Je6ao bi vas nesto pitati.....al me sramota

Jooockey

Ističe se
Poruka
2.007
Imam jednu drugaricu,,,,,,(retki su izrodi koji nemaju)PA mi se nesto nudi......pa jel bi bilo greota da je kresnem...dobra drugarica iz detinjstva.....secam se ko danas kako smo trcali za loptom......

Recite jer sam u dilemi......!

Jel neko gledo "kozijak" kad onaj kaze da mi je nesto poebati spasija bi se..
 
Aleksej_BASO:
peach:

Sta 'oces?! Jel ih neko terao? Tako to i treba ribama, kao prave se fine, a kad treba za 'Milano' prime ku.cinu, najstrasnije! Sve ste vi ribe takve! Bas mi je drago! A sto se toga tice, jos ranije sam nameravao da postavim temu o kozjaku.
ma ko uopste prica o kozjaku?!
uputih konstataciju autoru teme sto dovodi u vezu kozjak-varijantu sa mogucim kresom sa drugaricom koja mu se nudi.kao,on je faca i te fore!pih! :x a mozda je njegovu drugaricu samo zasvrbelo,pa ona njega 'oce da "iskoristi" ili bi da ga smuva,pa nema bolje adute...ko to zna :roll: .a,slazem se da su one glupace o kojima ti pricas zasluzile kozjakovog kozjaka :lol: ...vise puta!cuuuuurke glupave :evil: !
ps.NARAVNO DA NISMO SVE TAKVE,SOVINISTO NEPOPRAVLJIVI :!: :evil: :evil: :evil:
 
Odrasli smo zajedno, isli zajedno u osnovnu skolu, druzili se, povjeravali jedno drugome, ispijali jutarnje kafice kad smo poodrasli... Uvijek je postojala simpatija medju nama, toliko ocita da nas je bezbroj puta neko upitao da li smo u vezi... A nismo bili, niti je ista bilo medju nama...
Sve do jednom... Ni danas mi nije jasno kako, ali zavrsili smo u krevetu...
Vise nismo drugovi... :?
 

Back
Top