MERKATOR "ZA" ILI "PROTIV"

Mislim da su oni prvi na koje treba da se ugledamo. Sredili državu, ekonomiju i žive normalno, brzo su napredovali. Volim njihove proizvode, a kad smo se moj verenik i ja kućili kupimo frižider, šporet, veš mašinu sve Gorenje.Kvalitet je dobar, i cene su ok. znači ja sam ZA
 

U Mercatoru je užasna gužva. Jedino mi se sviđaju kolači..Tamo ne idemo, samo u Metro i Tempo :lol:
Nemam ništa protiv da se otvori što više ogromnih marketa. Nije važno ko ih otvara. Što se tiče Slovenaca, oni su tradicionalno neposlovični. Kao da smo nekad delili istu teritoriju državne granice...
Vero je jedino gori. Tamo ću da uđem, ali prekjuče..
 
nadam se da ce se pekabeta uplasiti konkurencije pa obrisati prasinu iz izloga i uneti malo svetlosti u svoje prodavnice.isto i c market.naravno sve ovo sa tacke gledista iz 2002,mozda se nesto i promenilo.mislim da je merkator dobra stvar ako bi domace firme pocele da se takmice.
 
To je ona ista glupa politika koja se sprovodila i ranije a evo dogadja se i danas.
Nismo bili u stanju da sami postavimo standarde i ojacamo svoje lance supermarketa nego smo odmah pustili slovence i ljudi koriste priliku da nam uzimaju lovu dok je konkurencija smesna.
Prema tome nisu nam oni krivi nego mi sami... po obicaju.
 
Ja ne bih o Slovencima. Nemam ništa protiv njih, uglavnom zbog Bleda.
Ali mogu malo o Merkatoru. Nisam bila tamo jedno 9-10 meseci... nije mi usput. Inače, kad god odem pozli mi. Nekako je zagušljivo... horor.

Ostale hipermarkete ne posećujem. U Veru nikad bila... ni u Tempu. Smara me kupovina po tim mestima.
 
velikom gradu su potrebni hipermarketi a ideja je da ima puno zaposlenog sveta koji dodje 2-3 puta mesecno u nabavku svega za kucu. u bg ima puno zaludnih, pa ih ne mrzi da idu do rodica po pakovanje zileta. blago njima.
nemam nista protiv merkatora. svaka roba ima kupce pa i slovenacka. a to sto smo slovencima dozovolili da udju na nase trziste, pa sto da ne, ako smo frikom i somboled npr. prodali hrvatima, sve je moguce. sta ce nam, kad tu treba puno da se radi :?
 
HeBePoBaTaH_:

Nemam ništa protiv da se otvori što više ogromnih marketa.

Ocigledno nisi gledao South park 809 - Something Wall-mart this way comes.

Inace, u Mercator vise ne idem zato sto je to jedino mesto (a isao sam i po mnogo razvijenijim zemljama od Slovenije) na kome sam video da pored eskalatora stoji natpis o oslobodjenju odgovornosti ako vam se nesto desi dok se vozite istim...

Dakle - protiv!
 
da ja sam za!
a zasto?
zato mi je tamo sve u jednoj zgradi,imam gde da parkuram auto,u hladovini,a ne da duvam u dlanove do sajma!
dakle,ni ja nisam bas luda zbog toga sto su slovenci,mada mi generalno ni to ne smeta,zao mi je sto to nisu nas,srbi..
ali u c market,koji mi je 100 m od kuce nisam usla bar godinu dana!
uvek su nadrndani,osecaju se na znoj,njih nekoliko koji sredjuju poloce...
ako trazis koliko nesto kosta- neces naci,vrlo je sve zbrkano...
vero mi je drama! antigona!
bila sam samo jednom....evharisto necu vise
pekabete vise ni nema u pozeskoj,osala nam samo ona na pijaci a ona mi je jako daleko...
ma uzas...
ljudi u pozeskoj ulici ima samo C market i 4 banke,koje su se otvorile na mestima prodavnica!
uzas,pa naravno da idem u MERKATOR!
mada,kazu da ce sada tamo gde je bio beteks,da otvore vero....
mozda i pokleknem :?
 
banchi:
Mislim da su oni prvi na koje treba da se ugledamo. Sredili državu, ekonomiju i žive normalno, brzo su napredovali. Volim njihove proizvode, a kad smo se moj verenik i ja kućili kupimo frižider, šporet, veš mašinu sve Gorenje.Kvalitet je dobar, i cene su ok. znači ja sam ZA

Apsolutno se slazem! Nekada davno smo i mi i oni bili na istom, u istoj drzavi, sada su oni u EU! Nas definitivno jos nema ni u planu...

