UZROCI OTICANJA NOGU?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

NenaS

Zainteresovan član
Poruka
403
:( Treba mi savet i odgovor nekog zaista kompetentnog, jer vise ne znem sta da radim... Radno mesto mi zahteva puno stajanja, a radno vreme je u proseku 10-tak sati, medjutim sve bi to bilo podnosljivo (cak i rad nocu, u III smeni), da zadnjih pet-sest dana nisam primetila da mi noge, u clancima, sve vise oticu!!! Sada taj otok vise i ne splasnjava, samo se malo smanji kad lezim i ponovo vrati na staro cim ustanem, tako da mi clanak noge ima obim isti kao i list!!! Ozbiljno sam uplasena, ali nemam mogucnosti ni za kakvo bolovanje, tek sam pocela da radim... Sta mogu biti uzroci ovakvih otoka i kako ih leciti, a zatim spreciti?
 
Prvo i osnovno je da se javite lekaru, ako zanemarimo stajanje, obaveze na poslu, toplo vreme, oscilacije hormona kod zena u toku meseca potrebno je da se uradi pregled, laboratorija, ekg...dakle ne bi bilo lose da Vas pogleda kardiolog.
A tema o negovanju koze, kapilarima, otocima, bolovima u listovima, slaboj cirkulaciji sa sve savetima kako sanirati sve to nadjite uz pomoc pretrazivaca.
Pozdrav!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top