MERKATOR "ZA" ILI "PROTIV"

HeBePoBaTaH_:

Za one koji kažu da smo mi nesposobni da napravimo hipermarket:
- kao na primer ja
HeBePoBaTaH_:
... "Tempo" drži "Delta", pravi vlasnik je, najverovatnije, naš omiljeni političko - porodični klan iz 90 - ih godina...

- ovo ne razumem, šta je "Tempo"?
nemoj mi reći da je neki naš poznati market :roll:
ime mi je malo poznato...ali...hm...
verovatno nije ni približno kao merkator.
Misliš da drži Karić?
puf...ni reklama da ne bude kako treba...
ccc
 

Od Varoš Kapije do Tempa, je ista udaljenost kao do Mercatora. Takođe, svima iz Starog Grada, Savskog Venca, Palilule i ostalih Bg SO, je je brže da stignu do T. nego do M. ( istina da je prilaz malo ružan, ali nema veze ) Niko mi nije dao 2 artikla dosad, za jedan kupljeni, ali reći ću "Rekla Beti da dajete 2. Daj!". Nema nameštaja u Tempu, ali ionako ne bih kupovao nameštaj u hipermarketima, pogotovu ne SlovenijaLeŠ :P Takođe, nikada ne bih nosio Planinka cipele, Mura je bankrotiirala, i Rašica 8)

Tronožac, nisam mislio na tu porodicu. Koliko znam, ona nikada nije vladala Srbijicom. Ti si tada bila još bebe, što ima svojih prednosti. Eh...
 
e, a ja kad se probudim naprimer vikendom... ovako leti, lepo operem zube... onako neumiven, obučem majcu šorc i sandale, stavim naočare za sunce nešto keša u džep... pređem ulicu... i na kalenićevoj sam pijaci. znači, to je energija... oslobođena krova i u direktnom kontaktu sa kosmosom. pazarim lepo malo voća, povrća... jaja, sira, kajmaka, maslina... taman toliko koliko mi treba za par dana. a uvek nešto namerno izostavim da bih imao izgovor da i sutra dođem na pijac.

jedino ono što može da stoji ili što mi treba u većim količinama... pravac metro i završen posao... jer, ili kupuješ na veliko ili hoćeš najsvežije - tu nema kompromisa!

a merkator - ma pali...
 
Betty:
Miss_Jo:
Sve sto imam da kazem je da ne kupujem vise Frikomove sladolede, ne zalazim u Merkator, a po svemu sudeci necu jesti ni Smoki vise :cry:

zašto? :cry:
odselila se? Dobila alergiju? Zabranio lekar, trener?

:lol:
e black betty, pa kupise Soko Shtark, jadan Smoki zapao u ruke slovencima :cry: Frikomove sladolede su upropastili skroz, evo sad od smokija nece ostati ni kikiriki, o cokoladnoj bananici i da ne govorimo
 
Tommy_V:
e, a ja kad se probudim naprimer vikendom... ovako leti, lepo operem zube... onako neumiven, obučem majcu šorc i sandale, stavim naočare za sunce nešto keša u džep... pređem ulicu... i na kalenićevoj sam pijaci. znači, to je energija... oslobođena krova i u direktnom kontaktu sa kosmosom. pazarim lepo malo voća, povrća... jaja, sira, kajmaka, maslina... taman toliko koliko mi treba za par dana. a uvek nešto namerno izostavim da bih imao izgovor da i sutra dođem na pijac.
quote]

Svaka ti mast! :D sta to Merkator ima sto Kalenic nema :?: :!:
 
Betty:
ksenofobični ste, ne mogu da verujem :shock:
ma super je taj sir s Kalenića, oseća se do Jerkovića smrad bakterijal acidofilnih....aaaa....fuj. :?
To će da ti menja sladoled i smoki? Svaka čast.

pa to je sve priroda! i takav sir se jede u Srbiji od kad se pamti i sta na fali - zivi bili veliki porasli. inace sam veliki proitivnik tih "sterilnih" proizvoda.... to nam sve smanjuje prirodni imunitet i generalno nas udaljava od prirode. ne kazem da treba jesti sad i prasinu, ali sam siguran da nasi proizvodjaci hrane proizvode zdraviju i kvalitetniju hranu nego sto mozemo i da predpostavimo...
 
Betty:
ksenofobični ste, ne mogu da verujem :shock:
ma super je taj sir s Kalenića, oseća se do Jerkovića smrad bakterijal acidofilnih....aaaa....fuj. :?
To će da ti menja sladoled i smoki? Svaka čast.
btw, svaki dobar i zdrav sir treba daima te bakterije (mora da ih ima)... kao i jogurt...
Meni se Kalenic ne dopada preterano zbog previshe preprodavaca, ali ok... nadje se i po neki proizvodjach...
Merkator i da nije slovenachki, nije po mom ukusu...
potroshachko drushvo u groznici kupovine i sredjivanja noktiju na sred hodnika! UZAS!
 

Back
Top