Stidljivi, povuceni, smotani muskarci

Lollol

Poznat
Poruka
9.450
Ok, ustanovili smo kako je misljenje o stidljivim, povucenim i smotanim devojkama, a sada ide tema o smotanim, stidljivim i povucenim muskarcima.
Zene, sta mislite o takvim muskarcima koji su eto, smotani, stidljivi, povuceni? Jesu li vam privlacni ili ne i zasto?
Muskarci, mislite li da ovi smotani, stidljivi i povuceni imaju sansu, ili devojke jednostavno ne zele nekog "sonju" vec pravog muskarca, i zasto?
 
i opet je tema ko i ona tvoja prethodna puna neznalica koji stvari ne umeju da prihvate onakvim kakve izgledaju da jesu jer takve jesu nego traže nešto skriveno što u 99,999 % slučajeva ne postoji, da - takvi muškarci su najčešće šonje i da - takvi muškarci su nepoželjni ženama, one koje tvrde suprotno su dobile po kardio hirurgiji od nekog koji nije takav pa kisele grožđe
 
Poslednja izmena:
Ok, ustanovili smo kako je misljenje o stidljivim, povucenim i smotanim devojkama, a sada ide tema o smotanim, stidljivim i povucenim muskarcima.
Zene, sta mislite o takvim muskarcima koji su eto, smotani, stidljivi, povuceni? Jesu li vam privlacni ili ne i zasto?
Muskarci, mislite li da ovi smotani, stidljivi i povuceni imaju sansu, ili devojke jednostavno ne zele nekog "sonju" vec pravog muskarca, i zasto?

Volim povučene i stidljive, jer sam takva i ja. Niko nikada, ko je bio povučen i stidljiv, kao i ja, nije mi nikada naneo zlo u životu, loše se ponašao, poneo, bilo kako me obezvredio ili rušio...ne; i sa takvim ljudima imam fina iskustva kroz život. Takvi su me ljudi voleli, takvim ljudima sam iksreno značila i bila vrednovana u njihovim očima. Dopadali su mi se, jer nisu imali onu crtu dominantnu, koju ja organski en volim, ne podnosim, koja me guši...nego su fini i tihi, ne viču, ne galame. Ne nameću mišljenje. Neko bi rekao, da su takvi ljudi smotani, metiljavi, gnjecavi...Naprotiv; imalu su uz sve to čvrstu volju i jak karakter. Taj spoj meni odgovara. Da zna šta hoće , čvrste volje i zavidnog intelekta, a opet nenametljiv i en ono - ja pa ja, uprte sve oči u mene, gledajte i diiiiiiiiiiiiiiiiivite mi se, ja sam ovan predvodnik, bla, bla...Ja to en volim i ne prija mi. Mene su takvi ljudi sasvim fino "osećali" , s njima sam se lepo razumevala. sasvim su fino raspoznavali šta u mojoj duši je, jer smo bili vrlo sličnih shvatanja i senzibiliteta. Meni sasvim fino pašu takvi mladići, takvog senzibiliteta. Čovek koji je takav, u mojim očima, ne da nije šonja - posve suprotno; nego je vredan svakog poštovanja, divljenja i ljubavi.

:hvala:
 
Ok, ustanovili smo kako je misljenje o stidljivim, povucenim i smotanim devojkama, a sada ide tema o smotanim, stidljivim i povucenim muskarcima.
Zene, sta mislite o takvim muskarcima koji su eto, smotani, stidljivi, povuceni? Jesu li vam privlacni ili ne i zasto?
Muskarci, mislite li da ovi smotani, stidljivi i povuceni imaju sansu, ili devojke jednostavno ne zele nekog "sonju" vec pravog muskarca, i zasto?
Kad ih otkrije neka neobuzdana cica moze svasta da bude... :)
 
Muskarci, mislite li da ovi smotani, stidljivi i povuceni imaju sansu, ili devojke jednostavno ne zele nekog "sonju" vec pravog muskarca, i zasto?

kroz pitanje je provučena ružna tvrdnja da kad je muškarac stidljiv da se nekako podrazumeva da je šonja...ja sam dobar deo svojih mladalačkih godina bio stidljiv, al nešto nisam dobijao komplimente da sam šonja, niti je njihovo ponašanje govorilo da devojke imaju takvo mišljenje o meni...
s obzirom da i devojke vole alfa mužjake (a pogotovo mlade devojke), a galamdžije su obično takvi (makar u početku dok se ne dokaže da u stvari nije takav, nego samo leči komplekse i nesugurnost), oni imaju prednost u odnosu na stidljive...ali to važi samo dok devojka ne shvati, ne uvidi sama da su te galamdžije najčešće obične jajare, pa tek onda počne da obraća pažnju na kvalitete ovih stidljivih, koji postoje, ali su sakriveni ispod stidljivosti...
 
Poslednja izmena:
Ok, ustanovili smo kako je misljenje o stidljivim, povucenim i smotanim devojkama, a sada ide tema o smotanim, stidljivim i povucenim muskarcima.
Zene, sta mislite o takvim muskarcima koji su eto, smotani, stidljivi, povuceni? Jesu li vam privlacni ili ne i zasto?
Muskarci, mislite li da ovi smotani, stidljivi i povuceni imaju sansu, ili devojke jednostavno ne zele nekog "sonju" vec pravog muskarca, i zasto?

Jbg i mi cigani imamo dušu :sad2: :lol:
 

Back
Top