KAKO BIG BOSS TREBA DA SE PONASA

  • Začetnik teme Shag Ivory
  • Datum pokretanja
S

Shag Ivory

Gost
KAKO BIG BOSS TREBA DA SE PONASA

Nikada mi nemojte davati radne zadatke za vreme radnog vremena. Uradite to posle 16:00. Obožavam da radim pod pritiskom.

Ako nesto treba hitno da se završi, molim Vas da me prekidate svakih 10 minuta i pitate kako ide. To mi jako pomaže. Ili još bolje - možete mi stajati iza leđa i ispraviti me svaki put kad pritisnem pogrešan taster.

Kada izlazite iz kancelarije, nemojte mi nikad reći gde idete. To mi pruža odličnu priliku za treniranje mojih kreativnih sposobnosti svaki put kad me neko pita gde ste.

Ako imam pune ruke papira, kutija ili knjiga, ni slučajno mi nemojte otvarati vrata. Moram naučiti da se snalazim sama. Otvaranje vrata sa punim rukama bez ičije pomoći je pravi način za to.

Ako mi date nekoliko zadataka odjednom, nemojte mi reći koji od njih ima prioritet. Tako ću moći da vežbam svoje telepatske sposobnosti.

Dajte sve od sebe da me na poslu zadržite što duže. Obožavam boravak u kancelariji, a osim toga ionako nemam gde drugde da odem. U stvari nemam sopstveni život.

Ako ste zadovoljni mojim radom, zadržite to za sebe. Ako se vest raširi, postoji mogućnost mog napredovanja. Osim toga, ako to ne saznam trudiću se još više da budete zadovoljni.

Ako niste zadovoljni mojim radom, recite to svima. Obožavam kad se moje ime deklinira u svakom razgovoru. Ali meni to nemojte nikako reći, mogli biste povrediti moja osećanja.

Ako za neki zadatak imate posebne instrukcije, nemojte mi ih napisati ni reći. Bar ne sve do trena dok taj zadatak ne bude ispunjen. Zašto bi me gnjavili s takvim bespotrebnim sitnicama?

Nikada me nemojte upoznavati sa ljudima s kojima smo zajedno u društvu. Pustite ih neka misle da sam samo mali dosadan "parazit".

Kada jednom u budućnosti spomenete te osobe, pružićete mi priliku da iskoristim svoje paranormalne sposobnosti i sama shvatim o kome se radi.

Prema meni budite ljubazni ISKLJUČIVO ako radim posao od kojeg zavisi i Vaša glava.

Pričajte mi o svojim sitnim problemima. Niko drugi ih nema i dobro je znati da ste upravo Vi taj srećković koji se njima može pohvaliti. Pogotovo ću uživati u priči o tome koliko poreza i doprinosa morate platiti za svakog pojedinog zaposlenog, i to samo zato jer ste Big Boss.

Pričekajte kraj svake godine da mi kažete koji su zapravo bili moji zadaci i ciljevi.

Kvalifikujte moje rezultate i u skladu s tim mi "povećajte" platu.

Na kraju krajeva, ja nisam ovde zbog novca:

JA SAM PROFESIONALAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
------------------------------------------------------
:twisted:

Ovo je, naravno copy-paste.
Ali, ako i vi imate neki savet, ne mora biti za shefa... moze za profesora, roditelja, vlast... :wink:
 

Back
Top