RODJUS-I

Nina89:
winnetou:
Nina89:
Draga jaco!Zelim ti najlepsi rodjendan!Uvek ostani takva i nikad se ne menjaj.Zelim ti puno srece,ljubavi i zdravlja! :D

i bice najlepsi!! a onda cemo zajedno da se provedemo na rodjendanu.. samo treba da nabavim mrezu za odbojku!!
ali i konopac ce da odradi stvar.. imam i loptu, pravu! milos ce da donese fudbalsku loptu, a tina ili rada kosarkasku, pa cemo sve da igramo.. a ako zelis, mogu da nabavim lastis, pa kao u stara dobra vremena da skacemo..
nadam se da se necu promeniti.. :wink: :wink: :wink: :D :wink:
jao moze,sve ce biti coolsamo jos da znamo sta cemo da ti kupimo :D !E a da bude neka lepa torta :) i puno smokija i sve ce biti super.samo gde cemo da igramo kosarku tamo kod tebe u ulici? Ima kos? Ma jedva cekam:))))))))
pa da, imamo kos.. i stubove koje smo izvadili iz zemlje, skinuli znakove sa njih i napravili odbojkaski teren.. da, videla sam jednu jako lepu haljinu, 650 dinara, probacu je, pa cu vam javiti da mi je kupiute ili ne.. bice neka vocna torta, valjda.. a smokija :wink: mmm.. kupicu vam i shosh!

inace, ljudi, nemojte da se cudite, mi tako stalno radimo, kupujemo zajedno sa slavljenikom, on bira sta zeli.. ali naravno, jos nesto pored toga napravimo i tako..
 

Back
Top