, primera radi, ako zeli da opsuje ili da pije kokakolu iz flase od 2l dok gledamo film, ili da se pocesa, a ne radi to, jer eto, nije lepo, a cim odem, pa ajmo Jovo nanovo. Opet, ne mora da znaci da se pretvara zbog mene, mozda devojka stvarno ne zna da opsuje, tako je vaspitana, smatra neka prolupavanja i humor debilskim. Nekima je to licna kultura, i ok je to, ali meni je to ustogljenost i smorio bih se sa takvom osobom, jer morao bih i ja tako da se ponasam, da pazim na recnik i ponasanje 24/7, a to ne bi bilo prirodno.
 
Kada se usteze od onog sto jeste, primera radi, ako zeli da opsuje ili da pije kokakolu iz flase od 2l dok gledamo film, ili da se pocesa, a ne radi to, jer eto, nije lepo, a cim odem, pa ajmo Jovo nanovo. Opet, ne mora da znaci da se pretvara zbog mene, mozda devojka stvarno ne zna da opsuje, tako je vaspitana, smatra neka prolupavanja i humor debilskim. Nekima je to licna kultura, i ok je to, ali meni je to ustogljenost i smorio bih se sa takvom osobom, jer morao bih i ja tako da se ponasam, da pazim na recnik i ponasanje 24/7, a to ne bi bilo prirodno.

Aha, razumem
Hvala
 
Ja nisam takvog srela, mislim da oni nemaju mozak za tako nesto
muskarci
nekako mi manipulisanje nije njihova osobina
mislim da se tu radi o slepilu zena koje ne zele da vide sta on radi


meni ova dva posta nekako nemaju logike...kao da pokušavaš da se izvadiš za ovo što si napisala o muškarcima...
jel nemaju mozga za manipulisanje, ili to nije njihova osobina...? aj odluči...
 

Back
Top