PRENAPALJENOST

BEG

Početnik
Poruka
35
Ortaci, znate sta mi se desava: super mi je sa devojkom, sex je ok, predigre fantasticne..e sad, ne mogu da skontam da li u necemu preterujemo u predigri jer sam ja posle do te mere napaljen da samo sto ga stavim i pocnem ono pocinje da mi nadolazi i moram da stanem..znaci nema kontinuiteta..Mada sam uspevao cesto da se suzdrzim i bilo nam je super, ali ja nemam nameru da dok to radim umno sidjem u jaja i ne dam im da rade..Ranije mi se to nije desavalo..Da i se tako nesto i nekome od vas dogodilo i sta moze da se uradi po tom pitanju?Cuo sam da postoji valjda neki prsten koji se navuce na koren i sprecava sve to. PAzite, nije ovde rec o preuranjenoj ejakulaciji, ona se desava i skoro pre ulaska u vaginu..ovo kod mene je ok ali takodje malo brzo..Hvala unapred :wink:
 
procitao sam u nekom casopisu da se taj problem resava tako sto par meseci uzimas slabe antidepresive . mislim da je lek Flunirin. Brate nije sramota ni otici kod urologa i raspitati se. on ce te najbolje uputiti.
nema na cemu 8)
 
ma kakvi bre lekovi,kakvi prstenovi !!!

upropastices se !!!

to je normalno ...koliko imas godina?

(mada...to i nema veze...znam muskarce koji i sa 35 godina ako upoznaju zenu kaja ih dosta pali nemogu da izdrze dugo i ako su ranije mogli )
 
Vragolasta Amfibija:
ma kakvi bre lekovi,kakvi prstenovi !!!

upropastices se !!!

to je normalno ...koliko imas godina?

(mada...to i nema veze...znam muskarce koji i sa 35 godina ako upoznaju zenu kaja ih dosta pali nemogu da izdrze dugo i ako su ranije mogli )
Vremenom ćeš shvatiti da su to bile slatke muke :lol: Nije ti ništa, smanji predigru, i samo upražnjavaj češće, će se izlečiš ko od šale. :wink:
 
PAzite, nije ovde rec o preuranjenoj ejakulaciji, ona se desava i skoro pre ulaska u vaginu..ovo kod mene je ok ali takodje malo brzo..Hvala unapred

:?: :!: :shock: E ovo mi nije jasno, šta si hteo da kažeš, da nemaš problem sa ejakulacijom, a dešava ti se skoro pre i samog ulaska?
 
Wow, pa to je haos! Deshava se to kod dooobre predigre
blush.gif

Shto rek'o neko - smanji predigru
winknudge.gif
 
Ma samo namaži glavić kremom za lokalnu anesteziju i produžićeš trajanje seksa i do 20 puta, a ako još na sve to navučeš i kondom (što deblji to bolji) produžićeš vreme i do 30 puta. Radi provereno. :wink:
 
Mare:
Ma samo namaži glavić kremom za lokalnu anesteziju i produžićeš trajanje seksa i do 20 puta, a ako još na sve to navučeš i kondom (što deblji to bolji) produžićeš vreme i do 30 puta. Radi provereno. :wink:

e kazu to i za kokain.
a je l to zdravo kao ne ostavlja posledice ako se tako mazesh.
mislim bole me pajser, al cisto pitam jel
 
?:
Mare:
Ma samo namaži glavić kremom za lokalnu anesteziju i produžićeš trajanje seksa i do 20 puta, a ako još na sve to navučeš i kondom (što deblji to bolji) produžićeš vreme i do 30 puta. Radi provereno. :wink:

e kazu to i za kokain.
a je l to zdravo kao ne ostavlja posledice ako se tako mazesh.
mislim bole me pajser, al cisto pitam jel


bole me pajser ,,, hahahahahahahahahahahahahaaaaaa ,,,, a jeli --- kaaaži mi oooovaj --- koje dužine je pajser i da li postoji mogućnost da stane ceo :D
 
Pusti u pozadini na TV-u jedan zesci homoseksualni odnos izmedju muskaraca, to bi bar kod mene upalilo ;) ... Srecom, takvih problema nemam - ja sam prenapaljen, al' 'on' kad radi posao, fokusira se na pravilno obavljanje istog - tu se ja nista ne pitam :lol:
 

Back
Top