Kotor II

Wolfbrother

Aktivan član
Poruka
1.542
Ima li ova igra kraj?Ubio sam tamo nekog darta na N sa belom maskom ona baba kreia hoce da me ubije dosao sam tamo gde je ona neki djavo malakor V nesto.Nemojte mi reci da sam stigao do pola :?: :!: :shock:
 
Nista sad samo pravo do Kreie.

Imaces jos jedno cudoviste pre kraja. Tu onako obrati paznju. Ja sam ga oprao iz prve, a onda prosao kroz prolaz ka Kreii, a postoji jos jedan prolaz pa rekoh ajd da se vratim. A naravno poziciju nisam snimio. I onda me je ubio jedno 5-6 puta, ne znam sta mi je bilo.
 
Ma,dobro je,jer ionako je kraj nedovrsen.Onaj ko je presao igru i svatio igru,shvatice sta ja pricam.To je zato sto je izdavac(LucasArts(Damn you Lucas))pozurivao proizvodjace(Obsidian Entertainment)da zavrse igru jer su hteli sto pre pare.Pa nece ih ni dobiti od mene jer ja kupujem pirate,evo vam ga.
 
Treba da ga ubedis da se preda tj. da umre, a to ces uraditi tako sto ces ga nekoliko puta ubiti (tri koliko se ja secam) i svaki put sa Persuade mu snizavati neki Attribute i na kraju ces ga ubediti da umre (njega inace u zivotu odrzava samo sila zato ne mozes da ga ubijes vec ga moras naterati da se prepusti smrti )
 

Back
Top