Crnke ili Plavuse ? Ko je bolji u krevetu?

kako mrzim mrzim mrzim mrzim mrzimmmmmmm sterotipna pitanja... uffff (cccc)

dragi moj!

sexualnost tj eroticnost zene ... veruj mi ... ne zavisi od BOJE kose ... vec od nase maste a i od "hrabrosti" koliko se smemo osloboditi u sexu i koliko smo sposobne preci preko tabuja ("sex = tabu* ... i to cak jos u dobi informatike :P)
 
Miss:
Crnke su po prirodi ... pametnije,

loooool(no comment needed)

majke ti samo mi reci jesi to kopirala iz neke enciklopedije? lol lol lol

i koje su to opste generalizacije haahhahahahaha... i stvarno mislis da si zbog vise pigmenta u kosi pametnija????

npr. nekad smo mi generalizirali crnce kao zaostalu gloopu neciviliziranu rasu, sad kad pitas studiranog crnca - on na national TV izjavljuje: mi idemo ka bolji buducnosti i nikako ne bi da se balkaniziramo?!
 
blondi:
Miss:
Crnke su po prirodi ... pametnije,

loooool(no comment needed)

majke ti samo mi reci jesi to kopirala iz neke enciklopedije? lol lol lol

i koje su to opste generalizacije haahhahahahaha... i stvarno mislis da si zbog vise pigmenta u kosi pametnija????

npr. nekad smo mi generalizirali crnce kaobolji buducnosti i nikako ne bi da se balkaniziramo?!


Nije tacno.Sve moje drugarice koje su bile prirodne plavuse bile su izuzetno pametnije od crnke.
 
i ja mislim da su crnke one koje me vise pale,ali ima i izuzetaka 8) I pitanje nije glupo ali zene ne mogu da ga shvate jer je za njih boja kose nebitan faktor, a cesto im nije vazno ni da li uopste ima kosu partner 8) *mislim ako je osisan na nulu ili celav on i dalje ima velike sanse,dok su olindranoj ribi sanse znatno smanjene 8)
 

Back
Top