VODOLIJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
NatasaNatasa:
Sta mislite o vodolijama?

Muskim ili zenskim?
Sto se muskih tice, imam dvojicu drugova. I oni su mi kao drugovi super. Nisam imala decka vodoliju. Moja drugarica je imala i kaze da su oni super kada je faza muvanja, cim smuvaju i cim krene veza, onda se naglo povlace i kuliraju.
Za vodolije kazu da su radoznale, da ih ne drzi mesto, da su malo neshvaceni od okoline, da ih ljudi ne kapiraju bas najbolje, da imaju neki svoj svet u glavi, da idu korak-dva unapred ispred ostalih... Ma bilo je ovde jos postova na tu temu. Potrazi malo...
 
Vodolije - inteligentne, produhovljene, zanimljive... ali čudne i ponekad teške.
Tačno je ono što za njih kažu da vole sve ljude ali nikoga posebno.

Muškarci vodolije mi nisu privlačni. Iako su često vrlo lepi... fali tu nešto. Nekako su mi aseksualni. :roll:

Ukratko - jedan od milijih mi znakova, sudeći po uzorku ljudi koje znam. :D
 
Ženske vodolije?

Lepe, vitke (sem ako imaju podznak u vagi npr),
odličnog ukusa i stila...
Ali obavezno imaju neke bubice.
Recimo strah od vožnje liftom.
Ili tako nešto.
A to smara, pošto one sve svoje neobičnosti
isteruju bez obzira na ljude okolo.
 
Meni je vodolija podznak. U on mi je preovladao.
Dosta se prepoznajem u tom znaku.
Nemam frku od lifta :wink:
Ali zato nerado prelazim preko onih mostica kada idem na splav. Niti mi je prijatno da osetim da mi se bilo sta ljulja pod nogama (kao na primer zemljotres). :lol: :lol: :lol:
A od svega toga ne pravim nikakvu dramu. Mozda mnogo ljudi ni ne zna za te moje strahove :o
 
Ma i ja sam vodolija ... i stvarno mi se cini da sam ponekad ne shvacena od ljudi koji me okruzuju .... pa me prosto zanimalo sta Forumasi misle o tom znaku.

Meni prija ... imam bubice svoje, ali time se razlikujem od drugih :wink:
 
Znam da nismo u sudu, na forumu smo roll-roll-roll

heh znala sam da će se neko osetiti prozvanim...
:arrow: Meni nije olakšavajuća okolnost sa njima, a za njih ne znam....
_______________________________
Sve ukupno poznajem 4 vodolije i dve, onako, sa foruma. Sa jednom sa bila i bilo je grozno, a u 3 sam bila ludo zaljubljena....
 
Zana:
U 3 si bila zaljubljena?
Jaooo pa ti nas VOLIS.....................
KISS
eee mnooogo vas volim
41.gif
 
Ma, bilo je već rekorada postavljenih u broju postova po danu na temu o Vodolijama.
Ili nas vole ili nas mrze. To mi je draže nego da nas svi vole ili da nas svi mrze, ili još gore – da su indiferentni prema nama.

Koliko znam, na Krsti nas ima podosta :D

Pozdrav za sve Vodolije :wink:

Bilo bi dobro da se jave ovde i da ostave što više astroloških podataka o sebi.

Ja ću za početak reći samo da sam Vodolija/Ovan s Mesecom u Devici 8)
 
Nestasna Ameba:
Ma, bilo je već rekorada postavljenih u broju postova po danu na temu o Vodolijama.
Ili nas vole ili nas mrze. To mi je draže nego da nas svi vole ili da nas svi mrze, ili još gore – da su indiferentni prema nama.

Koliko znam, na Krsti nas ima podosta :D

Pozdrav za sve Vodolije :wink:

Bilo bi dobro da se jave ovde i da ostave što više astroloških podataka o sebi.

Ja ću za početak reći samo da sam Vodolija/Ovan s Mesecom u Devici 8)

Eee nemogu da verujem, ma naj si ludja, znas da te ja obozavam i sto se sekiras sto te neeki ne shvataju, ko im je kriv kad neznaju sta valja :roll: Veliki cmok za vodoliiiju :lol: :lol: :roll: 8)
 
VODOLIJE OVOG SVETA UJEDINITE SE .... Mislim ja cu prva da se ujedinim posto sam postavila ovaj topic ... hi hi hi .... :lol:

Ja sam Vodolija/Blizanac sa mesecom u Biku .... sta god to znacilo :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top