Strah od paranoje

zadnji put sam se preterano uplasila kad sam videla onaj sajt sto je ona ulava jagodica stavila...isterala sam se iz pameti...bilo je oko 2 h nocu...tishina u sobi a meni slusalice na usima...nisam posle mogla da spavam od straha.
 
Kad sam pre desetak dana sanjao kako su me osisali dok sam spavao pa sam se probudio sav znojav i poceo da se cupam za kosu da bih proverio da li je jos tu.... ebote kad se setim jeza me hvata....

desavalo mi se i nekoliko puta da se probudim potpuno oduzet (neki kazu da se to desava ako se osoba probudi pre nego sto je zavrsena stralna projekcija) i uopste ne mogu da se pomerim, i to traje nekih 15-ak sekundi, onda zaspim i probudim se opet normalno...


ma niceg se ne plashim:P
 
loop:
Mene je Tinar-in sajt prepao isto dobro, ali ovde se trazi iskonski strah :twisted:
:twisted: :twisted: :lol:
Ja sam se par puta presekla bash, bash dobro. Neki ljudi imaju kljuch od nasheg stana zbog nekih popravki/chuda, i ja stojim u kuhinji i samo chujem kako neko ulazi... :o U S R A L A sam se... I josh jednom kad sam bila sama u kuci... :roll:
 
Кад се возим аутобусом серпентинама и завијуцима... :? ...увек мислим како ће се бус стропоштати у провалију и цркавам од страха... А авионом сам се возила неколико пута и сваки пут једва преживела! :? Ужас! :(
 
Hellen:
Кад се возим аутобусом серпентинама и завијуцима... :? ...увек мислим како ће се бус стропоштати у провалију и цркавам од страха... А авионом сам се возила неколико пута и сваки пут једва преживела! :? Ужас! :(

Joj, to su i moji strahovi. Sve se više plašim leta avionom. Plus, imam i strah od liftova, u smislu da će da se otkače negde na devetom spratu :roll: :?
 
Odem na plazu... otplivam sama, daleko... i onda naidje mEdUzA... brrr... toliko ih se plashim da se najezhim i kada ih na slici vidim... kada bi mi neko rekao da je u zalivu ajkula, 500x bih se opushtenije kupala nego da mi kazhu da ce na plazhi na koju idem biti meduza...
 

Back
Top