Droljice i Svetice

  • Začetnik teme Vragolasta Amfibija
  • Datum pokretanja
V

Vragolasta Amfibija

Gost
Da li je forum jedino mesto gde se droljice mogu osecati kao svetice i obratno?

Da li profil sa slatkom slicicom i postovi gnusanja nad recima na k i p i stavljanjem naglaska na svoje fizicke atribute stvara u vama sliku droljice ili svetice u RL?

Istovremeno...postavljanje topica sa vise razlicitih nikova u kojima se traze poznanstva ili ne razlucuje normalno od perverzije...

I na kraju : zapitajte SEBE !!!!...ma da li sam ja(forumas koji odgovara :lol: ) droljica ili svetica
:roll:

a ne ja bre...ja znam...ja sam droljica... :lol:
 
Vragolasta Amfibija:
Da li je forum jedino mesto gde se droljice mogu osecati kao svetice i obratno?

Da li profil sa slatkom slicicom,godistem,postovi gnusanja nad recima na k i p i stavljanjem naglaska na fizicke atribute stvara u vama sliku droljice ili svetice u RL?

Ne mislim o tome. Totalno nebitna stvar za mene. Ne mozes suditi nekome po "online profilu". Sem ako nisi u stalnoj prepisci sa njima. Ako samo vidjas njihove postove, takvo ocenjivanje bas i ne ide.

Vragolasta Amfibija:
I na kraju : zapitajte se...ma da li sam ja droljica ili svetica :roll:

Ma ti si samo neko ko ne shvata dubinu ovog bunara koji se zove forum. Ima tu i nesto vise od zezanja (ponekad). ;)
 
Vragolasta Amfibija:
Da li je forum jedino mesto gde se droljice mogu osecati kao svetice i obratno?

Da li profil sa slatkom slicicom,godistem,postovi gnusanja nad recima na k i p i stavljanjem naglaska na fizicke atribute stvara u vama sliku droljice ili svetice u RL?

I na kraju : zapitajte se...ma da li sam ja droljica ili svetica
:roll:

Ti si all the best
 
Vragolasta Amfibija:
Da li je forum jedino mesto gde se droljice mogu osecati kao svetice i obratno?

Da li profil sa slatkom slicicom i postovi gnusanja nad recima na k i p i stavljanjem naglaska na svoje fizicke atribute stvara u vama sliku droljice ili svetice u RL?

Istovremeno...postavljanje topica sa vise razlicitih nikova u kojima se traze poznanstva ili ne razlucuje normalno od perverzije...

I na kraju : zapitajte SEBE !!!!...ma da li sam ja(forumas koji odgovara :lol: ) droljica ili svetica
:roll:

a ne ja bre...ja znam...ja sam droljica... :lol:

svetica. je l ti sad lakshe
 
E, ljudi, spavate li vi ikada? :wink:

U vezi teme....
Uopste ne razmisljam o tome kakav je ko, prihvatam ljude onako kako pisu, kao sto i ja pisem...nekad iz zeze, nekad iz ozbilje..nekad sam tuzna ili razocarana pa moji postovi izgledaju sivo, a nekad sam happy i onda valjam svakakve gluposti (to da se opravdam) pa su postovi zuto-roza...Ipak, stojim iza svakog svog posta, nisam bas lupala skroz, nisam izmisljala (osim u slucajevima kad sam bila jako isprovocirana pojedinim predpostavkama koje nisu tacne)
Znaci nekad sam drolja, nekad svetica....
Ima ljudi koje na forumu "gotivim" u smisli da mi svidja ono sto pisu, a sada, da li oni pisu da su se yebali sa 20 zena odjednom a u stvari da su nevini...ma, boli me uvo!
Pa necu se udavati ni za jednog od njih!


I'm a bitch,
I'm a lover,
I'm a child,
I'm a mother,
I'm a sinner,
I'm a saint,
I do not feel ashamed....
 
nikad nisam razmisljala na taj nacin o forumasima...
mada neko mozda i funkcionise po tom principu.
ja se ne zgrazavam ni ovde ni u zivotu.
ako dobacim neki flertujuci post to nije ni manje ni vise od onog sto radim u rl
jedino ovde imam malo vise drskosti,u rl bi bilo nevaspitan,o da kazem nekome "bas si glup"
 
Ne vidim ni razlog da se tako polarizuju strane: drolje i svetice :roll:
Ja forum ne shvatam ozbiljno i ne analiziram ga, samim tim ni likove sa kojima učestvujem na raspravama. Jednostavno, stvorim neki opšti utisak tipa "e, ovaj lik mi se sviđa", ali ne razmišljam dublje o istom (istoj, niti o njegovim (njenim) seksualnim afinitetima i apetitima.
 
NatasaNatasa:
Steffan:
NatasaNatasa:
Ja se ne bih svrstala ni u jednu od ovih kategorija

Ove neodlucne obicno na kraju postanu drolje.. :lol:

Pa sta se bunis Steffi .... ti bas takve volis

Ma jok bre, sve si pogresno shvatila.. ja volim fine.. pa onda kada postanu drolje (sto je u mom slucaju samo pitanje vremena) onda ih otkacim i nadjem neku drugu finu itd.. :wink:
 

Back
Top