Merkator mi je skroz super i nicim nam ne brane da i mi napravimo nesto slicno. Dzabe nam daju model, mogu i zgradu i sve da nam poklone mi ne bismo znali sta dalje... Navijam da bude bolje.

A i ja sam ZA.
 
onaj hipermarket im je strava... malo su skulji, ali kad neshto nadjesh jedeeeeeeeeeeesh do mile volje... to je mesto gde nalazim neke fenomenalne bombone npr koje ne mogu naci nigde drugde i zato ih podrzavam...
i josh - volim kad je sve na jednom mestu i zato mi je ok... mada su skupi...
 
HEBEHA:
banchi:
Mislim da su oni prvi na koje treba da se ugledamo. Sredili državu, ekonomiju i žive normalno, brzo su napredovali. Volim njihove proizvode, a kad smo se moj verenik i ja kućili kupimo frižider, šporet, veš mašinu sve Gorenje.Kvalitet je dobar, i cene su ok. znači ja sam ZA

Apsolutno se slazem! Nekada davno smo i mi i oni bili na istom, u istoj drzavi, sada su oni u EU! Nas definitivno jos nema ni u planu...

Merkator mi je skroz super i nicim nam ne brane da i mi napravimo nesto slicno. Dzabe nam daju model, mogu i zgradu i sve da nam poklone mi ne bismo znali sta dalje... Navijam da bude bolje.

A i ja sam ZA.
ne nevena,nije bilo baš tako davno...do duše :? i jeste...
ali nismo mi nikada bili na istom sa slovenijom,iako je to bila samo jos jedna republika u sfrj.
uvek su isli ispred nas!
uvek!
 
Meni jeste davno jer sam se tada jedva i rodila :oops:

A da su uvjek bili ispred nas je neopozivo i ne volim kada kazu da su oni "prodane duse", "izdajnici"... Jos kada im to mi govorimo. No, nije ni bitno. Svejedno, svak ko bi mogao da nam od zemlje napravi nesto ili nam bar pomogne da je mi pretvorimo u nesto, bi trebao da bude smatran pozeljnim, dok god ne steti.
 
Zašto bi iko imao protiv toga da vidi i kupi nove stravi?
Merkator je blizu i često idem i kupujem.
Pa šta ako su Slovenci?
Baš lepo.
Ti ljudi nisu imali neke sulude ideje, već su u tišini radili i napredovali.
Možemo im samo zavideti.
 
Kome smeta Merkator?
Mislim, ja tamo ne idem ali ne zbog geopolitičkih nonsensa....idem kad mi treba slovenačka kozmetika (kreme za sunčanje su na sniženju bile pre mora)
ili solingen ili nešto za poklon.
A ne idem samo zato što mnogo vremena izgubim, i uvek kupim mnogo onoga što nisam planirala.
Ah, da - ionako tamo nema mesnog programa Bačke topole, pa šta ću...a Mlekoprodukt Zrenjanin mileram i ABT jogurt odnedavno može da se kupi i u Maksiju u kraju.
Mislim da je Rodić mama za sve te hipermarkete (damping cene SVEGA, plus čekovi i sl)
E, ima tamo lep izbor pića... :wink:
 
Blago tebi
meni je teže da eskiviram M
jer je na 7 minuta pešaka
Proletos odlučila da na pomen M
onako starinski padnem u nesvest :lol:

Čisto da ne bih išla u nabavku! :wink:


nekako se proalavim tamo, samo kupujem i kupujem.... :?
 
Ma znam... ja čim vidim na vratima ''Odloženo plaćanje'' ko da mi je neko rekao nešto najlepše što se moglo reći... Korpicu u ruke i ko pravo buržujče... a kad sledeći mesec plate nema, ono baš nema, i kad zbog minusa reše da mi ne daju čekove, vrištim i ujedam koga stignem :wink:

Zato i gledam da zaobiđem ta mesta gde uvek svega - uvek mi bre sve treba, ko neko ciganče sam...

Evo sad je 22. i joooojjj ko će da izdrži do kraja meseca :cry: a čim dođe taj čuveni kraj meseca i reše da nam puste platu, rekorder sam u trčanju ka banci da bi spasila preostali keš od čekova koji prete da se dogode :wink:

Eto zato mrzim Merkator :cry:
 

Back
Top