Srbija,prokleta Avlija.

Zmaj_od_Nocaja

Početnik
Poruka
36
Posmatrajuci zadnja istrazivanja o popularnosti politickih stranka u Srbiji,jos jednom sam dosao do zakljucka da ce ovoj Srbiji trebati bar jos 20 do 30 godina pa da udje u EU.Zasto? Pa sama cinjenica da jedna Ultranacinalisticka stranka SRS ima najvise pristalica u Srbiji dovoljno govori o razvijenoj demokratskoj svesti Srpskog naroda.Lepo je to rekao pokojni Djindjic:Narod koji toliko glasova daje takvoj nazadnoj stranci ne zasluzuje onda da izadje iz izolacije!!! Zamislite Aleksandar Vucic najperspektivniji mladi politicar u Srbiji! Boze sacuvaj me takvih!Cuveni i zloglasni ministar informisanja u Milosevicevo vreme da mi on bude ideal "Perspektivnog Politicara".NE NIKAD! Toma Nikolic "Vojvoda od Antina" najpopularniji politicar u zemlji!Pa dokle ce ovaj narod da spava??? Pa u nijednoj iole normalnoj zemlji ovakvi politicari i ovakve stranke sa ovakvim politickim stavovima nebi mogli ni da prodju cenzus za "kucni savet" neke zgrade pod uslovom da je zgrada jednospratna kao sto kaze Bogdan Tirnanic.To je samo jedan segment.Parole Ziveli Skorpioni,Mladic i Karadzic heroji Srpskog naroda,izednjacavanje prava Cetnika koljaca sa pravima Partizana,kolektivna amnezija na sve zlocine sto su pocinili Srbi u prethodnim ratovima,vec izopacena ideja o "kolektivnoj zaveri sveta protiv nebeskog naroda" ej ljudi dokle vise??? Daj budimo deo normalnog sveta prestanimo vise verovati Demagozima i Patriotama!Za te moralne gnomove samo lustracija i nista vise!Pravicemo Zorana Djindjica od blata!!!Uostalom najpametniji srpski umovi uvek su nazalost zavrsavali tragicno svoj zivot ne zavrsivsi zapoceti posao.Zla kob Srpskog naroda.Ali ima nade dok je god politicara tipa Cede Jovanovica,Vesne Pesic,Zarka Koraca,Nenada Canka,Natase Micic i njima ideoloski slicnim politicarima hocu da verujem da imamo perspektivu.Nisam siguran kada ce navedeni politicari i njihovi programi zadobiti vecinu u Srpskom narodu ali do tada valja se boriti!Do tada ostaje Srbija tamo gde je ja sigurno ne zelim u zapecku Evrope.
 
bravo fizioterapeut ne znam sta su se ovi tvoji srbijanci zacutali ali javice se oni tebi
nego to sta pises raspravices sa njima jer ste tu svi kod kuce mene zanima sledece
poda jedan kako ti mozes reci za narod da je blesav ako nece da razmislja i postupa onako kako bi ti hteo i verovatno likovi koje si apostrofirao
poda dva a na kom si ti kiosku dobio uverenje da je bas tvoja i opcija navedenih likova demokratska i jedino ispravna
i poda tri ako ti sebe smatras kompetentnim da kazes da je tridest procenata srbijanaca otkaceno blesavo politicki nepismeno bilo bi dobro da i ti potrazis terapeuta
i konacno ti i likovi koje favorizujes morate znati da srbija nije krug dvojke nije ni beograd i na srecu ostatak neceg valjanog i pozitivnog u srbiji nije samo u beogradu
e sada je kraj pa mi za te njuske sta ih apostrofiras navedi neke referense iz njihovog zivota i dela i koju i koliku javnost danas oni mogu animirati izuzev onoga sta vi zamisljate da bi trebalo biti
 
ali ti nemas pravo da si ljut na trecinu stanovnistva
boze moj bice izbori pa ce se vidi
a i bili su izbori i tvoji favoriti su igrali centarfore pa sta uneredili i sefa i stanicu
e onda su opet bili izbori i ti tvoji favoriti bili su na nivou statisticke greske
e sad ako ti smatras da su oni bogom dani kao jedini spasioci ostatka srbije e decak onda ne mozete pricati markove konake po beogradskim budzacima i ucestvovati u prociscenim odabranim emisijama i tribinama
morate malo u vatru u zivo direktno u srbijansku kaljugu pa probajte smandrljati ove za koje je trecina srbije ili neke druge
ja ti ponavljam to sta vi trubite to su zelje kruga dvojke vi ste daleko od srbije ili se je sramite
 
