Dinkic vs Drakulic-Lopov vs Lopov

crni djordje

Primećen član
Poruka
846
Ne znam da li je iko od vas gledao TV duel ona dva prevaranta na Pinku sinoc,Dinkica I Drakulica.Koliko optuzbi na obe strane,koliko su samo puta jedan drugome rekli “LAZETE”.Ovaj prvi vedri I oblaci Srbijom,a njegova stranka kontrolise sve Srpske tokove novca…Onaj drugi je vrlo slican Groboljubu Kvaricu,pa se lepo nafatirao za ovih 15 godina samo tako.Iznesose ova dva coveka mrtvi ladni niz optuzbi za krivicna dela jedan drugom.Da se to desilo u nekoj drugoj zemlji,bar bi bili pozvani na informativni razgovor(to sam I ovako naivan ocekivao)ali ne,pravna drzava je jos jednom zatajila.Jos jednom su mi doticna gospoda dokazala da je pravosudni sistem u ovoj zemlji nazalost mrtav
Sve mi ovde lici na onu Domanovicevu”Mrtvo more”.Nesto se MORA promeniti.Pa ljudi meni se od onih cifri zavrtelo u glavi,pricalo se o nekim milionima dolara.Obican svet(u koji I moja malenkost spada)ovde jedva sastavlja kraj s krajem,ja sa svojom platom jedva izdrzim do petnaestog u mesecu a oni lapaju I za Boga ne znaju.
Zato Izbori,I zato promene,I zato mudro na glasanje…A ako se nista ne promeni,daj da izadjemo na ulice da oteramo gamad jednom za sva vremena,vestice,ale,bauke,secikese,derikoze…Svi su oni trenutno na celu ove drzave a trebaju u najmanju ruku da su u zatvoru,da zivimo konacno normalno.
 
Бл:
King 7:
Vec sam ovo pomenuo negde. Oni prave cirkus, zabavu. Toboze, znaju sve sta se radi, iznose istine. To je njihov sou. Privatno se verovatno posecuju i vole.

Ма они су олош :x
E to je to.Vidjam jedan interesantan grafit po Beogradskim ulicama"SIROTINJO NA ORUZJE".Sta li to znaci prosudite sami.I opet kazem,na globalnom planu SVE ratove vode bogati zarad svojih interesa.Sirotinja je samo kolaterarna steta.Svi mi obicni smrtnici smo u istom kosu.Samo nece to jos dugo tako.Jos malo pa ce sazreti za globalne promene
 
Keeper:
ne verujem u globalne promene, ne u skorije vreme.
zdravije je biti progresivan.
revolucije nam stvarno ne trebaju. uvek bude neshto sa Kurtom i Murtom :)
Ma znam keeper,ali popese mi se na **** svi ovi pajaci sto ne znaju koliko para imaju i sve im treba jos i jos...Daj daj daj daj...Uzas i nije tako samo kod nas,ceo svet je puko zbog besomucnih paralija.
To je bogata gamad koja pravi razlike
 
Ма мени је остало у сећању кад Динкић рече...накрали сте се за време Милошевића, а Дракулић онако шалећи се, у свом стилу...да, да...ја у време Милошевића, Ви сада...

Нешто се мислим...лепо човек рече. :lol:

Али ипак најјачи утисак је оставила водитељка чији је посао био да окреће пешчани сат. :lol:
 
crni djordje:
Бл:
King 7:
Vec sam ovo pomenuo negde. Oni prave cirkus, zabavu. Toboze, znaju sve sta se radi, iznose istine. To je njihov sou. Privatno se verovatno posecuju i vole.

Ма они су олош :x
E to je to.Vidjam jedan interesantan grafit po Beogradskim ulicama"SIROTINJO NA ORUZJE".Sta li to znaci prosudite sami.I opet kazem,na globalnom planu SVE ratove vode bogati zarad svojih interesa.Sirotinja je samo kolaterarna steta.Svi mi obicni smrtnici smo u istom kosu.Samo nece to jos dugo tako.Jos malo pa ce sazreti za globalne promene
Licno, ne verujem u revolucije. Pre sam za delovanje stavom. Stav cini istina, vera, pravda i ako je jak i beskompromisan on verovao ili ne, deluje. Delujes na jednog, dosta je. On ce mozda nekom dati dobar savet ili necim drugim delovati valjano. Ako ne trpimo olos, to neka bude generalan stav. Neka nemaju mesta medju nama. Ako narod bude takav i drzava ce biti nesto sasvim drugo. To je tezak posao. Revolucija je preko noci.
 

Back
Top