RODJUS-I

Profimare

Elita
Poruka
22.332
Srecan rodjendan Winnetu, zenice moja najmilija jer mi oprastas sve prevare?? :lol:
Evo 101 ruza za tebe...
101_roses_rouges.gif


A da ne zaboravim...

Srecan rodjendan Lupetalo nijedno a zelje nisu za javnost :lol:

Za tebe jedan poklon...
amd_ath_mid.jpg
 
Evo, vratih se samo da chestitam. Pa, krecemo :twisted: :
Winnetou:
Zelim ti da i dalje ostanesh tako prirodna i lepa, da nastavish da se bavish folklorom i ostalim umetnostima, da ne dajesh da te zayebavaju momci (shto znachi da treba da prevaspitash ovog tvog muza :P ) i ugojish se tih 5-6 kg. :lol: Shalim se naravno... Puno kiss-ova od mene, i lepo mi se provedi...
Ovo ti je za gojenje :P :
Buffet%20food.jpg


Ovo je kao za inspiration :wink: :
folk-dance276x234.jpg

I za kraj ti poklanjam jedan Indian shop, da se lepo ko chovek nakupujesh :wink: :
intpt1.jpg


E sad, Lupetalo :D :
Joj, shta tebi sada da pozelim. Dosta toga nije za javnost... :lol: Da i dalje odishesh inteligencijom :P i sharmom. Da budesh veran, dobar i poshten muz, i da ne varash. Ovo su vishe kao zelje meni, ali nema veze... :lol:
Evo jedan poklon od mene 8) :
DoubleBubble.jpg

I mislim da ce ti najveci poklon biti to shto cu ti (pokushati) biti verna ovoga leta... :P Ljubim te puno, puno, puno... :wink:
 
:D :D :D :D :D
Haha, svaka cast za cvike, kako cu da zzzzzujim sa njima :mrgreen:!
Tnx, cmok :wink:
Ovo ti je za jedan Bon Voyage i da ti ovo leto bude fantasticno:
5.gif
18.gif
41.gif



A, da! Da ne zaboravim pozdrave i za Winnetou:
Srecan rodjendan!
8.gif
 
POP Mare:
Srecan rodjendan Winnetu, zenice moja najmilija jer mi oprastas sve prevare?? :lol:
zar ih je bilo vise :shock:
a, lepo kaze tinar, moram da te prevaspitavam.. paaaa, od danas pocinje terapija :P
hvala :wink: :D :oops:

@ Tina
onaj indian shop.. aaaaaaa, kako samo zelim da pokupujem sve iz njega.. hehe, sad imam svoj 8) :D :wink:

za klopu.. hmmm, pa dodjite kod mene, vidite sta mi je sve tina dala.. ima da se ugojim ne samo 5 kila, nego milion.. nema veze, sve cu da pojedem..

hvala svima!!! :wink:
 
Nina89:
Draga jaco!Zelim ti najlepsi rodjendan!Uvek ostani takva i nikad se ne menjaj.Zelim ti puno srece,ljubavi i zdravlja! :D

i bice najlepsi!! a onda cemo zajedno da se provedemo na rodjendanu.. samo treba da nabavim mrezu za odbojku!!
ali i konopac ce da odradi stvar.. imam i loptu, pravu! milos ce da donese fudbalsku loptu, a tina ili rada kosarkasku, pa cemo sve da igramo.. a ako zelis, mogu da nabavim lastis, pa kao u stara dobra vremena da skacemo..
nadam se da se necu promeniti.. :wink: :wink: :wink: :D :wink:
 
winnetou:
Nina89:
Draga jaco!Zelim ti najlepsi rodjendan!Uvek ostani takva i nikad se ne menjaj.Zelim ti puno srece,ljubavi i zdravlja! :D

i bice najlepsi!! a onda cemo zajedno da se provedemo na rodjendanu.. samo treba da nabavim mrezu za odbojku!!
ali i konopac ce da odradi stvar.. imam i loptu, pravu! milos ce da donese fudbalsku loptu, a tina ili rada kosarkasku, pa cemo sve da igramo.. a ako zelis, mogu da nabavim lastis, pa kao u stara dobra vremena da skacemo..
nadam se da se necu promeniti.. :wink: :wink: :wink: :D :wink:
jao moze,sve ce biti coolsamo jos da znamo sta cemo da ti kupimo :D !E a da bude neka lepa torta :) i puno smokija i sve ce biti super.samo gde cemo da igramo kosarku tamo kod tebe u ulici? Ima kos? Ma jedva cekam:))))))))
 

Back
Top