dobro, slazhem se da ovde treba trezhnjenje, ono hladan tush i te fore, mislim, danas bash chitam, navodno je 80.000 gradjana u srbiji "osetilo zadovoljstvo" gledajucji snimak shkorpiona. bash tako, "osetilo zadovoljstvo". e sad, jedino da novine lazhu. ali 80.000 ljudi je jedan grad kao shto je npr. zrenjanin ili tri ove moje selendre. shto je puno puno je bato.
a sad, shto je zmaj od nocjaja naveo chanka, chedu i micjicjku.... ijao.... pa to ti je drugi kraj istog shtapa na kojem su i toma i onaj.... vuchicj.
mislim, isto sra.nje drugo pakovanje.
nema nama leba ni od jednih ni od drugih.
ja se samo teshim da marva bira radikale ne zbog njihovih "naprednih ideja" vecj da bi pruzhila otpor onim "demokratama".
 
veKsla:
Nisam ja ljut prijatelju,a ako treba u Vatru da ako treba odmah!Samo da ih oteramo u politicku arhivu zauvek!!!Sa takvima bi samo mogli do Lukasenka u Belorusiji.E to nece ova mladez ovde.Ako je tebi to dovoljno nije problem.Zna se koje ovde ukaljao sefa i stanicu!Hocu u Evropu bez viza kao sav normalan svet zar je to mnogo?Cekaj kad ce te Radikali povesti tamo!
 
Pustite i radikale i "demokrate"...kao sto kaze Keeper radi se o vrlo slicnim budalama koje su samo suprotno pozicionirane. Sto se tice pitanja kada cemo u Evropu...prestalo je odavno da me zanima jer mi Evropa sigurno nije najbitnija u zivotu. Evropa kao najvisi i najznacajniji ideal za koji treba usmeriti svu mogucu energiju i trud...jel o tome pricate? Jel pojam Evrope jedino sto vas okupira kada se radi o politici i zivotu u globalu? Jel ona bas najznacajnija i jedina stvar?
Neko hoce u Evropu zbog mogucnosti putovanja bez viza, neki zbog boljih standarda, neki hoce da pale za Nemacku (jer ce smak sveta a tamo je spas), neki da kradu malo van Srbije i tako... 8)
Da li je iko svestan koje breme nosi sa sobom clanstvo u Uniji? Jel vi evropejci uopste shvatate sta je Unija ili ste sasvim zadovoljni onim sto saznate iz telefakta na BK? Jer stvarno verujete da cemo se preporoditi kada jedno 10-15 godina pristupimo clanstvu? Mislite da ce to biti resenje svih nasih problema?
Ok, sada ja ispadam evroskeptik kako se to popularno kaze. Ali ne radi se o strahu prema njihovom nacinu zivota ili principima...vec se radi o tome da Unija nije dozivotna jer njom rukovode ipak samo ljudi. Ako je neko upoznat sa opstom socijalno-ekonomskom situacijom u Francuskoj bice mu sasvim jasno zasto je izglasano "NE". Cinjenica jeda se u Evropi ponovo budi Britansko-Francusko rivalstvo koje nikada nije prevazidjeno samo je u manirima civilizacije 20. i 21. veka uspesno skriveno. Ako neko zna sta se dogadjalo (da ne smaram sad) u Briselu pre nedelju dana bice mu jasno da je Unija vrlo krhka i nestabilna i da je vrlo moguce da ce je zadesiti sudbina starovekovnog Rima. Naravno, moze sve da se resi i da se ponovo stekne sigurnost i postojanost, ali jednom uzdrmana Unija bice mnogo podloznija katastrofi vec pri prvom sledecem potresu.
I daj bre, koliko neko treba da bude uzak i da bulji samo u jednu tacku da bi shvatio da se ne radi o obecanoj zemlji koja jedva ceka da pod svoje okrilje primi Srbiju.
 
Zmaj_od_Nocaja:
veKsla:
Nisam ja ljut prijatelju,a ako treba u Vatru da ako treba odmah!Samo da ih oteramo u politicku arhivu zauvek!!!Sa takvima bi samo mogli do Lukasenka u Belorusiji.E to nece ova mladez ovde.Ako je tebi to dovoljno nije problem.Zna se koje ovde ukaljao sefa i stanicu!Hocu u Evropu bez viza kao sav normalan svet zar je to mnogo?Cekaj kad ce te Radikali povesti tamo!
cekaj decak pa jel ti imas oci usi ruke noge da tebe treba neko voditi pretpostavljam da nisi slepac ili ne daj boze neki drugi invalid
i sada slusaj ti ako imas problema sa putovanjima i vizama nemoj traziti krivca daleko svi su ti medju srbijanskim gospodarima
oni treba i mogu da rese problem viza dok si reko keks ali njima to ne odgovara
svaka garnitura gologuzana kakda zasedne u nemanjinu i milosa velikog napravi sebi diplomatske pasose i j**e im se za srbijance
njima je u interesu da srbijanci cuce kod kuce jer im onda samo smislovi mogu prenositi zbivanja iz ostatka sveta onako kako njima odgovara
i da se vratim na to tvoje vodjenje u jevropu
ponavljam ne trebaju srbijancima nikakovi vodici ni tvoji protivnici ni tvoji favoriti srbijancima trebaju gospodari koji ce stvoriti elementarne pretpostavke da najpre bioloski opstanu a onda ce se sigurno stvoriti pretpostavke da ce ostatak srbije moci da se ukljuci u sve evropske utakmice
dakle tu nema licitiranja uci cete za pet deset petnaest godinica to je proces koji dolazi sam po sebi
pa da li je tebi normalno da ides u svatove bez one stvari ili recimo da li je normalno da udajes devojcicu od deset dodinica mozda kod turaka al srbijanci koliko znam nisu turci prema tome samo ti je vreme u pomoci ako ga neraz**bu tvoji protivnici i tvoji favoriti ali to nikada nesmes povezati sa stanovnistvom i misliti da je trecina zemlje blesavo
 
