Sta nije u redu Sa ljudima koji imaju 25 godina.....

avesic:
lav607:
avesic:
jel imaš osećaj da te sada svi mnogo više volimo kada znamo da si težak preko milion ,,, evo ja te već više volim


Ja znam sta ti volis kod mene...........a za druge me bas boli uvo.......... :wink:


daaaaaaa pametan ,,mali,, :twisted:


Ma reko sam ti da moze samo da ne ides daleko........kiss :oops: :wink:
 
Alex Rock:
Sta nije u redu Sa ljudima koji imaju 25 godina i od skora imaju prvu vezu u zivotu? jel uredu misliti da to nije normalno? Sta tu nevalja?

tu svasta nije u redu. a ako ce neko da prica da je to "normalno" i da pored svega prica sta je normalno a sta ne, e tek cu onda da se razljutim. ma bre. nisam za price od 13. godine je poceo sa svim i svacim. ali, do dvadesete je vec krajnje vreme. i uostalom sta radi neko od 20 do 25 godina. kao mnogo razmislja ili sta, uci mozda?? pa kao nema vremena za devojke.
 
?:
ne, nego nije normalan pa ih nema

pa zeno, devojke na sve strane vise i guraju se a niko ni da ih primeti. a mladici se pozabijali po dragstorima i piju pivo. e, pa ti gledaj ko je "normalan". e sto volite to svi da pricate - normalan. pa, kakve veze ima da li je neko normalan? ako to sto radi nije u skladu sa drustvenim normama i ako to njemu ne odgovara (tj. samoj osobi nesto smeta sa njim samim) onda treba i da menja. samim tim, to pokazuje da nesto nije bas sasvim u redu.
 
megi:
?:
ne, nego nije normalan pa ih nema

pa zeno, devojke na sve strane vise i guraju se a niko ni da ih primeti. a mladici se pozabijali po dragstorima i piju pivo. e, pa ti gledaj ko je "normalan". e sto volite to svi da pricate - normalan. pa, kakve veze ima da li je neko normalan? ako to sto radi nije u skladu sa drustvenim normama i ako to njemu ne odgovara (tj. samoj osobi nesto smeta sa njim samim) onda treba i da menja. samim tim, to pokazuje da nesto nije bas sasvim u redu.

A ti znas sta je drustvena norma?
I zasto bi se neko menjao?

Sad bi ti zbog nedostatka muskarca,nesto proglasila nenormalnim.To nije lepo
 

Back
Top