sound forge

Peruzzi

Domaćin
Poruka
4.066
slusaj 'vamo:

kako da podesim sound forge 5 ili 7 da kad snima NE snima i muziku koju pustam u winampu nego samo ono sto dolazi sa ulaza za mikrofon?

treba mi winamp, ne mogu da sviram na suvo. aj brzo ako zna neko
 
bas ti treba sa ulaza za mikrofon?nisam se upustao, ali probaj sa ulaza line in.Uostalom, moras dati vise detalja, dali je instrument prikacen na racunar, dali se radi o akusticnoj ilielektricnoj gitari.Da snimas ono sa ulaza sa mikrofon treba ti drugi program.
 
hocu jednostavno da ukljucnim mic i snimam se...ali sf snima i muziku koju pustam u winampu...
e sad, nekim cudom sf7 je radio kako treba sve do preksionoc (znaci snimao samo mic, ne i winamp), ali je onda nesto utripovao i sad uopste ne vidi mic....
bedak
sad mi nicemu ne sluzi.
e da, i ms recorder (onaj sto je u start>progs>accessories>entertainment) isto nista ne snima...

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA BREEEE!!!



ajde preporucite neki programcic koji je mali, brzo se pokrece, nije pretrpan opcijama (dovoljno je da moze da isece nepotreban deo, smanji, pojaca zvuk ubaci tisinu i prebacuje stereo u mono) i cija je osnovna namena da SNIMA a ne da OBRADJUJE zvuk...
 
Resenje za tvoj problem je ovo sto je rekao mslav!!! Uradi ovako (win98): U taskbaru imas ikonicu zvucnika koja kada predjes preko nje pokazuje VOLUME!!! Klikni na nju dva puta i onda idi na Options/Properties/Recording i u polje Show the following volume controls: stikliraj sve!!! Onda idi na OK!

Pa ce ti se prozor malo promeniti!Sad bi trebalo da ti izbaci nesto ovako Microphone pa onda Auxillary pa onda Cd player pa line in i tako dalje!!!Ispod svake pise SELECT! Stikliraj samo ono sto zelis da ti snima!!! Npr. Za line in stikliraj select ispod line in-a, za snimanje svega stikliraj select ispod stereo mixer ili mono mixer (jedno od tih dvoje)!!!


Za WIN XP je malo drugacije ali je slicno!!! Probaj! Kod mene to tako radi, i snimam sta god zelim!!!


E sad ako zelis da snimas sa MicrophonA (to jest onog ljubicastog ulaza pozadi na kompu(tamo ti je sigurno ukljucen mic)) ti stikliraj mic a winamp ce ti normalno pevati! Znaci samo mu kazes da prilikom snimanja snima sa mic-a a ne sve!!!
 
proverio sam opet tu (znam kako se to sve podesava, i znam da je bilo lepo ispodesavano, nego program je u sred rada nesto pobrkao) i ispostavilo se da se nekim cudom snimanje prebacilo sa mic na audio izlaz....
svasta. sad radi ok
 

Back
Top