sinusi

Chan Shaolin Si

Primećen član
Poruka
994
moj prijatelj bi trebalo da operise sinuse ali nije upucen kako to ide kako se ta operacija vrsi i sl.
pa molim sve upucene koji nesto znaju o toj bolesti da mi kazu da vec jednom odahnem od ove dileje
 
Chan Shaolin Si:
moj prijatelj bi trebalo da operise sinuse ali nije upucen kako to ide kako se ta operacija vrsi i sl.
pa molim sve upucene koji nesto znaju o toj bolesti da mi kazu da vec jednom odahnem od ove dileje
Bas boli jer ti usisavaju sav gnoj duboko kroz nos! Ipak, to kratko traje i vrijedi jer posle vise nece imati oneNEPODNOSLJIVE BOLOVE!!! Trenutno primam injekcije zbog upale sinusa i znam kako mu je! :(
 
Ja sam imao debelih problema sa sinusima kad sam bio mali... svaka tri dana u bolnicu na 'usisavanje'... No, odjednom, sve nestalo kao rukom odneseno...

Od tad me, srecom, sinusi nisu zaboleli...
 
To sto vi zovete usisavanje i operacija sinusa su 2 potpuno razlicite stvari.U prevodu ako antibiotici,kapi i "usisavanje"nisu uspeli i tvoj prijatelj ima hronicni sinuzitis onda ide na operaciju koja kao i sve operacije nije prijatna.Ako je u pitanju "usisavanje" onda mu nece nista faliti jer to kratko traje i uz ostalu terapiju za 10 dana ima da bude ko nov.
 

Back
Top