Zmaj_od_Nocaja:
Posmatrajuci zadnja istrazivanja o popularnosti politickih stranka u Srbiji,jos jednom sam dosao do zakljucka da ce ovoj Srbiji trebati bar jos 20 do 30 godina pa da udje u EU.Zasto? Pa sama cinjenica da jedna Ultranacinalisticka stranka SRS ima najvise pristalica u Srbiji dovoljno govori o razvijenoj demokratskoj svesti Srpskog naroda.Lepo je to rekao pokojni Djindjic:Narod koji toliko glasova daje takvoj nazadnoj stranci ne zasluzuje onda da izadje iz izolacije!!! Zamislite Aleksandar Vucic najperspektivniji mladi politicar u Srbiji! Boze sacuvaj me takvih!Cuveni i zloglasni ministar informisanja u Milosevicevo vreme da mi on bude ideal "Perspektivnog Politicara".NE NIKAD! Toma Nikolic "Vojvoda od Antina" najpopularniji politicar u zemlji!Pa dokle ce ovaj narod da spava??? Pa u nijednoj iole normalnoj zemlji ovakvi politicari i ovakve stranke sa ovakvim politickim stavovima nebi mogli ni da prodju cenzus za "kucni savet" neke zgrade pod uslovom da je zgrada jednospratna kao sto kaze Bogdan Tirnanic.To je samo jedan segment.Parole Ziveli Skorpioni,Mladic i Karadzic heroji Srpskog naroda,izednjacavanje prava Cetnika koljaca sa pravima Partizana,kolektivna amnezija na sve zlocine sto su pocinili Srbi u prethodnim ratovima,vec izopacena ideja o "kolektivnoj zaveri sveta protiv nebeskog naroda" ej ljudi dokle vise??? Daj budimo deo normalnog sveta prestanimo vise verovati Demagozima i Patriotama!Za te moralne gnomove samo lustracija i nista vise!Pravicemo Zorana Djindjica od blata!!!Uostalom najpametniji srpski umovi uvek su nazalost zavrsavali tragicno svoj zivot ne zavrsivsi zapoceti posao.Zla kob Srpskog naroda.Ali ima nade dok je god politicara tipa Cede Jovanovica,Vesne Pesic,Zarka Koraca,Nenada Canka,Natase Micic i njima ideoloski slicnim politicarima hocu da verujem da imamo perspektivu.Nisam siguran kada ce navedeni politicari i njihovi programi zadobiti vecinu u Srpskom narodu ali do tada valja se boriti!Do tada ostaje Srbija tamo gde je ja sigurno ne zelim u zapecku Evrope.
Cetnici su antifasisticki pokret i prvi gerilci Evrope. Zasluzili su svoje penzije. Pominjes Cedu, Natase, Canka i ostale? Definisi ti nama sta je po tebi izdaja a sta nesposobnost vodjenja zemlje. Canak otvoreno zagovara raspad svoje zemlje i pripajanje dela teritorije drugoj drzavi. Takav set politicki NE POSTOJI NIGDE u svetu a ti bi da ides u svet. Smeju nam se. Dok se EU ujedinjuje, Srbiju razbijaju upravo Srbi, levi, komunisti i bezboznici. Oni imaju svoj maleni interes u svemu tome, pa bi i ti da imas svoj. Samo viza, nista vise. kao sav normalan svet. Nek sve ode, kakve ima veze, ionako ce sve biti u EU dvehiljadeneke. Prvo se bavimo svojom drzavom, pa kad je dignemo na dostojan nivo onda cemo i mi biti dostojni. Drzava koja se raspada ne interesuje nikoga osim lesinare. Nisam radikal, da ne mislis da branim partiju.
 

Back
Top